Сонник врізатися, до чого сниться врізатися уві сні

Якщо уві сні вам довелося в щось врізатися, то не ігноруйте таке попередження. Обов’язково згадайте, на чому і з чим ви зіткнулися, які наслідки мало зіткнення, а також яка була ваша роль в аварії. Знаючи ці подробиці, сонники без праці дадуть вам,, до чого сниться такий кошмар.

Думка Міллера

Якщо вам приснилося, що ви, катаючись на автомобілі, врізалися у що-небудь, то згадайте, якими були наслідки, радить сонник Міллера.

Якщо ви бачите уві сні, що з-під капота валять клуби диму, то це означає взаємне неприязне ставлення, яке склалося у вас з колегами або соратниками по захопленню.

Наснилося, що авто вибухнуло? Ви станете причиною або призвідником грандіозного скандалу. А якщо ви всього лише злегка зім’яли бампер або розбили фару, то таке бачення означає нові цікаві знайомства і зв’язки.

Автомобільна аварія: Від вирішення конфліктів до неприємності

Ось яке тлумачення сну пропонує Східний сонник сюжету, в якому ви врізалися в стіну, ганяючи по вулицях на машині. Якщо уві сні ви не постраждали, то це знак успішного розв’язання конфліктів, усунення перешкод, які заважали вам просуватися до мети.

Наснилося, що ви отримали сильні поранення і опіки, врізавшись в щось на машині? Не сваріться з людьми, які займають більш високе положення або статус, ніж ви — нашкодите собі і своїй кар’єрі.

А ось, тлумачачи, до чого сниться, що ви стали свідком того, як хтось врізався в дерево на машині, сонник віщує наступне: ви будете втягнуті в неприємне судовий розгляд.

Пішохід-роззява як символ прибутку

Сновидіння, в якому ви бачите, як, гуляючи по місту і розглядаючи пам’ятки, ви не помітили стовп і врізалися в нього, обіцяє несподіваний прибуток, радує сонник Лонго.

А якщо ви уві сні, задивившись, врізалися в іншого пішохода, то будьте готові відстоювати свої інтереси або ідеї з кимось із колег або друзів.

Цікавить, до чого сниться, як ви врізалися в білу іномарку, здійснюючи пішу прогулянку? Ви познайомитеся з людиною протилежних поглядом і суджень, який зуміє викликати у вас непідробний інтерес до себе, віщає Англійська сонник.

Залізничні зіткнення, або Бережіть майно

Наснилося залізнична катастрофа пророкує втрату грошей і майна, засмучують тлумачі. Однак і в такому сюжеті можна виявити деякі «поправки до тлумачення».

Так, наприклад, якщо ви бачите уві сні, як пасажирський поїзд врізався в залізобетонну огорожу, зійшовши з рейок, то таке сновидіння є попередженням про те, щоб ви не розповідали нікому про свої плани і успіхи, інакше все втратите.

А ось картина уві сні, в якій ви спостерігаєте, як вантажний потяг, завантажений під зав’язку, сходить з рейок і врізається в щось, розсипаючи свій вантаж на багато кілометрів, віщує позбавлення від всього непотрібного.

Інші транспортні засоби

До чого сниться аварія з іншим транспортним засобом, підкажуть сонники, проаналізувавши сюжет. Ось, що означає врізатися на:

 • Велосипеді — вас образить хтось із близьких;
 • Літаку — до сварки з коханим;
 • Плавзасобі — не приймати рішення в поодинці;
 • Коні — вчіться втихомирювати свою вдачу.
 • Сонник врізатися, до чого сниться врізатися уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: