Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник візок, до чого сниться візок уві сні

Віз, побачена уві сні, може трактуватися по-різному. Сонник, пояснюючи, до чого вона сниться, звертає увагу на те, яка вона, бачили такий транспорт з боку або їхали в ньому. Бачення означає успіх, кар’єрне підвищення, віщує необхідність вирішити складні справи, попереджає про підступи ворогів.

Попереду складності, які треба подолати

Бачити уві сні гужовий віз часто означає: уявлення сплячого настільки старомодні, що розходяться з сучасним мисленням. Слід переглянути свої погляди. Приснився гужовий транспорт може передвіщати якісь неприємні речі, які незабаром стануться з сновидцем.

Весільна, з квітами, згідно сонником, вказує: ніяких важливих змін за найближчим часом не передбачається, все поки рухається по накатаній колії.

Значення за сонником Міллера

До чого сниться їхати у візку? Сновидіння віщує несподіваний приїзд гостей. Через це сплячий відмовиться від власного приємної подорожі.

Їхати в сні на возі — сновидец намагатиметься заробити, щоб прогодувати сім’ю, але робота йому має бути важка.

Види возів

Різновиди возів сонник трактує по-різному:

 • Віз — погані новини, дрібні невдачі;
 • Кибитка з циганами — проти вас задумали хитрість, завуалювавши її красивими словами;
 • Катафалк — закінчення стихійного лиха;
 • Колісниця — незабаром відкриються великі можливості;
 • Бричка — незадоволеність життям;
 • Кабріолет — пора вже зробити щось корисне, а не віддаватися мріям про нездійсненне, інакше нічого не буде досягнуто;
 • Старовинна карета — знайдете втіху у спорідненої душі.
 • Чи не розслабляйтеся: можливі проблеми

  До чого сниться ведмідь, що їде як пан в бричці? Сонник попереджає: наяву, незважаючи на якісь привабливі обставини, сплячого чекає запекла боротьба. Ведмідь, впряжений в візок і тягне його — треба бути напоготові. Здається, ніби складності позаду, однак можлива небезпека прихована і може несподівано проявитися.

  Наснилося, ніби у вас вкрали візок? Недоброзичливці готують пастку. Якщо уві сні це був хтось знайомий — значить, наяву можна чекати проблем від цього людини. Спостерігали, як вкрали чиюсь бричку? Опинитеся втягнуті в чужій конфлікт, розбирання.

  Коли ж самі вкрали коня з возом — значить, помститеся за старі образи. Однак зробите це ризикованим способом, який може відбитися і на вас.

  Ділова сфера

  Приснилася кінь із возом? Сонник підкреслює: перед вами стоять термінові завдання, які потрібно вирішувати негайно. Треба продумати, яка з них першочергове, а яка почекає.

  До чого сниться правити запряженій конем з підводою? Наяву прийде цілком заслужений успіх у всіх починаннях.

  Бачити уві сні запряжену віз часто означає простий в справах, розчарування. Щось заважає рухатися прямо до мети, стримує.

  Наснилося управляти возом, куди запряжений бик? Попереду нелегкий період, серйозні труднощі.

  Успіх на роботі

  Тлумачення сну про поїздку в ній часто сприятливий. Сонник стверджує: попереду просування по службі. Сновидіння також обіцяє вигоду, успіх у всіх ситуаціях.

  Віз, повна людей, що їдуть разом з вами уві сні — чекають нові знайомства. Бути кучером і управляти каретою, повної людей — хороший знак. Має бути підвищення по кар’єрних сходах.

  Сонник візок, до чого сниться візок уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: