Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник вітрильник, до чого сниться вітрильник уві сні

Мало хто залишається байдужим, побачивши величаво йде по водній гладі вітрильник. Такі ж емоції людина відчуває і уві сні, якщо йому присниться це судно. Більшість сонників радує тлумаченням, пояснюючи, до чого сняться подібні образи. Вони пророкують перемоги, радості, позитивні емоції.

Сонник Міллера

Бачити уві сні вітрильник або інше велике плавзасіб означає несподіване підвищення, на яке ви зовсім і не розраховували. А ось, якщо ви стали свідком аварії корабля, то можете розпрощатися з мріями про пошану — вороги вас «потоплять».

Наснилися військові вітрильники? Вам доведеться розлука з близькими людьми, а може навіть і з країною. Загинути під час аварії судна, означає, що вам доведеться сильно постаратися, щоб мрії стали реальністю.

Короткі трактування

Якщо ви не можете згадати подробиці своєї мрії, згадайте хоча б її суть. Короткі тлумачення допоможуть вам зрозуміти, до чого сняться ті чи інші сюжети. Ось, наприклад, чого чекати від видінь про вітрильниках:

 • Прогулянка на білосніжному вітрильнику — ознака швидкого вступу в шлюб;
 • Вітрильне судно уві сні потрапило в шторм, але вціліло — ви вийдете переможцем із суперечки;
 • Врятуватися під час аварії корабля — до прояву якостей, не властивих вам;
 • Милуватися з берега вітрильником — хтось із близьких вам людей доб’ється успіху.
 • «Біліє парус одинокий…», або Від удачі до розчарування

  Якщо приснилося, що ви спостерігаєте з берега, як повз пропливає красивий корабель з білими вітрилами — до удачі і веселощів; з червоними — до нових відносин. Гірше, якщо білі вітрила корабля були забруднені або порвані, так як це обіцяє неприємні розчарування, причому там, де ви навіть і не подумали б, засмучує Східний тлумач.

  Кататися на великому кораблі — символ везіння і удачі. Місячний сонник стверджує, що якщо ви бачите подібний сюжет, можете не переживати з приводу задуманого, воно обов’язково здійсниться.

  Вітрильний спорт, як символ визнання і амбіцій

  Дізнатися,, до чого сниться бачення, в якому ви пливете в море на яхті, допоможе Сучасний сонник. Зверніть увагу, з якою метою ви вийшли в море: покататися на красивою яхті — до любовних захоплень, а ось, якщо уві сні ви пливли на вітрильнику, беручи участь в регаті, то чекайте визнання навіть в тих областях, в яких ви не дуже сильні.

  Плисти уві сні на спортивному вітрильнику в якості тренера — ознака амбіцій. Якщо уві сні ви були хорошим тренером, допомагаючи в усьому новачкам — значить, ваше життя вас влаштовує. Але якщо ви бачите, що учні пішли в море без вас — задумайтеся, чи все правильно ви робите наяву. Можливо, пора щось змінити або в собі, або в оточенні, підказує сонник пастора Лоффа.

  Моделювання — знак нових «придбань»

  Наснилося, що ви вирізуєте і склеюєте моделі вітрильників? Не полінуйтеся дізнатися, до чого це сниться. Так, наприклад, на сторінках Жіночого сонника можна знайти таке тлумачення сну: ви прагнете урізноманітнити своє життя будь-якими способами — це непогано, але все ж пам’ятайте про мораль.

  А Весняний сонник вважає інакше: бачити уві сні, як ви будуєте маленькі вітрильники — це знак невеликих, але постійних доходів.

  Сонник вітрильник, до чого сниться вітрильник уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: