Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник вівця — до чого сниться?

Сімейний Сонник

Білі, чисті, доглянуті вівці уві сні — передвісник щастя і багатства. Біла вівця уві сні також символізує вірного друга. Побачити голову білої вівці зовсім близько уві сні означає, що вас чекає зустріч з близьким і вірним другом. А сон про чорній вівці часто попереджає вас про те, що у вас є брехливий друг, з яким ви довірилися. Чорні, брудні, хворі вівці — знак невдач у справах, розчарувань, перешкод.

Якщо вам присниться, що ви бачите стадо овець, мирно пасуться на лузі або в поле, то ваше бажання здійсниться. Такий сон віщує щастя. Чим більше буде стадо овець у вашому сні, тим більше багатства і щастя обіцяє вам даний сон.

Дуже хорошим вважається той сон, в якому ви їздите верхи на вівці в якомусь просторому місці (в полі, на луках, по широкій, просторій дорозі). Такий сон пророкує, що ваші амбіційні бажання здійсняться. Якщо ви хочете слави або великого успіху в справах, то ви неодмінно досягнете цього. Якщо вам присниться, що ви бачите овець з ягнятами, то ви отримаєте вигідну пропозицію.

Стригти овець уві сні означає, що ви можете розраховувати на отримання хорошої посади або ж спадщини. Овеча шерсть, купувати її, мати або отримувати від кого-то уві сні також символізує багатство і благополуччя. Розбирати або прясти її уві сні означає, що вам слід привести ваші справи в порядок. Брудна, гнила або сильно сплутана шерсть уві сні віщує збитки, втрати і розчарування.

Пасти овець уві сні — знак того, що вам доведеться потрудитися, щоб уберегти свої статки і утримувати його в порядку. Сплячі вівці уві сні символізують дружбу і згоду. Є овече м’ясо уві сні — знак розчарувань. Цей сон говорить про те, що ви упустили блискучу можливість.

Сонник Лоффа

Найочевидніше, що асоціюється з вівцею — це групове свідомість. Вівцю не визнають за індивідуальність. Ви відчуваєте, що йдете на поводу у думки колективу, або ви просто губитеся в масі? А може бути, вас втягнули в безглуздий проект? Можливо також, сон говорить про те — що хтось робить вам зауваження з приводу вашого зовнішнього вигляду, або ви судите людей по зовнішності.

Вівця також — асоціюється з прихованою небезпекою, тобто з вовком в овечій шкурі. Якийсь чоловік здається нешкідливим і доброзичливим, але, насправді, є хижаком, який може заподіяти вам зло? Якщо в реальному житті ви перебуваєте в небезпечній фінансової ситуації — вам може снитися стрижена вівця: вам довелося віддати на справу останню сорочку. А ось почуття уразливості може бути виражено через ягняти, так як ягнята беззахисні. Ви відчуваєте себе як ягня, якого ведуть на бойню?

Якщо вам сниться, що ви пастух, який пасе стадо овець — можливо, ви хотіли б у реальному житті керувати групою, бути членом сім’ї, колективу співробітників або знайти собі друзів. Стадо овець також — має релігійне значення: стадо асоціюється з релігійним братством.

Якщо ж ви бачите самотню вівцю — сон говорить про те, що ви заблукала вівця, яка хоче повернутися в стадо? Ви відчуваєте себе втраченої душею або вважаєте втраченої душею іншої людини? Вівця також асоціюється — зі сліпою вірою, так як вона йде за стадом, вірячи в свою безпеку. Ви також вірите сліпо у що-небудь? Вівця може символізувати — віддачу або отримання тепла: в кінці кінців, саме овеча шерсть зігріває нас до кінчиків пальців.

Сонник Лонго

Вівці, які пасуться на лузі — віщують міцне здоров’я і щасливе майбутнє. Отара овець, що йде на пасовище або з пасовища — знак удачі і плідного творчого періоду. Якщо уві сні ви пасете овець — значить, наяву станете володаркою несподівано привалило багатства. Володіти уві сні великою кількістю овець — означає, що будете задоволені наступаючими змінами у вашому житті. Годувати овець сіном — означає отримання великого прибутку.

Сон, в якому ви займаєтеся стрижкою овець — віщує вигідні програми та укладення довгострокового контракту, що гарантує вам стабільний дохід. Білі вівці — пророкують вірних друзів, чорні — улесливих і підступних. Зарізана вівця — говорить про вашому невмінні зосередитися на чомусь одному, пріоритетному, відсунувши все інше на другий план. Готувати або їсти баранину — будете висміяні, але, добившись успіху, доведете, що мали рацію.

Бачити уві сні овечі шкури — віщує розлад в колективі колег з-за спірних фінансових питань. Купувати дублянку з овчини — обраний вами шлях приведе до благополуччя. Прясти овечу вовну, сукати нитки або в’язати з них щось — наведете капітальний порядок в домі або візьметеся за ремонт.

Бачити себе в сні вівцею — наяву переживете сильне потрясіння, викликане несподіваним і несприятливим звісткою. Тягти на собі вівцю — важка робота не принесе забезпеченості і достатку. Їхати уві сні верхи на вівці — благополучно досягнете поставленої перед собою мети. Бачити вівцю з ягням — до сімейного благополуччя.

Сонник Менегетті

Вівця — це тварина, яка уособлює позитивно-байдуже ставлення до життя. Як правило, вказує на пасивність контексту з нейтральною або негативною спрямованістю. У багатьох випадках образ означає, що особистість суб’єкта залежить від сильнішою — тієї, на яку вона робить спроби вилити негативність. Якщо овеча морда бачилася уві сні чітко, в деталях, це служить вказівкою на віддалену матрицю матері чи бабусі. Тварина наснилося в стаді, в сільському середовищі — значить, присутня нейтральний потенціал, або сон вказує на що-небудь в оточенні пастуха (якщо так, то образ потребує особливої ​​інтерпретації).

Ісламський Сонник

Вівці — це праведні і підкоряються своєму правителю піддані. Поганяти уві сні овець — ознака сили і влади. Вівці також вказують на трофей, дружин, майно, урожай і плодові дерева. Вівці — це також баракат (благодать) у всьому. Бачити уві сні одну вівцю — обіцяє радість і щастя рівно на один рік. Осідлати вівцю — очікувати знайомства з заможної і цнотливою жінкою. Зарізати вівцю — вступити в статевий зв’язок. Ганятися уві сні за вівцями, але не наздогнати їх значить не досягти мети або залишитися без роботи. Якщо хто побачить уві сні, що придбав багатьох овець — зробиться начальником якогось суспільства.

Сучасний Сонник

Вівця сниться до швидкої зустрічі з друзями. Якщо вівця снилася на п’ятницю, значить, вам доведеться добряче замислитися перед тим, як прийняти рішення, що стосується майбуття вашої дитини. Такий же сон на суботу пророкує, що ви повинні тримати свій характер в узді, інакше зайва емоційність послужить вам погану службу. Присниться на неділю вівця попереджає: йдучи до вершини, легких шляхів не шукають; на понеділок — ви потрапите в незручну ситуацію. Тікає від вас вівця сниться до сварки з дітьми через їх надмірну самостійність і небажання коритися.

Сонник Хассе

Наснилися блукали по пасовищах вівці — щасливий сон, який обіцяє відмінне здоров’я і процвітання; пасти овець — у вас буде чимало майна; стрижені — сон до отримання істотного прибутку; зарізані — прикмета прийдешніх неприємностей. Снилися білі вівці — у вас будуть віддані друзі; чорні вівці означають фальшивих і лицемірних приятелів. Побачити велике стадо — до задоволення таким станом речей.

Сонник Фрейда

Наснилося вівця — це уособлення вашої натури — боязкою, сором’язливою. Для вас не можна сказати про свої бажання партнеру або розповісти про те, які пристрасті у вас є в інтимному житті. Покірно сприймаючи все, що відбувається, ви не вживаєте ніяких спроб по поліпшенню сексуальних відносин. Вас змушують тремтіти і лякають все явища і речі, хоча б трохи відрізняються від традиційних.

Еротичний Сонник

Вівця — подібний сон яскраво характеризує вас в реальному житті. Боязкість і сором’язливість є причинами, за якими вам важко сказати партнеру про свої почуття і переваги. Ви не в силах поділитися з ним своїми бажаннями, тому будете терпіти навіть те, що вам неприємно. Зрозумійте, якщо ви не спробуєте змінити хоч що-небудь, у ваших стосунках навряд чи відбудуться зміни на краще.

Англійська Сонник

Мирно пасеться на галявині вівця — такий сон передвіщає вам радість і благополучне життя. Вівці розбрелися по всьому пасовиську — це сновидіння до неправедних гонінь щодо вас. Бачили, як овець стригли, — значить, другою половиною стане заможна людина, і це забезпечить вам матеріальну незалежність на всю довге і щасливе життя.

Сонник Міллера

Стригти овець — вигідні пропозиції посиплються на Вас. Бачити отари овець — удача, щаслива і плідна пора. Худі, мляві вівці — Ваші плани, на результати яких Ви будете дуже сподіватися, не здійсняться. Є баранину — не до добра, недоброзичливці сплюндрують Вашими почуттями. Також см. Баран, Ягня.

Езотеричний Сонник

Сон підказує, що ваша сила укладена в вашому безстрашність. Побачити багато овець — такий сон означає, що ви забезпечені захистом понад, тому можете собі дозволити ризикувати. Наснилася шкура вівці — це говорить про те, що у вас буде тепленьке містечко; на роботі відкриються хороші перспективи.

Французький Сонник

Вівці сняться до радості і благополуччя. Але якщо вони в вашому сні билися — значить, вам судилося важка робота, єдиним результатом якої стануть виснаженість і засмучення.

Сонник Мандрівника

Вівця — дурість, підпорядкованість; духовне керівництво; отара — збагачення.

Сонник Ванги

Вівця — до благополучної і щасливого сімейного життя.

Сонник Цветкова

Вівця — до успіху, удачі; стадо — до заможного життя.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: