Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник відстригли волосся, до чого сниться відстригли волосся уві сні

Сонник вельми неоднозначно трактує, до чого сниться, як відстригли волосся. Щоб розібратися, що означає побачене уві сні, необхідно з’ясувати, кому вони належали, хто перукар і наскільки радикально змінився імідж після стрижки.

Застереження Міллера

Роз’яснюючи, до чого сниться, що відстригли волосся, сонник Міллера налаштований скептично. Тлумач вважає символ потенційним передвісником збитків і сварок. Якщо уві сні стригли главу сімейства, грядуть матеріальні складнощі. Сюжет також означає, що найближчим часом ризиковано покладатися на харизму.

Тлумачення Фрейда

Сонник Фрейда пропонує куди більш обнадійливий тлумачення сну. Якщо приснилося, що мені відстригли волосся, удача буде супроводжувати в будь-яких починаннях.

Те, до чого сниться, що мені спорудили нову зачіску, віщує розкриття і успішне застосування дивовижних здібностей. Коли трапляється бачити уві сні, що в процесі стрижки інструмент вийшов з ладу, бажано утриматися від екстравагантних витівок — навколишні можуть їх просто-напросто не зрозуміти.

Своїми руками

Деякі сонники стверджують, що практично все, до чого сниться, як відстригли волосся, обіцяє моральні і матеріальні втрати.

 • Коли Спляча сама ненавмисно откромсать пасмо, наяву її лякає майбутнє;
 • Бачити себе в дзеркалі за стрижкою чубчика трапляється незадовго до біди;
 • Якщо дівчина сама себе стригла тупими ножицями, наяву їй загрожують збитки;
 • Довелося бачити, як подруга сама стриглася налисо? Без вашої допомоги їй не обійтися;
 • Якщо довелося відрізати косичку уві сні, пакуйте валізи, скоро в дорогу;
 • Коли трапляється бачити локони відрізаними власноруч, високий ризик розлуки з коханим.
 • Бережіть коси

  Якщо примарилося, що довгі в реальному житті коси состріжени майже під нуль, сонник Ванги вважає побачене небезпечним символом. Слід остерігатися нещасних випадків і уважно ставитися до фізичного стану. Не настільки помітна зміна іміджу обіцяє зміни, які можуть виявитися цілком до душі.

  Сонник Лоффа пропонує дещо інше пояснення, чому приснилася втрата розкішних кучерів. Знак, який довелося бачити, обіцяє фінансову катастрофу. Уникайте незапланованих покупок і інших витрат, не позичайте навіть близьким.

  Уві сні легко відрізають довгі пасма ті, хто впевнені, що отримали більше заслуженого, і розпусні особи.

  Мамина перукарня

  Мамині кучері уві сні символізують здоров’я і безпеку всієї родини. Якщо доньці приснилося, як мама їй отстрігла волосся, передбачення Нострадамуса обіцяє сновидицей велику удачу або чудову новину.

  До чого сниться, що мама вибрала вас в якості перукаря? На жаль, досить тривожний символ. Під загрозою благополуччя всієї родини. Коли приснилося, як ви підстригли свого малюка, турбуватися нема про що: обставини сприятимуть вам.

  Нітрохи непомітно!

  Цікаво дізнатися, чому приснилося, як незнайомець вистриг у вас невеликий жмут. Незабаром вдасться здійснити мрію не без сприяння досі сторонніх людей.

  Сновидіння, в якому ви одним помахом відсікли жмут, обіцяє щасливий порятунок від несприятливого фактора.

  Якщо уві сні ви відстригли волосся по мінімуму, Народний сонник рекомендує насправді бути рішучіше.

  Салон краси

  Коли жінка підстригається у незнайомого майстра, снотолкователь попереджає, що для успішного вирішення реально існуючої проблеми буде потрібна допомога і підтримка звідкись ззовні.

  Якщо сновидицей не тільки відстригли волосся, але і перефарбували в інший колір, наяву вона усвідомлює необхідність змін, але природна обережність заважає перейти до активних дій. Сонник обіцяє, що скоро про її майбутньому подбає сама доля.

  Бачити себе в ролі перукаря — добрий знак, початок сприятливого періоду.

  Сонник відстригли волосся, до чого сниться відстригли волосся уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: