Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник вогонь — до чого сниться?

Сімейний Сонник

Вогонь уві сні є символом запальності, сварок, зла, небезпеки, якщо з’являється в вашому сні раптово. Але якщо ви намагаєтеся зберегти вогонь, не дати йому згаснути, то такий вогонь символізує вашу боротьбу за життя, щастя або благополуччя, які ви намагаєтеся зберегти. Якщо уві сні це вдасться вам, то вас чекає несподівана радість або виконання заповітного бажання в той момент, коли ви зовсім втратили надію і зневірилися. Просто незрозуміло побачити якийсь вогонь уві сні — знак того, що ви мрієте про щось нездійсненне. Велике полум’я уві сні — знак того, що ваше бажання здійсниться. Маленькі вогники уві сні означають друзів.

Якщо вам присниться, що ви горите вогнем, то остерігайтеся простудних захворювань у важкій формі. Сон, в якому ви горите і відчуваєте біль при цьому, віщує вам розчарування, які викличуть ваш гнів і за яким послідує сімейний скандал. Але якщо вогонь в вашому сні буде лякаюче великим і ви відчули небезпеку, пророкує вам нещастя. Сон, в якому ви побачили, що ясний вогонь горить помірно, рівно, без диму, тріска і іскор, то сон передвіщає вам відмінне здоров’я, домашнє торжество, достаток у домі.

Вогонь з димом і іскрами уві сні віщує нетривалі сварки і отримання неприємних звісток. Іскри уві сні — знак того, що вам слід убезпечити себе і свій стан від жадібних і заздрісних людей. Сон пророкує, що ваш стан може дістатися вашим ворогам. Погашений вогонь уві сні пророкує бідність, мізерні доходи і постійні нестатки для тих, хто ледве зводить кінці з кінцями. Хворим такий сон пророкує одужання. Тьмяно палаючий вогонь уві сні — знак розради в печалі. Розводити вогонь уві сні — знак сімейного щастя, удачі в справах, народження дітей, які будуть втіхою для своїх батьків. Жінці такий сон пророкує, що вона може бути вагітна.

Роздмухувати вогонь уві сні — знак прибутку для бідних, багатим такий сон пророкує, що скоро їм доведеться несолодко. Такий сон також пророкує несподіваний поворот у справі. Висікати вогонь з каменю уві сні — знак того, що вам потрібна допомога іншої людини, щоб ваша справа успішно завершилося. Брати вогонь руками уві сні і при цьому не завдавати собі ніякої шкоди означає, що ваші вороги будуть безсилі якось нашкодити вам. Якщо вам присниться, що ви насилу розвели вогонь, а він незабаром погасло, то чекайте нещастя в родині. Спалити що-небудь у сні — до нового знайомства і змін. Також такий сон означає, що якась частина вашого життя закінчилася і повернення до старого не буде.

Боротися з вогнем уві сні — передвісник того, що вам доведеться витратити багато сил на справу, яке навряд чи принесе велику віддачу. Яскравий, сліпучий блиск вогню бачити уві сні означає, що на вас обрушиться гнів владного людини. Велика пожежа у сні передвіщає удачу людям творчих професій і тим, хто часто їздить у відрядження. Величезне полум’я бачити уві сні — знак великого нещастя, означає також військові дії, відчай, нужду, голод, катастрофи. Ще гірше бачити уві сні, що величезне полум’я переміщується по небу або виникає в різних місцях, при цьому дивіться, з якого боку він виникне або в якому місці. Це допоможе вам точніше витлумачити значення сну.

Бачити величезний вогонь на небі — знак народного лиха, мору, війни, злиднів, страт. Тут знову потрібно звернути увагу на те, в який бік вогонь буде направлений. Його напрямок вкаже, де саме відбудуться трагічні події. Вогонь, що йде з неба, предзнаменует хвороби (особливо нервові і психічні), великі проблеми і нещастя. Але якщо ви побачите цей вогонь і не злякалися уві сні, то вам випаде вдалий шанс і ви зможете досягти дуже багато чого з того, що намітили собі.

Якщо вам присниться, що ви бачите уві сні цілі палаючі дерева, величезні смолоскипи, що літають в повітрі, і палаючі величезні гілки дерев, то ваша країна може опинитися втягнутою в руйнівну війну, голод, епідемії, величезні страждання. Сплячому такий сон пророкує поранення або інше нещастя, яке з ним трапиться. Якщо ж невеликий вогонь злегка зачепить вас або ж повисне в повітрі, то чекайте неприємних звісток або гніву якогось високопоставленого особи. Якщо уві сні ви почуєте, що ваш друг згорів, то ваші справи підуть погано, що негативно позначиться на вашому майбутньому.

Зазнати збитків від пожежі уві сні означає, що вас чекають нові плани. Перестрибувати через вогонь і не обпектися уві сні — знак того, що вам вдасться успішно провернути вигідне, але ризикована справа. Заливати вогонь — Дивіться тлумачення: назви предметів, що горять за назвами.

Сонник Ванги

Якщо приснився палаючий аркуш паперу, таке сновидіння обіцяє Землі пожежа — настільки величезний, що через нього загинуть усі ліси на планеті. У людства буде гостра потреба не тільки в деревині, папері, а й в кисні. Наближення з небес вогонь — це знак загрози в майбутньому з боку великого метеорита або комети. Ці космічні «гості» можуть привести до смерті дуже багатьох людей і завдати величезної шкоди багатьом населеним пунктам.

Від вогню йшов неприємний запах — незабаром вам доведеться дізнатися плітки, які розпускають про вас вашими недоброзичливцями. Щоб їх спростувати і відновити свої честь і гідність, ви змушені будете чимало потрудитися. Грілися біля вогню — це означає, що вас можна назвати дуже щасливою людиною: що б не трапилося у вашому житті, вас завжди зрозуміють і підтримають. Така можливість є далеко не у всіх, тому цінуєте своїх люблячих близьких.

Бачили вогонь в печі — вашого будинку серйозно загрожує пожежа. Щоб сон не збувся, а ви не залишилися не попелище, дотримуйтесь велику обережність, коли будете мати справу з вогнем. Приснився крихітний вогник від запаленої свічки — це хороший знак. Дотримання заповідей Господніх і віра в нього позначаться на вашому житті дуже сприятливо: завдяки їм там будуть панувати мир, лад, любов, щастя.

Охопленої міста або лісу — це знак, що загрожує Землі посухи — масштабної і нещадною. Коли у людей буде вичерпаний останній ковток води, піде злива. Він триватиме кілька днів і ночей і наповнить водою океани, моря і озера. Люди, які пережили цю посуху, більше не стануть завдавати природі ні найменшого зла. Людству дадуть зрозуміти, що посуха була для них покаранням, тому що воно відреклася від Бога, релігії і стало по-варварськи ставитися до світу навколо себе.

Ісламський Сонник

Вогонь символізує війну, муки, смуту, збиток і загибель. Якщо вогонь має високий дим, то він страшніший і болісний. А хто побачить, що нахиляється до вогню, той любить війну, і можливо, підкоряється шайтанові. І хто побачить, що їсть вогонь, той буде їсти з майна сиріт, утискаючи їх, або є з грошей, зароблених грішним шляхом. І хто побачить, що вогонь пожирає все, через чого він проходить, то це війна, або чума, або смерть, які настануть. І хто побачить, що вогонь спалив частину його одягу або частина його тіла, того спіткає біда.

Вогонь, що дає світло і користь — це безпека для того, хто знаходиться в страху і радісна звістка для нього. Хто ж запалить вогонь серед людей, той спровокує серед них війну і ворожнечу. А хто побачить, що вогонь погас, то війна припиниться. Кому ж присниться що він розвів вогонь, щоб зігрітися самому або іншим, той знайде для себе корисну справу і позбудеться від злиднів.

Деякі аліми кажуть, що вогонь може означати і багато іншого. Він може вказувати на Ваші великі гріхи, попереджаючи, що Ви потрапите в Пекло, якщо не покаєтеся. Бачити затоптаний вогонь, значить, перебувати в постійній тривозі. Самому загасити уві сні вогонь-до марного виконання будь-яких справ. Вогонь, також, може вказувати на Вашу богобоязливість і благочестивость і, що Ви перебуваєте на шлях Істини. Це доводять слова Муси, а. с, в Корані: «Іль біля вогню того шлях вірний я знайду». (Сура-Та ха, 10).

Вогонь уві сні може обіцяти також вигоду, прибуток і позбавлення від труднощів. Всевишній сказав: «І той вогонь, який палить ви?… Ми створили його як символ (нашої волі) для втіхи і зручності всіх, хто в цьому відчуває потребу». (Сура-Вакі’а, 71, 73). Підійти уві сні до вогню на близьку відстань, теж віщує добро і благо.

Сучасний Сонник

Запалювати уві сні вогонь віщує любовний роман з бурхливими пристрастями, гасити — на ходу поміняєте плани, виходячи з обставин, що змінюються. Бачити палаючий в каміні вогонь — передвістя подій, які доставлять вам радість, а чоловікові — досаду. Палаюче вогнище — до приємних несподіванок, факел — дозволите собі невелику розвагу в компанії друзів.

Слабкий, що коливається або затухаючий вогонь означає недовге щастя, яскраво палаючий — смугу везіння і успіхів у всьому. Вогонь димивший або з сильним димом віщує непорозуміння, в яке потрапите по своїй наївності і головотяпству.

Бачити вогонь в печі крематорію — поповните свою колекцію цінним надбанням. Палаюча свічка в руках у небіжчика — весело погуляєте в гостях з рясним частуванням. Таємничі вогні на нічному кладовищі — знак зради і зради.

Бігти уві сні на пожежу — в реальності поспішіть на допомогу друзям. Гасити пожежу — неспокійна робота з деякою часткою ризику. Якщо уві сні ваш будинок охоплений полум’ям пожежі — будете кохані своїми дітьми і друзями. Пожежа на великому виробництві, що може привести до катастрофічних наслідків, — передвістя розвитку подій згідно вашим планам.

Постраждати від сильної пожежі — розчаруєтеся в любові. Бачити, як під час пожежі під шумок розкрадають ваше майно, віщує велике нещастя, від якого у вас просто опустяться руки і пропаде інтерес до чого б то не було. Дерево, засмаглий від удару блискавки, — такий сон говорить про несправедливість по відношенню до вас начальства. Готувати на вогні їжу віщує словесну перепалку з взаємними образами, кип’ятити білизну — приведете сваряться до примирення і порозуміння. Стрибати уві сні через вогонь — кінець сімейної війні.

Сонник Міллера

Сни, в яких присутній вогонь, який залишає вас неушкодженим, вважаються сприятливими. Особливо вони хороші для всіх працюючих на землі, моряків і мандрівників, оскільки обіцяють їм тривалий добробут. Якщо будинок уві сні горів, у вас будуть люблячі друзі і слухняні дітки. Для власника магазину побачити його обійнятим полум’ям — прибуткові проекти будуть розвиватися з вселяє оптимізм швидкістю.

Боролися з вогнем, не даючи йому як слід розпалюватися, — у вас буде неспокійна робота. Обгорілі стіни власного приміщення, складу і т. п. сняться до біди. Коли ви практично складіть руки, вважаючи, що удача не посміхнеться вам у справах вже ніколи, раптово отримаєте підтримку, на яку навіть не могли розраховувати.

Розпалювати вогонь — сон до приємних несподіванок і появи можливості відвідати друзів, які від вас далеко. Приснився велика пожежа — для моряків це прикмета майбутнього успішного і безпечного плавання. Бізнесмени після приснився пожежі можуть розраховувати на небувалу удачу у всіх справах, а трудяться на літературній ниві — на творчі успіхи і досягнутий шану.

Китайський Сонник

В оселі світло від вогню — віщує щастя і процвітання. В осередку горить вогонь — буде слава, популярність. Бачити себе в вогні — підтримка знатного особи. Бачити, як піднімається дим і горить полум’я і вогонь — підуть усі печалі, тривоги. Метелик, що летить на вогонь лампи — поразка іншої людини. На поверхні води з’являється вогонь — велике щастя. Небесний вогонь спалює ворота — віщує траур.

Вогнем палають сонце або місяць — підтримка великої людини. Вогонь виростає з землі — буде хвороба. Вогонь і чорний дим — передвіщає хворобу. Вогонь палає у диких горах — зробиш кар’єру, прославишся. Вогонь палає у твоєму власному будинку — віщує розквіт і силу. Вогонь палає на поверхні річки — довголіття, щастя. Величезне полум’я піднімається до небес — встановлення порядку в країні.

Подорожувати з вогнем в руках — призначення на посаду. Чуєш, як горить вогонь — станеш повітовим начальником або окружним правителем. Праска, палаючий вогнем — добра справа завершиться успішно. Мови вогню та полум’я піднімаються вгору — багатство.

Сонник Лоффа

Представники багатьох світових культур завжди відчували по відношенню до вогню почуття незнищенного страху. У той же час вогонь — це ще й очищення. Якщо людина вийшла з вогню неушкодженим, отже, він очистився. Побачити палаючим себе — це свідчення того, що життя сприймається вами як вкрай загрозлива і хвороблива. Побачити обійняту полум’ям якусь річ або об’єкт (коштовність, автомобіль, будинок і т. п.) — сон видає вашу зайву прихильність до неї.

Відповідно до теорії Фрейда, вогонь — це чоловіча сила. Витлумачуючи сновидіння в цьому ключі, можна говорити про вашому прагненні володіти ситуацією і хоча б частково контролювати її. Боротьба з вогнем вам уві сні вдавалася — значить, і наяву ситуація залишиться під контролем. Чи відчували ви сумніви про наявність в своїх вчинках етичності? Після скоєння якогось кроку бажаєте ви очищення? Подумайте, можливо, ви стоїте на порозі якихось життєвих змін, для яких потрібні переосмислення і духовна підготовка.

Сонник Лонго

Вогонь уві сні — символізує ваші емоції. Чим яскравіше горить вогонь — тим сильніше емоція. Бачити, що вогонь загрожує завдати якоїсь шкоди — означає, що ваша нестриманість здатна зашкодити вам. У той же час, якщо вогонь чистий і від нього немає ні диму, ні іскор, ні обвуглених головешок — такий сон говорить про чистоту ваших помислів і почуттів і може передвіщати успіх і щастя. В цьому випадку загроза, яку ви відчуваєте, побачивши вогню — це всього лише віддзеркалення внутрішніх тривог і хвилювань, для яких в дійсності у вас немає особливих підстав.

Іскри, головешки і дим — означають негативні почуття. Такі сни віщують сварки, конфлікти і втрати. Щоб уникнути цього, постарайтеся дивитися на життя світлішим і уникайте чорних думок. Гасити уві сні вогонь — передвістя великих клопотів і переживань. Можливо, ваша зайва емоційність забезпечить вам неприємності. Розводити уві сні вогонь — хороший знак, який обіцяє вам прилив сил і нові почуття.

Сонник Фрейда

Приснився вогонь віщує, що в недалекому майбутньому ви закохаєтесь, і ваше почуття стане взаємним. Ви будете дуже вдало підходити один одному; повна сумісність і гармонія будуть у вас і в інтимній сфері. Вогонь також є символом чоловіки і чоловічих статевих органів.

Якщо чоловік розпалює вогонь — з його потенцією повний порядок і він готовий до нових подвигів. Якщо ж вогонь розпалити не вдається — ви не далекі від імпотенції. Якщо чоловік гріється — він схильний до гомосексуалізму. Якщо ви заливаєте або гасіть вогонь — у вас проблеми з потенцією або можливі захворювання статевих органів.

Якщо жінка розпалює вогонь — вона або прагне до нових сексуальних зв’язків, або її партнер її не задовольняє. Якщо ж розпалити вогонь не вдається — жінка сумнівається у своїй сексуальній привабливості. Якщо жінка гріється — вона знайшла гармонію в своєму сексуальному житті. Страх перед вогнем — означає боязнь вступу в сексуальний контакт.

Сонник Менегетті

Вогонь — це палаюча енергія, палаючі інстинкти. Побачити вогонь, що знаходиться під контролем людини (наприклад, в печі або каміні; той, яким супроводжують свята, обігріваються, вбивають чудовиськ), — це відображення відкритих дій суб’єкта, що призводять до чудовим результатами. У всіх інших випадках вогонь — це вказівка ​​на порожню діяльність, безглузде, надто активна поведінка, а також на загрозу катастрофи як наслідок дій суб’єкта або інших людей.

Езотеричний Сонник

Снився вогонь — значить, існує ймовірність, що вируючі пристрасті, занадто бурхливі емоції, фатальні прихильності подіють на вас вкрай згубно. Розпалювати вогонь — такий сон означає, що ви є об’єктом надмірних емоцій інших людей. Гасили вогонь — належить бій з власними пристрастями. Щось горить — значення залежить від того, що саме. Якщо, наприклад, горів ваш будинок, це означає, на ваше здоров’я згубно впливає ваша емоційність, пристрасність натури.

Сонник Нострадамуса

Якщо вам наснився вогонь — то вас чекає тепло, любов, пристрасть і руйнування. Побачити уві сні вогонь, що наближається з неба — ви перебуваєте в реальній небезпеці. Той, хто побачить в сновидінні падаючий з небес вогонь — братиме участь у грандіозних подіях, які перевернуть всю його життя. Якщо вам наснився охоплений вогнем аркуш паперу — це до велику пожежу, від якого сильно постраждають цінні картини, статуї і архітектурні пам’ятники.

Англійська Сонник

На думку великого астролога Беневана, приснився вогонь — це провісник щасливого життя, доброго здоров’я, доброзичливого оточення, вірних друзів. Закоханих сновидіння закликає проявити трохи терпіння, і в результаті об’єкт їх гарячих почуттів і мрій стане вірним супутником життя. Але нещастя обіцяє сон, в якому ви обпеклися.

Еротичний Сонник

Якщо уві сні Ви гріє руки біля багаття або готуєте що-небудь на вогні, такий сон обіцяє успішне любовну пригоду або знайомство з цікавою людиною. Відчувати уві сні сильний жар від вогню або бачити пожежа — до спопеляючої пристрасті, яка може мати сумні наслідки.

Сонник Цветкова

Побачити вогонь — до нездійсненних мрій, розчарувань, негараздів в особистому житті; в печі — до багатства; з димом — загрожує небезпека; вогнем обпекло тіло — вас спіткає погана слава; відчуття опіку — до хвилюючим новин, новій дружбі.

Французький Сонник

Вогонь — благополуччя на довгі роки, вдалі справи. Розпалювати вогонь — несподівані зустрічі, поїздка до друзів, подорож в далекі країни. Загасити вогонь — неспокійна і даремна робота, марні клопоти.

Сонник Хассе

До мріям, які виявляться марними.

Сонник Мандрівника

Вогник — до дружби.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: