Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник впав будинок, до чого сниться впав будинок уві сні

Незважаючи на те, що руйнування найчастіше асоціюються з втратами і втратами, таке сновидіння може передбачати і початок чогось абсолютно нового у вашому житті. Якщо уві сні будинок впав прямо на вас, проявляйте максимальну пильність в справах. Сонник обіцяє величезну ймовірність обману. Інші опису,, до чого сниться цей сюжет, перераховані нижче.

Прогнози з сонника Міллера

Якщо уві сні дах оселі сповзла на бік, то в справах вам може бути складно. Чим сильніше крен, тим більше складнощів зустрінеться на шляху. Сонник Міллера рекомендує не зволікати вирішення виникаючих проблем на потім, а відразу ж знаходити найбільш прийнятний вихід. Якщо так не зробити, то труднощі тільки посиляться.

Бачити в нічних мареннях, як він упав, а дах зиркнула на бік і практично лежить на землі — до сімейних конфліктів. Присниться таке може перед розлученням, глибокими розбіжностями. Але, не поспішайте засмучуватися. Біль і переживання після розставання скоро пройдуть і почнеться зовсім нова дивовижна життя.

Що-небудь падає на будову

Сниться, що велике дерево впало на якийсь житлова споруда? Бійтеся серйозних супротивників. Сучасний сонник попереджає — недоброзичливці стануть боротися з вами нечесними способами і всіляко руйнувати плани. Приготуйтеся дати серйозну відсіч і завчасно заручитися підтримкою союзників.

Може присниться, що дерево впало на будинок, але серйозно його не зашкодило. У цьому випадку можете бути абсолютно спокійні, підступи конкурентів і заздрісників не заподіють великих неприємностей. Якщо присниться, що будинок впав через те, що його придавив астероїд, готуйтеся до подив.

Бачити уві сні, як літак впав на будівлю — до переїзду. Сонник Езопа передрікає зміну місця проживання. Якщо сниться цей сюжет, то доведеться почати нове життя зовсім в іншому місці і, не виключено навіть, що в іншій країні.

Постраждати від руйнувань

Бачити уві сні, як ви лежите на боці, придавлений стіною що впав вдома — до хвороб. Якщо сниться, що стіна практично вас роздавила, то захворювання буде дуже важким. Якщо обрушилася стіна лежить поруч і не стосується вас, то недуга вийде перемогти досить швидко і легко.

Сонник Фрейда свідчить, що примарилося похилена дах будь-якого будови — знак, що в душі сновидіння твориться хаус. Якщо приснилося подібне і наяву не вийде найближчим часом самостійно привести в порядок свої думки, то варто звернутися до фахівця, який займається вирішенням подібних питань.

Ще кілька передбачень

Тлумачення сну досить різноманітно. Є і позитивні, і негативні прогнози.

 • Що стоїть поруч великий будинок несподівано звалився — похитнеться матеріальний стан.
 • Амбар впав, а ви намагаєтеся його відновити — до участі у важливій справі.
 • Самому уві сні руйнувати житло — до пошуку нового робочого місця.
 • Опинитися під завалами будинку і відчувати біль і страх — до біди.
 • Сонник впав будинок, до чого сниться впав будинок уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: