Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник впасти, до чого сниться впасти уві сні

Якщо уві сні вам довелося впасти, не поспішайте думати, що наяву чекають виключно тільки одні проблеми і неприємності. Ряд сонників обіцяє цілком милостиві зміни. Щоб напевно з’ясувати,, до чого сниться падіння, необхідно згадати абсолютно всі деталі примарилося сюжету і звернутися відразу до декількох тлумачам.

Падіння дитини, людини

Скотитися уві сні зі сходів — до розпачу і безуспішним спробам виправити складну ситуацію. Універсальний сонник рекомендує не витрачати даремно свої душевні сили, а зосередитися на тому, що дійсно важливо. Якщо приснилося, що з висоти впав дитина, приготуйтеся пережити безліч неприємностей на шляху до своєї мрії. Гришина передбачає, що посковзнутися уві сні і впасти — до підвищеної тривожності. Доведеться відчувати підвищене занепокоєння через будь-якої ситуації. Сонник Гришиной дає пораду: не намагайтеся взяти відповідальність абсолютно за все події, що відбуваються в житті. Наснилося, що чоловік впав з висоти і сильно травмувався? Скоро хтось із оточення потрапить в серйозну біду. Сонник Мандрівника радить — неодмінно допоможіть цій людині подолати горе. До чого сниться, що дитина впала з балкона, пояснює Езоп. Якщо малюк спіткнутися і звалився в великої висоти, його можливості в реальному житті розширяться.

Сонник Езопа передрікає заняття новими цікавими справами і безліч нових вражень. Якщо уві сні дитина опинилася у воді, значить, виникнуть проблеми зі здоров’ям. Тлумачити сновидіння аналогічним чином варто і в тому випадку, якщо дитина звалився в колодязь. Захлинався і не міг вибратися? Найімовірніше, його покладуть в лікарню на тривале лікування. Якщо дитина в ямі — потрапить в великі неприємності і буде потрібно ваше втручання для їх вирішення, в бруд обличчям — гряде переїзд на інше місце проживання. Сонник Здоров’я вважає, що повалитися в нічному баченні на спину — негативний знак. Не відкладаючи, нанесіть візит до лікаря і ретельно обстежте свої легені. Примарилося, що мама втратила свідомість? Наяву сонник Пір року передрікає хворобу.

Опинитися в грязі, води

Пояснення,, до чого сниться звалитися в бруд дає Гришина. В сонник Гришиной говориться, що опинитися в брудній воді — недобрий знак. Швидше за все, навколо вашої персони будуть ходити недобрі розмови. Якщо уві сні ви полетіли з моста в річку, будьте готові до змін. Життя зміниться досить різко і кардинально. Головне, постарайтеся не розгубитися від надлишку нових вражень і не упустити свою удачу. Наснилося, що сидите в холодній воді, в якій опинилися через те, що спіткнулися і впали в калюжу? Сон означає, що в реальності опинитеся в досить незручній ситуації. Сниться, що зірвалися з обриву і впали в море? Універсальний сонник вважає, що є великий ризик зазнати відчутних збитків. Якщо не хочете бути банкрутом, відповідально підходите до будь-яких розтрат. Зірватися уві сні в озеро — для нових можливостей, в болото — до нудної і тужливої ​​життя. Якщо випадок закинув вас в сновидінні в колодязь, зверніть увагу на те, яка там вода. Чиста і прозора обіцяє здоров’я і всілякі життєві блага, брудна і затхле — розчарування.

Катастрофа літака уві сні

Якщо сниться, що літак впав з висоти у прірву, найближчими місяцями будьте вкрай обережні в своїх вчинках. Будь-яке необдумане і надмірно імпульсивне рішення здатне неабияк нашкодити. Сонник Езопа вважає, що якщо в нічному баченні літак впав у воду і відразу ж опустився на дно, то всі зусилля по поліпшенню ситуації закінчаться повним провалом. Не варто витрачати свої сили даремно. Якщо приснилося, що вертоліт впав і відразу ж загорівся, необхідно уважно стежити за своїми словами. Великий ризик опинитися в самому епіцентрі складної конфліктної ситуації. Ще приснився впав літак може означати необхідність повного контролю над ситуацією. Без нього ви потрапите в серйозні труднощі.

Руйнування будівлі

Якщо уві сні примарилося, що впав дах власного будинку, то відбудуться серйозні зміни. Ви можете змінити місце роботи, країну проживання, партнера. Якщо приснилося, що впала стіна будинку — це до важкої хвороби. Сонник Мандрівника вважає, що перебувати в ліфті і боятися, що підтримують його троси обірвуться — до нездатності зважитися на значимий вчинок. Пам’ятайте, що чим більше ви зволікайте, тим менше часу залишиться на втілення задуманих планів. Якщо уві сні ліфт впав, значить, наяву будете шкодувати про втрачений час.

Наснилося, що впали двері або стелю? Якщо на живу людину, то йому в реальності буде загрожувати небезпека. Ванга вважає, що якщо в нічних мареннях впав будинок, то трапиться якась подія, наслідки якого виявляться просто фатальними.

Падіння дерев, машин

Прівідевшееся впало дерево попереджає про те, що виникнуть неполадки зі здоров’ям. Постарайтеся їх вирішити якомога швидше. Інакше доведеться лікуватися дуже довго і віддати великі гроші. Якщо уві сні дерево впало на землю тому, що його зрубали — вас чекає несподіване щастя. Універсальний сонник вважає, що впала в воду машина — символ втрати авторитету на роботі або в колі близьких людей, друзів. Якщо це занадто серйозно для вас, не варто засмучуватися. Докладіть зусиль, і повага оточуючих знову повернеться.

Опинитися в нечистотах

Опинитися уві сні в ямі, наповненій гівном — до невдач, розчаруваннями і ганьби. Сонник Велеса вважає, що опинитися в туалеті — недобрий знак. У навколишніх людей складеться не надто приємне думка про вас і з-за цього виникнуть всілякі нерозуміння і конфлікти. Сниться, що перебуваєте в убиральні і при цьому відчуваєте страх? Такий сон говорить, що вас лякають людські взаємини. Запам’ятайте, комунікабельність — важливий життєвий навик.

Ознаки віри і смерті

Наснилося впала ікона попереджає про те, що на шляху з’явиться сильна спокуса. Ви можете полюбити «не ту людину», власноруч зруйнувати шлюб або зіпсувати взаємини з близьким оточенням. Сонник Міллера рекомендує, не зволікаючи виправляти помилки, поки не стало надто пізно. Потрапити уві сні в могилу — до проблем зі здоров’ям. Сучасний тлумач вважає, що якщо труну впав в попередньо викопану для нього яму, то за цим піде безліч добрих подій.

Втрата зубів і прикрас

Якщо бачиться, що кільце впало на підлогу, це означає, що у взаєминах з коханою людиною настануть не найкращі часи. Сварки і суперечки приведуть до охолодження почуттів. Що впав зуб обіцяє хвороба родича. Ще один варіант опису,, до чого сниться випав зуб — раптові невдачі і розчарування. Якщо уві сні впала пломба, то вийде втілити в життя те, про що так довго мріяли.

Ще ряд тлумачень

Впасти в сновидінні з даху або з балкона, значить, пережити потрясіння. Чим болючіше було падіння, тим важче буде майбутнє потрясіння. Вивалитися з вікна — до вкрай напруженого періоду. Приснилося обіцяє, що в найближчі місяці доведеться зіткнутися з багатьма труднощами. Сучасний сонник переконаний, що якщо в мріях впала зірка, то чекає важка втрата. Якщо на місці зірки був метеорит — в долі відбудуться ґрунтовні зміни. Якщо снилося, що звалилися під час катання з велосипеда — приготуйтеся пережити невдачі в інтимному житті, з коня — низка життєвих негараздів відкине далеко назад. Привиділося, що впала собака? В реальності доведеться надати підтримку вірному другові. Впасти уві сні з гори — до важкої втрати. Також слід розуміти і якщо сниться сюжет, в якому ви зірвалися зі скелі. Універсальний сонник передбачає, що опинитися в снігу — до труднощів на роботі. Скотитися з ліжка — пережити наяву смертельний страх. Якщо привиділося, що впав паркан, значить, задумане справа не вдасться довести до кінця.

Сонник впасти, до чого сниться впасти уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: