Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник вітчим, до чого сниться вітчим уві сні

Вітчим, що іноді з’являється в нічних мареннях — дуже цікавий персонаж. Щоб зрозуміти до чого вони сниться, сонник рекомендує врахувати безліч нюансів і згадати всі деталі сновидіння.

Особисте ставлення

Сонник зазначає, що тлумачення сну необхідно починати з особистого ставлення до нерідної батькові. Залежно від цього значення сновидіння буде дещо змінюватись. Звичайно, потрібно врахувати його стан, спосіб появи уві сні і взаємодія з вами.

Поганий тато

До чого сниться татусь, якого по життю ви терпіти не можете? Бачити його — до серйозних життєвих випробувань і сильним душевних страждань.

Якщо молодий дівчині довелося битися з ним, то вона не дуже вдало вийде заміж і чоловік буде її ображати. П’яний чоловік символізує важку проблему, що вимагає негайного вирішення.

Сварка з нелюбом вітчимом обіцяє тимчасове примирення, а його смерть гарантує спокій і благополуччя.

Хороший тато

Зовсім інші розшифровки пропонує сонник, якщо вітчим вами поважаємо і любимо. Якщо довелося бачити його уві сні, то незабаром у вас з’явиться добрий і надійний покровитель.

До речі, в цьому випадку навіть колишній або померлий нерідний батько вважається сонником позитивної фігурою. І якщо покійний вітчим дає раду або попереджає, до нього обов’язково потрібно прислухатися.

Наснилося, що вітчим сильно п’яний? Вас чекає обман і зрада близької людини, а сварка з ним загрожує в реальності втратою авторитету і хворобою.

Сонник Міллера

Міллер звертає увагу на значення сну, в якому разом з нерідною батьком з’являється мама. Якщо обоє батьків веселі і посміхаються, то в вашому домі буде мир і гармонія. Якщо ж жінці наснилося, що мама привела вітчима, то незабаром її обдурить коханець.

Прийміть запобіжні заходи

Уві сні може траплятися всяке, але сонник радить тлумачити тільки ті події, які в реальному житті не трапляються і є винятками.

До чого сниться, що злий вітчим зґвалтував свою названу дочку? Насильство навіть уві сні завжди носить негативний характер. І в залежності від обставин може стати пророчим. Тому прийміть заходи по своєму захисті.

Якщо ж в насильстві брав участь колишній або вже помер чоловік, то бачення символізує придушення волі і духовної свободи, загальні неприємності.

Смерть ще живого вітчима обіцяє незначний прибуток і спокійний період в житті.

Як заслужити удачу?

До чого сниться незвичайна поведінка персонажа і нереальні події? Наприклад, бачити, що вітчим виявився голий, значить дізнатися правду про якийсь людині або справі.

Битися з ним — до безглуздої ситуації, що вимагає нетривіального підходу. Поб’єте його — наяву отримаєте велику удачу.

Приснився колишній давно забутий вітчим? Прийдешні події змусять вас згадати минуле. А якщо в такому сні вам трапиться сильно злякатися, то наяву вас підстерігає реальна небезпека.

Особистий охоронець

Якщо уві сні до вас прийшов покійний вітчим, то сонник радить обов’язково згадати, що він робив і говорив. Якщо померлий просто був присутній в баченні, був спокійний і доброзичливий, то можна вважати його своїм особистим охоронцем.

Наснилося, що покійний переживав і хмурився? Справи підуть не кращим чином. А якщо померлий сниться живим, то наяву ви знайдете сили для нових звершень.

Сонник вітчим, до чого сниться вітчим уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: