Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник втеча, до чого сниться втечу уві сні

Втеча — справа неабияка. Той, хто зважився на таке — дуже відчайдушна людина. Але часом життя заганяє нас в глухий кут, з якого єдиний вихід — це втеча. Інша справа, якщо бігти звідкись вам довелося уві сні! Це може бути навіть весело і цікаво! До чого сниться подібне сновидіння і що нам готує доля, посилаючи такі знаки, знають сонники. У них-то ми і запитаємо!

Бігом від правосуддя

Сниться сон, що ви тікаєте від поліції — наяву ви зробили якийсь поганий вчинок, совість не може знайти спокою і мучить вас подібними сновидіннями. Сонник Міллера радить вам покаятися.

Якщо уві сні ви зважилися на втечу з-під варти — вам слід уважно переглянути свої погляди на життя, щось ви робите неправильно.

Бачити, як від поліції тікає хтось інший — наяву ви станете свідком конфлікту колег або знайомих. Не варто втручатися в ситуацію, якщо вас про це не попросять, попереджає сонник Цвєткова.

Допомагати ловити тікає від міліції злочинця — друзям знадобитися допомога, яка буде вам під силу.

«Там, за колючкою, — свобода! ..»

Сниться сон, що ви готуєте втечу з в’язниці — знак того, що ви незабаром звільнитеся від тягаря минулих помилок.

Наснилося, що друг або родич зважився на втечу з в’язниці і просить укриття — вам запропонують вигідну угоду, але краще від неї відмовитися, так як вона виявиться аферою. Замість прибутку отримаєте проблеми з законом.

Якщо уві сні ви організували втечу з в’язниці свого друга — в реальному житті ви можете надати одному «ведмежу послугу», і замість того, щоб допомогти, підставите під удар, попереджає Осінній сонник.

Між життям і смертю

Сон, в якому ви тікаєте від маніяка, який втік з психушки — означає, що ви занадто затиснуті і багато нервуєте через дрібниці. Пора щось змінювати у своєму житті.

Наснилося, що ви пацієнт психлікарні і готуєте втечу — придивіться до свого оточення. У ньому є хтось, хто бажає вам зла і плете проти вас інтриги.

Побачити уві сні втечу з психлікарні психічно ненормального пацієнта — наяву ви можете зробити якісь нестандартні дії з метою довести твердість свого характеру. Не варто цього робити, вчинок розцінять не як бунтарство, а як дурість, попереджає Весняний сонник.

Втекти від ворогів

Наснилося, що ви втекли з полону, в який потрапили — якщо ви не позбудетеся від тих шкідливих звичок, які мають безпосереднє відношення до роботи, постраждає авторитет, і ви втратите довіру колег, попереджає Місячний сонник.

Невдалий втечу з полону — знак того, що ви хоч і намагаєтеся вирішувати свої проблеми, але поодинці вам складно це зробити. Або перегляньте шляхи вирішення, або ж зверніться за допомогою до друзів.

Сниться, що у вас з полону втік полонений — тлумачення даного сну наступне: вас чекають фінансові втрати, але це не тільки витрати і програші, можливо, також штрафи або пониження в посаді, і як наслідок, зменшення зарплати. Будьте напоготові найближчим часом, не допускайте помилок, радить Східний сонник.

«Не хочу одружитися! ..»

Приснився власний втечу з весілля — в реальності ви не впевнені в правильності прийнятого вами рішення, проте зізнатися в цьому навіть самому собі ви не хочете.

Сниться, що з весілля втекла ваша друга половинка — знак того, що ваш партнер не впевнений у щирості ваших почуттів. Якщо не хочете втратити коханого, вам слід змінити своє ставлення до нього, оточити турботою і любов’ю, дає пораду Жіночий сонник.

Бачити уві сні, втеча жениха або нареченої з РАГСу з коханцем — до сварки з коханою людиною через недовіру. Будьте більш відкриті самі і навчитеся слухати близьких вам людей.

Наснилося, що вас запросили на торжество одруження, але молодята відразу після розпису втекли з весілля у весільну подорож — до приємної поїздці на відпочинок з людиною, який вам подобається.

«Тісно мені в домі твоєму…»

Приснився власний втеча з дому, тому що вас там не розуміють — ви зробите вчинок, про який самі ж і пошкодуєте в майбутньому. Не слід приймати поспішних рішень, як би ви не поспішали, обміркуйте все кілька разів.

Сниться, що з дому втік член сім’ї — до швидкого приїзду гостей, пророкує Весняний сонник.

Сонник втечу, до чого сниться втечу уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: