Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник втеча — до чого сниться?

Сонник Менегетті

В’язниця або полон — образ безсилля ін се. Обмеження свободи, життя по примусовому режиму, стримування в особистому житті або кар’єрі. Бажання придушити, ув’язнити певні почуття і потягу (наприклад, тенденцію до агресивної поведінки) або очікування покарання за реальні або очікувані помилки і страх цього. Це може бути насолода владою над іншими, покарання своїх ворогів, якщо в тюрму укладені інші, щоб уникнути покарання за реальні або фактичні помилки. Бачити свою втечу — близька небезпека, від якої треба виїхати / почуття несвободи, народжене кровними зв’язками. Кому-небудь у втечі допомагати — роздратування від незграбної або від несвоєчасної допомоги з боку іншого.

Сучасний Сонник

Якщо уві сні ви робите втечу з полону — значить, ризикована справа, яке ви затіяли, обернеться успіхом. Якщо уві сні втеча не вдалася і вас повернули в місце ув’язнення — наяву ваша репутація постраждає і ви понесете збитки. Сон, в якому ви вкриваєте у себе коханого, який втік з в’язниці, віщує в реальності погіршення відносин з ним через втручання третьої особи. Якщо від вас втекла улюблена собака — наяву будете засмучені неприємною звісткою від далеких родичів. Бачити уві сні зелені паростки рослин на гілках — наяву ваші тривоги не виправдаються. Поливати пророслі в землі пагони — до сприятливих змін.

Сонник Лоффа

Якщо приснився ваш втечу від кого-то або чогось, це підказка: ви повинні розлучитися зі своїми поганими звичками, вам слід задіяти свій внутрішній потенціал. Ці наявні приховані можливості знаходять своє втілення завдяки осмисленню і подальшого прийняття свідомістю людини наступного архетипових рівня. Крім того, втеча може уособлювати акт народження або спробу вийти за рамки умовностей. Щоб розшифрувати сон про втечу, дайте собі відповідь, від кого ви робили втечу, скільки зусиль це зажадало і як поставилися оточуючі до вашої затії.

Сонник Міллера

Сон про втечу — несприятливий знак. Якщо його бачить людина, що складається в шлюбі — сон спонукає його суворіше поглянути на свій спосіб життя: відмовитеся від згубних звичок. Ваша репутація може постраждати, і стане ясно, що Ви займали досі місце, якого не гідні.

Молодим людям цей сон обіцяє прикрощі в стосунках з коханою істотою. Бачити уві сні, що Ваша кохана втекла з кимось таємно, обіцяє Вам наяву її невірність. Побачити, що Ваш друг втік з людиною, глибоко Вам несимпатичних, віщує неприємні звістки.

Сонник Лонго

Сон, в якому ви робите втечу, повинен змусити вас переглянути своє ставлення до оточуючих і свій спосіб життя: ваша репутація може постраждати через шкідливих звичок, неправильного поводження. Для чоловіка сон, в якому його кохана від нього втекла, знаменує її справжню зраду. Взагалі, для закоханих сон про втечу — до погіршення їх взаємовідносин. Якщо той чи та, з ким ви дружите, тікає з неприємним для вас людиною, чекайте поганих новин.

Сімейний Сонник

Самому тікати уві сні — знак невдач. Закоханим такий сон віщує розчарування в об’єкті їх любові і швидку розлуку. Подружжю такий сон пророкує зраду і наступні за цим розбрати і розгляду. Якщо вам присниться, що хтось із близьких втік, то скоро ви отримаєте неприємні звістки про те, що ця людина зрадив вас. Якщо вам приснилося, що ви тікаєте з дому, то приготуйте до проблем в сім’ї. Дивіться тлумачення: Біг.

Сонник Нострадамуса

Побачити себе в сні в’язнем — значить, наяву ви перебуваєте під владою своїх комплексів, які завадять вам здійснити задумане. Сон, в якому ви намагаєтеся втекти з в’язниці — застерігає сновидіння про наслідки його поспішних рішень. Бачити уві сні, як ви ламаєте тюремні грати — спроба звільнитися від чужого впливу. Звільняти бранця з в’язниці — наяву вам доведеться терміново вирішувати проблему самотності.

Еротичний Сонник

Втеча з в’язниці холостому чоловікові обіцяє довгоочікуване звільнення від обридлих відносин, а також говорить про неготовність зв’язати себе узами шлюбу. Молодій дівчині нічне бачення віщає про підсвідомому страху кардинально змінити звичну обстановку і відмовитися від нестерпної ролі утриманки. А ось якщо в царстві Морфея кохана людина втік з кимось, іншим то варто задуматися, наскільки він вірний наяву?

Сонник Ванги

Безуспішні спроби втекти уві сні застерігають сновидіння про обман або зраді, яке може очікувати його з боку колег. Впасти під час втечі — до втрати чогось дорогого. Якщо уві сні ви побачили як збігає ваша друга половинка — до зради з її боку. Наздоганяти уві сні дружину або чоловіка — суспільство другої половинки починає вас обтяжувати, необхідно терміново щось міняти у взаєминах.

Езотеричний Сонник

Сон, в якому Ви біжите з в’язниці, віщує Вам велику удачу, яка має відношення до Вашого бізнесу. Бачити уві сні як Ви уникнули нещасного випадку, хвороби або поранення — до вдалого знаходження оптимального рішення по відношенню до будь-яких проблем. Якщо уві сні Ви намагаєтеся втекти, але цього Вам не вдається, то наяву Вам слід остерігатися пасток, які розставлені Вашими ворогами.

Сонник Фрейда

Втеча з в’язниці — зазвичай символізує страхи, пов’язані з майбутніми сексуальними контактами. Чоловік — боїться опинитися неспроможним, дівчина боїться втратити невинність, а жінка — побоюється заводити нового сексуального партнера зі страху, що він буде ще гірше.

Сонник Цветкова

Тікати уві сні — до нездужання. З в’язниці — до розлучення; від тварин — до печалі; від людини — до радості. Якщо ви бігаєте босоніж — до матеріальних збитків і витрат.

Ісламський Сонник

Втеча це символ каяття, усвідомлення своїх гріхів і каяття в них. Втеча також символ безпеки і позбавлення від суперників.

Китайський Сонник

Бачиш молоді пагони бамбука — провіщає народження нових дітей і онуків.

Сонник Хассе

Втеча — досягнете свого!

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: