Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник втрата, до чого сниться втрата уві сні

Якщо панянка, ледве прокинувшись, бігає по квартирі в пошуках якоїсь дрібнички, не інакше, вона безуспішно шукала її уві сні. Картина ця кумедна, але не поспішайте сміятися. Сонники, пояснюючи,, до чого сниться втрата речей, засмучують серйозністю пророкувань. Вони трактують це, як близьку розлуку з дорогою людиною.

Однак багато що залежить від деталей і подробиць сновидіння. Значимість прийдешніх подій безпосередньо залежить від того, наскільки дороги і бажані були втрачені речі. Що чекає сновідца — фінансовий крах, сварка або несподівана знахідка?

Втрачені цінності

Згідно сонником Лоффа, у кожної людини є речі, які йому особливо дорогі і займають особливе місце в його підсвідомості. Щоб зрозуміти, що означає зникнення уві сні особливо важливу річ — вдумайтеся, що вона символізує. Нерідко її втрата обіцяє абсолютно несподіване придбання.

Втрата телефону обіцяє рятування від неприємного спілкування, що породжує проблеми. Однак сонники попереджають — якщо образливе подія уві сні засмутило сновидіння, необхідно критичніше оцінювати найближче оточення, остерігатися пліток знайомих і непорядності колег.

Розуміння цінності кожної миті допоможе зрозуміти,, до чого сниться втрата годин. Сонники трактують цей знак як попередження: отмеренное долею час витрачається даремно. Жінку, можливо, тиснуть домашні турботи, на які реально не вистачає діб. Їй слід, нарешті, визначитися з життєвими орієнтирами і особистими цілями.

Володіння автомобілем для багатьох є засобом самоствердження. Втрата машини уві сні — вірна ознака невпевненості у власних силах. До чого, згідно сонникам, сниться чоловікові викрадення автомобіля? Можливо, сновидец боїться, що суперник поведе улюблену жінку. Причому така небезпека дійсно існує.

Хто не боявся кинути ключі, що відкривають доступ до таємниць і цінностям? Втрата ключів уві сні — виникнення небезпеки, що ваші особисті секрети стануть відомі стороннім. Можна припускати домашні сварки і проблеми на роботі. Сонники застерігають від легковажності і відсутності самоконтролю.

Кожному, який побачив вельми неприємні сновидіння, захочеться дізнатися,, до чого сниться втрата паспорта. Як і при втраті будь-яких документів, сонники віщують неприємності внаслідок зайвої довіреності. І хоча пропажа уві сні посвідчення особи тягне наяву неприємності з міліцією, крадіжка паспорта віщує абсолютно несподівані придбання, про який навіть мріяти не сміли. Інше тлумачення дають сонники втрати цілої сумки документів — в реальному житті знайдуться ті важливі папери, які вважалися викраденими.

Бачити уві сні втрату грошей — заклик до обережності, уважності до цінної документації, яку можуть для власної вигоди використовувати конкуренти. Втрата або крадіжка уві сні сумки з грошима означає можливість отримання солідного прибутку — надбавки до зарплати або висновку вигідного контракту.

Втрата уві сні гаманця, вкраденого з сумки, засмутить будь-кого. Величезні фінансові витрати, банкрутство і злидні обіцяють більшість сонників. Дрібні купюри в гаманці говорять про зневажливе ставлення до людей з нижчих соціальних верств. Якщо уві сні з гаманця зникли монети — грошові проблеми виникнуть у дітей. Фінансові труднощі будуть успішно подолані, якщо вдасться знайти втрачене.

Нарешті, втрата золота уві сні, у вигляді монет або злитків, віщує нереалізовані можливості збагачення. Щасливий випадок буде безповоротно втрачено, сновидец залишиться «при своїх».

Дамська неуважність

Є сновидіння, які можуть відвідати тільки жінок. Ну якого чоловіка буде турбувати,, до чого сниться втрата дамської сумки? Тим часом, і уві сні, і наяву, сумка зберігає чимало жіночих секретів. Її пропажа — знак небезпеки того, що таємне стане явним. Можливо, сновидицей відчуває себе беззахисною перед чужим цікавістю. З іншого боку, їй незабаром відкриється гірка правда, яка змусить зняти рожеві окуляри і визнати існування кредиторів і фінансових зобов’язань.

Втрата дорогих серцю ювелірних прикрас — золотого кільця, наприклад, — може означати втрату духовної опори. Сонники попереджають, що давній кумир покаже себе не з кращого боку. Можливо, підлабузники закрутять голову похвалою і використовують свій вплив в корисливих цілях.

Період сумнівів і невпевненості нелегкий, проте ще складніше пережити втрати, які слідують за втратою уві сні обручки. І найсумніше, до чого може снитися втрата кільця — це зрада партнера. Якщо ж сновидицей знайде уві сні пропажу, їй казково пощастить в тому, що для неї особливо важливо.

До чого сниться втрата золотий сережки, яку носять в одному вусі, і яка, як правило, є знаком приналежності до особливої ​​субкультури? Це означає розрив зв’язків з групою однодумців, добровільний відхід від спільноти або виключення з певної касти.

Якщо з двох парних речей втрачається одна, то сонники одностайні в прогнозах — це обіцяє зраду коханого і близьку розлуку. Втрата однієї з сережок не виняток. А Нострадамус, пояснюючи в своєму сонник,, до чого сниться втрата однієї туфельки або чоботи, віщує сім’ї конфлікт, що веде до розлучення.

Втрата уві сні пари модного взуття здатна увергнути в паніку. Наяву в прийдешніх невдачах звинувачувати буде нікого, крім себе. Борошно ризикує за власною недолугості позбутися захоплюючої подорожі або перспективної ділової поїздки. Якщо ж взуття була старою, це до сварки з батьками.

Сонники готові розтлумачити найнесподіваніші сновидіння. До чого, наприклад, сниться втрата чобіт в самий невідповідний момент — коли дівчина збирається на побачення? Від призначеної наяву зустрічі не варто чекати чогось серйозного — так, нічого не обіцяє бесіда з нецікавим паном. А от позбутися їх уві сні, рятуючись від кого-то втечею — означає в реальності отримати неприємні звістки від рідних.

Не дивно, до чого сится втрата куртки або пальто — до дефіциту тепла. Пора відновити душевні відносини з рідними.

Турбота про здоров’я

Стурбованість своїм здоров’ям негайно відбивається в снах. Найменше неблагополуччя в організмі призводить до виникнення фантастичних образів, правильне трактування яких в сонниках знаменитих провидців допомагає вчасно звернути увагу на проблеми. Однак все, що пов’язано з порушенням якихось функцій уві сні, сигналізує про душевні переживання і страхи.

Тлумачення сонників тим сумніше, ніж серйозніше приснилися порушення. До чого сниться втрата зубів, залежить від масштабів катастрофи. Видалення одного гнилого зуба — до сумних известиям про далеких родичів, двох і більше — до чорну смугу невезіння. Випадання уві сні здорового зуба, без крові — незабаром помре старий родич. Якщо сниться втрата зуба з кров’ю — сонники віщують смерть рідної людини. Не обов’язково все так фатально, але сильні переживання неминучі.

Сонники не настільки безжальні, коли тлумачать,, до чого сниться втрата волосся. Міллер попереджає чоловіків, що їх великодушність зашкодить їх гаманцю, а жінок закликає підготуватися до грошових утруднень і невеликим проблем зі здоров’ям. Фрейд трактує це, як сумнів в своїх сексуальних можливостях, а одухотворена Ванга — як втрату життєвих цілей і відчуття умиротворення. На думку старого дворянського сонника Гришиной, втрата волосся в сновидінні свідчить про необдумані вчинки і втрати поваги.

До чого сниться хрипота, втрата голосу, сонники тлумачать одностайно — до втрати авторитету. Думка сновидіння наяву ніхто не захоче почути. Якщо у нього уві сні сіл голос тому, що неможливо було докликатись до кого-небудь, то таке сновидіння — до гостей.

Далекозорість уві сні попереджає про те, що наяву через недогляд можна втратити своє майно. Короткозорість — про готовність піти на все, щоб почати життя з чистого аркуша. Втрата уві сні зору говорить про те, що фортуна повернеться, нарешті, обличчям, і затіяне підприємство увінчається успіхом.

Гортаючи сонники в пошуках тлумачення,, до чого сниться втрата пам’яті, неважко з’ясувати, що це не більше ніж постійне повернення до старих проблем. Досить жити минулим, пора подолати невпевненість і взятися за вирішення злободенних задач. А ось втрата уві сні свідомості, як не дивно, просто віщує хороші новини.

Не менш несподівані перспективи відкриваються і перед тими, хто з’ясовує,, до чого сниться втрата руки або ноги. Їх чекає матеріальний достаток і процвітання.

Серйозні втрати

Іноді втрати, понесені нами в сновидіннях, є трагічними і залишають вкрай важке почуття. Менш болісно знайти їх тлумачення в сонник, ніж страждати від невизначеності.

Згідно сонником Лоффа, втрата близької людини уві сні відображає відсутність довіри, сумнів в його відданості. Крім того, в родині сновидіння неминучі скандали, що виникають з його ж вини. З іншого боку, сонники допускають традиційне тлумачення — що смерть близької людини в сновидінні — до довгих років життя.

Втрата і безуспішні пошуки уві сні власного дитини-знак несприятливий, який повідомляє про те, що незабаром сновидцу стане відомо про негідну, ганебні сім’ю поведінці молодої людини. Бачити, як свою дитину шукає рідна людина, допомагати йому, означає, що ви можете розраховувати на підтримку своїх близьких.

Немає нічого сумніше, ніж дізнатися з сонника,, до чого сниться втрата коханої. На жаль, але трапляється, що таке сновидіння буває, що називається, «в руку». На щастя, не завжди. Нерідко воно говорить про погіршення відносин і наближення розриві — теж сумно, але не фатально. Якщо ж уві сні вдається знайти іншу половинку — ваші стосунки з коханою налагодяться.

Досить драматично сприймається все, що стосується домашніх улюбленців. Даючи тлумачення втрати собаки, сонник говорить про неминучість судових розглядів для того, щоб домогтися виконання законів бюрократичними установами.

В ряду доленосних подій можна розглядати і розставання з невинністю. Тлумачення таких сновидінь вельми неординарно. Якщо втрата цноти приснилася жінці похилого віку, це говорить про її успішної кар’єри, досягнення в бізнесі, незважаючи на похилий вік. А заміжню жінку будуть терзати докори сумління за гріхи молодості. Дівчині сонник НЕ обіцяє виконання сновидіння наяву, навпаки, воно говорить про її чистоті і неприступності.

Реалії сучасного життя породили ще один страх — страх втратити роботу. До чого сниться втрата роботи? Сонники трактують сновидіння, як готовність жінки протистояти ударам долі, впевненість в собі. Якщо ж вона власноруч писала уві сні заяву про звільнення, значить, не готова приймати важкі рішення, відступає перед тиском.

Сонник втрата, до чого сниться втрата уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: