Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник втратити золоту сережку, до чого сниться втратити золоту сережку уві сні

Жінці втратити золоту сережку уві сні часто наяву загрожує різними неприємностями. Сонник попереджає: попереду втрати, великі сварки, розбрат з коханим, навіть зрада. Інші подробиці вкажуть,, до чого сниться таке бачення.

Фінансові втрати, погіршення відносин

Наснилося прикра втрата обіцяє і наяву якусь втрату. Треба постаратися уникати поспішних рішень, адже можна втратити щось важливе. Зіпсувати, як відомо, легше, ніж виправляти.

Бачити, ніби кинули її десь уві сні, але не помітили, де, віщує: можуть значно погіршитися відносини між вами та близькими людьми. Щоб їх налагодити, потрібно проявити терпіння, спокій, увагу до їх інтересам або потребам.

Провал на іспиті, але не все так погано

Сновидіння, ніби втратили золоту сережку, трактується сонником як передвістя: вашу ретельно приховану таємницю незабаром дізнаються всі.

До чого сниться така втрата напередодні якогось важливого виступу або іспиту? Сюжет означає: ви провалите випробування.

Однак бачити, як загубили її, але знайшли, віщує: коли обставини будуть здаватися остаточно несприятливими, провальними, ви знайдете вихід із ситуації.

Можлива сварка, прикрі події

Наснилося втратити одну золоту сережку? Сонник попереджає: велика ймовірність великої сварки, скандалу з партнером. Постарайтеся утриматися від необґрунтованих докорів і особливо образливих слів на його адресу.

Загублена сережка уві сні попереджає: хоча спляча приховує своє любовне захоплення від сторонніх, вона сама видасть себе при певних обставинах.

До чого сниться засмучення від такої втрати? Сонник підказує: чим воно більше — тим сумніше виявляться події, які відбудуться наяву.

Не виконаєте обіцянки, посварившись з коханим

Втратили золоту сережку уві сні? Відмовлять у прийомі на роботу там, куди ви планували. Замість гірких жалю про вселенську несправедливість спробуйте влаштуватися на інше місце.

Приснилося бачення також вказує: сновидицей порушить дане комусь обіцянку.

Тлумачення сну про те, ніби втратили її і не знайшли, несприятливо. Має бути сварка з коханою, яка може спровокувати розрив відносин.

Обережніше: можливі збитки

Бачити, як з необережності упустили золоту сережку уві сні, але не змогли відшукати, означає: станеться щось, що вас сильно налякає.

Наснилося смикати її в вусі і в кінці кінців втратити? Сонник застерігає від необережності в фінансових питаннях. З власної вини сновидицей може зазнати збитків.

Якою була сережка?

Пригадайте, яку саме сережку втратили:

 • З перлами — сльози зміняться байдужістю;
 • Смарагдом — вам змінять;
 • Рубіном — ваші почуття до бойфренду згаснуть;
 • Діамантову — познайомитеся з цікавим чоловіком, але відносини турбуватимуться;
 • Бурштинову — на зміну взаєморозумінню в сім’ї прийдуть конфлікти;
 • З сапфіром — до вдівства.
 • Сонник Міллера: пліткарі не дрімають

  До чого сниться дівчині втратити золоту сережку? Це означає: про неї стануть розпускати плітки, дурні чутки. Треба постаратися самої уникати двозначних ситуацій і слів, які можна обернути проти неї.

  Сонник втратити золоту сережку, до чого сниться втратити золоту сережку уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: