Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник вікно — до чого сниться?

Сучасний Сонник

Бачити уві сні закриті вікна — досягнете мети кружним шляхом і не завжди чесними способами. Розкриті вікна — говорять про те, що незабаром отримаєте запрошення в будинок, куди давно хотіли потрапити. Відкрита кватирка у вікні — віщує несподівану небезпеку, якої не вдасться уникнути. Влазити в кімнату через кватирку означає сумний підсумок вашої підприємницької діяльності, коли витрати значно перевищать доходи. Входити в будинок або виходити через незачинене вікно — зібравшись з духом, почнете все спочатку.

Якщо уві сні ви миєте вікна — стало бути, прогадаєте, відмовившись від вигідної пропозиції, яке спочатку здасться вам безперспективним. Сидіти на підвіконні, звісивши ноги назовні — наяву зробите нерозумно і безрозсудно, намагаючись виглядати самостійної і незалежної. Висовуватися з вікна — віщує отримання довгоочікуваних новин. Випасти з вікна — піддаєтеся небезпеки бути пограбованої або обікраденій. Сон, в якому ви рятуєтеся втечею через вікно — в реальності вас викриють в протиправних діях для досягнення мети, що здається на перший погляд цілком пристойною.

Темні вікна — означають, що потрапите в біду і не отримаєте підтримки, обіцяної в разі невдачі ризикованого підприємства, на яке зважитеся піти заради так необхідних вам грошей. Світло у вікнах — знак надії на краще майбутнє, яке не за горами. Закриті віконницями вікна — будете запідозрені в невірності. Забиті вікна кинутого будинку — означають перерваний роман і розставання в силу не залежних від вас обставин. Заглядати уві сні в чужі вікна — вам перестануть довіряти, бо скомпрометіруете себе безчесним вчинком. Слухове вікно на горищі — означає благополучне завершення невдало розпочатої справи. Вікно з напівпідвального приміщення — відчуєте позбавлення.

Бачити уві сні фіранки на вікнах — віщує несподіваний візит, який принесе вам чимало занепокоєння; гардини — неприємність від людей, яким ви зробили добру справу. Розбите вікно — загроза, яка може бути здійснена досить скоро і в самому гіршому варіанті. Вставляти у вікна нові скла — до світлих змін у житті. Робити віконну мастику — прикрі несподіванки.

Сонник Лонго

Побачити себе спостерігав за чимось з вікна — такий сон розповідає, що життя ваше перетворюється у все більш рутинну і нецікаву, а провиною всьому ваша низька самооцінка. Вам варто було б розвивати в собі почуття впевненості, вчитися оцінювати себе гідно. Проігнорувавши таку пораду, ви помітите, що оточуючі, запримітивши вашу «безхребетність» і бажання залишатися в тіні, будуть використовувати вас в своїх, далеко не завжди благородних, цілях.

Мити вікно — такий сон закликає дуже уважно стежити за поведінкою друзів. Сон можна розцінювати як попередження про загрозу вам небезпеки з боку якогось людини. Складно сказати більш конкретно, хто він, тому ви будете змушені задовольнятися цим досить абстрактним застереженням і для профілактики намагатися менше розмовляти на делікатні для вас теми буквально з усіма оточуючими.

Якщо стрибали у вікно, це означає, що чужа точка зору вас не цікавить, має значення тільки ваша позиція. З одного боку, подібний підхід до себе і до життя взагалі непоганий, але з іншого — є ризик впасти з особисто спорудженого високого п’єдесталу. Якщо ви про це так і не задумаєтеся і не зміните лінію поведінки, то рано чи пізно ви звідти все-таки звалитесь, і удар може виявитися досить відчутним і болючим. Ставтеся уважніше до чужої думки, тим більше що воно, як це не дивно здасться вам, далеко не завжди помилково.

Якщо хотіли відкрити вікно, щоб впустити в кімнату свіже повітря, це означає, що ви повинні в терміновому порядку позбутися від чийогось шкідливого впливу. Ви останнім часом настільки часто стаєте жертвою всіляких неприємностей, що, може бути, вже не раз подумували, що в ваші справи явно втручаються якісь фатальні обставини, чиясь недобра воля. Ваше біополе повинні виправляти фахівці. Але, оскільки не завжди і не у всіх є можливість звернутися до цього магу, можна надати собі «першу допомогу» — прочитати будь-яка змова проти пристріту і псування.

Сонник Лоффа

Вікно — це той предмет, завдяки якому ми можемо бачити світ таким, яким він є, в той же час не маючи можливості його відчути. З іншого боку, вікна здатні, будучи вельми підступними, вводити людей в оману. Такий сон може вказувати на розчарованість, ілюзію або захист. Якщо вікно було присутнє в сновидінні про ув’язнення, то там воно було уособленням людини або обстановки, які в даний час для вас одночасно бажані і недоступні. Це явище в нашому житті зустрічається дуже часто.

За вікном картина здалася вам ворожої, і ви, щоб переконатися в цьому, потрапляєте по іншу його сторону — уві сні може з’ясуватися, що вас обдурили. У вікнах ми нерідко бачимо те, чого в них немає. Може бути, для вас настав час подолати свою невпевненість і на особистому досвіді відчути ритм життя, а не спостерігати за тим, як вона проходить повз. Якщо сюжет розвивався навпаки, тобто прекрасний краєвид за вікном обертається бурхливої, що турбує дійсністю, то сон може відображати ваше відчуття обманливості свого життя: в повному обсязі, що вона обіцяє, виявляється на перевірку реальністю.

Крім того, вікно може служити початком проходу з цього світу в паралельний. Такого плану сни поширені серед займаються астральним проектуванням або тих, хто розвиває в собі відчуття відстороненості від усього мирського. Функція таких вікон — відкриття нам інших реальностей, куди ми можемо потрапити. Які дії ви робили з вікном уві сні — відкривали його, закривали, або минули, навіть не звернувши на нього особливої ​​уваги? Згадайте, якими були побачені по ту сторону вікна образи — неясними або цілком певними.

Сонник Ванги

Відкрите вікно — успіх в починаннях. Сон символізує відкриті шляхи, дороги до везінню. Вам і в хороших справах, і в поганих — пощастить. Хороші вчинки на небесах запам’ятаються, а за погані — тут розрахуєтеся. Закрите вікно — поганий ознака. Всі Ваші старання будуть марні. Ніхто і не помітить і не зрозуміє Ваших нелюдських зусиль, щоб поліпшити своє існування. У Вас не вийде реалізувати задумане. Ви будете «в решеті носити воду».

Вилазити в віконце — Ви прорахували і будете розкриті. Ваші близькі будуть сильно здивовані Вашому вчинку і Вашим думкам. Якщо, навпаки, залазити — не влазити в життя іншої людини, його таємниці тільки його. Будете намагатися дізнатися, ноша виявиться непосильним. Розбите скло — чи не напрошується в гості, не робіть сюрпризів, невдале для того час. Птах, що б’ється уві сні в скло несе погані звістки. Часто — смерть рідної людини. Відкрита уві сні кватирка попереджає Вас тримати Ваші секрети при собі, Ви довіряли себе людині, таящему за спиною Вашої погані наміри, і, що чекає відповідного моменту, щоб Вас принизити.

Миєте вікна — чекайте гостей. Гучна ватага друзів вже поспішає скористатися Вашим привітністю. Можливо, Ви збираєтеся подарувати своєму будинку друге життя. Вести бесіди з будь-ким через вікно — знак браку уваги від людей. Але в цьому Ваша вина. Ваша замкнутість і підозрілість відштовхують. Будьте розкутіше, і тоді з’являться нові знайомства. Бачите обриси людини в вікні, його силует — наближення знакового людини в Вашому житті. Іноді говорить про вістях здалеку.

Сонник Фрейда

Вікно — є символом жіночих статевих органів. Дивитися у вікно — такий сон говорить про те, що вам властиво відгороджуватися від партнера, йти в себе, коли виходить щось не так, як ви це собі уявляли і хотіли. Так, роблячи так, ви сподіваєтеся зберегти відносини незмінними. Сон підказує, що цим самим ви лише серйозно їм шкодите. Не треба брати на себе все, всю відповідальність за події, що відбуваються. Якщо ваша мета — досягнення і утримання гармонії, то вам варто переживати радості і вирішувати проблеми удвох. Розбили вікно — через інтимні справ ваше життя коли-небудь виявиться сильно утрудненою, вам доведеться зіткнутися з цілою купою проблем, здолати які за один раз не вийде.

Закрите — символізує труднощі або перешкоди при здійсненні статевих контактів. Відкрите — символізує радості доступного сексу. Якщо жінка відкриває вікно — вона прагне до сексуальних контактів з іншою жінкою. Якщо чоловік відкриває вікно — він хоче зайнятися любов’ю. Якщо чоловік не може відкрити вікно — він стурбований своєю потенцією, причому можливо через невдалий сексуального контакту. Якщо жінка не може відкрити вікно — вона прагне ухилитися від сексу. Якщо ви миєте вікно — ви хочете завести дітей. Брудне — символізує захворювання статевих органів.

Сімейний Сонник

Вікна уві сні символізують перешкоди в справах, іноді — крах планів. Вибити вікно і вийти назовні уві сні — дуже сприятливий сон, який обіцяє вам виконання вашого заповітного бажання. Сон, в якому ви побачили палаючі і вивалюються вікна, пророкує: чекайте смерть родича. Якщо вам присниться будинок без вікон, то вас чекає невдача або нещастя. Багато вікон уві сні — знак неприємностей і помилок, про які ви будете гірко шкодувати. Стояти біля вікна, дивитися з вікна на вулицю уві сні — знак очікування. Якщо вам присниться, що ви стоїте спиною до вікна, то вас здивують новини. Відкрите вікно у вашому сні означає, що вас чекають розчарування.

Закрите вікно уві сні означає марні сподівання. Іноді такий сон віщує, що небезпека благополучно мине вас. Влазити в вікно уві сні — передвісник сварок або бійки, а вистрибувати у вікно — вказівка ​​на те, що вам слід подбати про своє здоров’я, так як вам загрожує тривала хвороба. Заглянути уві сні в чуже вікно і здивуватися побаченому означає, що мета, до якої ви прагнули, не виправдає засоби, а також обіцяє вам переживання, втрати і ризик, з яким ви піддали свою репутацію і здоров’я.

Сонник Міллера

Якщо вам приснилися вікна, це говорить про те, що ваші ретельно виношуються плани, ваші надії, які ви так плекали, зазнають повної поразки. Вам доведеться пережити час, коли ваше саме чудове підприємство провалиться, породивши в вас відчай. Вам судилося плодити лише безплідні починання. Приснилися закриті вікна можна вважати уособленням занедбаності. Розбиті вікна сняться до того, що вас будуть долати жалюгідні підозри в зраді. Дурість, недоумство, нерозсудливість стануть для вас джерелом великих страждань, якщо в сновидінні ви сиділи на вікні.

Потрапити в будинок через вікно — такий сон пророкує, що ви будете викриті у використанні нечесних засобів для досягнення мети, яка з боку здавалася шляхетною. Бігли через вікно — значить, біда стисне вас в своїх страшних лещатах. Якщо ви кудись ішли і, по дорозі зазирнувши у вікно, побачили там щось дивне, то наяву в якомусь обраному вами справі вас чекає невдача, і в підсумку вас перестануть поважати, але ж саме заради поваги ви ставили на кін власне благополуччя і здоров’я.

Езотеричний Сонник

Приснилося безліч вікон зсередини символізує собою світ душі, безмежні її простору. Побачити загороджені — знак прихованих духовних таємниць, від вас вимагається докласти зусиль до їх розкриття. Розкриті вікна можна розцінити як запрошення відірватися від всіх земних турбот, зосередивши свою увагу на світі горнем. Те, що видніється уві сні з вікна, — це події, які відбуваються в тонкому плані. Зовні заглядати у вікна — це погляд у глибини свідомості, де ви зможете побачити відноситься до підсвідомості, психіці. Мали круглу, овальну, напівовальну форму — ви маєте в своєму розпорядженні каналом яснослухання, який повинні задіяти. Лізли у вікно — прагнучи до духовного пізнання, продемонструєте норовливість і надмірне завзятість. Розбили вікно — знак подолання межі між тонким і матеріальним світом, виходу до просторів душі.

Сонник Менегетті

Вікно — може трактуватися з точки зору функції вікна в реальному житті. Символ бажання отримати рішення певної проблеми (пролити світло на проблему) бажання вивернутися, втекти від невдалої ситуації (втекти через вікно), зняти почуття провини (очищення повітря). Іноді вікно — відображення відкритої ситуації, що надає особистості можливість реалізувати свій прихований потенціал. Дуже часто вікно — символізує жіночі геніталії і тому можлива трактування цього образу в зв’язку зі страхом сексуальної взаємодії. Поява даною способу значимо навіть на метафоричному рівні.

Сонник Мандрівника

Вікно — погляд на світ або іншої людини, ситуацію; очікування; стан очей сплячого; передчуття, інтуїція (дивлячись з якого боку дивитися, зовнішньої або внутрішньої). Влазити в вікно зайву цікавість, пізнання чеголибо (можливо недозволеного) або самопізнання. Вилазити, вибиратися з вікна — біда, вихід зі скрутного становища. Відкрите — душа відкрита для світу і інших людей; співчуття. Розбити вікно і вибратися назовні — виконання заборонених бажань; вихід з життєвого тупика. Дивитися з вікна — життєва перспектива і плани, найближчі події, має значення який пейзаж.

Еротичний Сонник

Бачити вікна уві сні — ознака безплідності Ваших ілюзій. Ваш обранець не виправдає тих надій, які Ви на нього покладали, викличе у Вашій душі почуття образи, безвиході і відчаю. Закриті вікна — символ занепаду й самотності. Навіть якщо у Вашому житті присутній близька людина, він Вас не розуміє, Ваші прагнення йому чужі і байдужі. Розбите вікно — знак того, що Вас будуть переслідувати принизливі звинувачення в зраді, які засновані на плітках.

Сонник Хассе

Побачити закрите вікно — таке сновидіння віщує, що завдяки відвазі ви опинитеся у мети; влазили через відкрите — до несвоєчасного підприємству; визирати у вікно — до вістям; на даху — до благополуччя.

Сонник Цветкова

Вікно — знак очікування; побачити розкрите — доведеться шкодувати.

Ісламський Сонник

Бачити уві сні вікно — завжди не до добра.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: