Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник впало дерево, до чого сниться впало дерево уві сні

Уві сні на вас впало дерево? Погано! Вас очікують хвороби і неприємності, пророкують сонники. Приснилося дерево — це символ життєвої сили людини. Знаючи це, нескладно зрозуміти, до чого сняться падаючі дерева. Але не варто бути таким категоричним, стверджуючи, що подібні сновидіння пророкують одні лише проблеми. Повний тлумачення можна отримати, якщо відомі всі деталі сну, які часом кардинально змінюють трактування.

Якщо приснилося не запам’яталося…

Бачити сни — прерогатива не тільки людини. Але ось переймаються своєю долею, після побаченого, тільки люди. І це не дивно, адже людина звикла бути господарем свого життя, а значить, він хоче знати, до чого слід бути готовим в наступний момент.

Але ось біда: сни, немов перелякані пташки, здатні «полетіти» з голови сновидіння, залишивши про себе на пам’ять лише крихітні фрагменти недавніх видінь. Що ж робити? Головне — не метушитися! Адже великі уми давнини створили ідеальних помічників — сонники. Вони без праці розтлумачать навіть обривки нічних мрій.

Отже, чого чекати, якщо уві сні впало дерево:

 • На вас — до хвороби.
 • Ураган повалив — бережіть свою репутацію.
 • Ви зрубали — підведете когось із близьких людей.
 • Тварини підрили і завалили — притримайте свої емоції і пристрасті.
 • Підмило водою — контролюйте кількість з’їденої їжі.
 • Ви впали разом з ним — до фінансової нестабільності.
 • Версія сонника Г. Міллера

  Якщо заглянете в сонник Міллера, шукаючи відповідь на питання про що впав деревце, то ви не будете вкрай здивовані. Тлумачення сну, яке дає даний «власник» пояснень людським мріям, так само сумно, як і передбачувано: вас чекають неприємності. Якщо впало дерево старе — проблеми принесуть безліч тривог і хвилювань; якщо молоде — найстрашніше, що вас чекає — це зіпсований настрій.

  Рослини, повалені стихією, як символ хитке становище

  Сниться, що сильний вітер повалив величезний сухий дуб? Ваше становище нестабільне. Однак скоро ситуація зміниться на краще, якщо сухе деревце було ще молодим, пророкує сонник Цвєткова.

  Бачити уві сні, як величезна сухе дерево звалилося в воду, підкошений сильними поривами вітру, створюючи багато бризок? Бережіть свою репутацію, так як хтось намагається її «підмочити», розпускаючи плітки про вас.

  Зрубане деревце — знак збитку і втрат

  Сниться, що ви спостерігаєте за тим, як повалилося деревце, спиляне вами? В реальності вас чекають необдумані витрати, пояснять сновидіння сонник Білого Мага. А якщо ви спиляли гілку, і вона впала на машину — вас чекають «порожні» поїздки.

  Наснилося, що хтось, бажаючи вам зла, підпиляв деревце, під яким ви паркувалися, і воно впало на вашу машину? Фінансові труднощі незабаром дадуть про себе знати. А якщо впало дерево на машину взяту напрокат, то не мине вас неприємність, яка принесе великої шкоди майну.

  Впало дерево на вас, або Бережіть здоров’я…

  Якщо приснилося, що ви бачите, як впало дерево на вас або на ваш будинок — будьте обережні, так як ризикуєте потрапити в аварію або отримати травму. Особливо погано, якщо, впавши на будинок воно проломило дах.

  А ось якщо сниться, що деревце звалилося на будинок, але не зашкодило його — радійте! Вам вдасться уникнути проблем зі здоров’ям, не дивлячись на потенційну небезпеку, радує тлумаченням Східний сонник.

  Сонник впало дерево, до чого сниться впало дерево уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: