Сонник впав будинок, до чого сниться впав будинок уві сні

Незважаючи на те, що руйнування найчастіше асоціюються з втратами і втратами, таке сновидіння може передбачати і початок чогось абсолютно нового у вашому житті. Якщо уві сні будинок впав прямо на вас, проявляйте максимальну пильність в справах. Сонник обіцяє величезну ймовірність обману. Інші опису,, до чого сниться цей сюжет, перераховані нижче.

Прогнози з сонника Міллера

Якщо уві сні дах оселі сповзла на бік, то в справах вам може бути складно. Чим сильніше крен, тим більше складнощів зустрінеться на шляху. Сонник Міллера рекомендує не зволікати вирішення виникаючих проблем на потім, а відразу ж знаходити найбільш прийнятний вихід. Якщо так не зробити, то труднощі тільки посиляться.

Бачити в нічних мареннях, як він упав, а дах зиркнула на бік і практично лежить на землі — до сімейних конфліктів. Присниться таке може перед розлученням, глибокими розбіжностями. Але, не поспішайте засмучуватися. Біль і переживання після розставання скоро пройдуть і почнеться зовсім нова дивовижна життя.

Що-небудь падає на будову

Сниться, що велике дерево впало на якийсь житлова споруда? Бійтеся серйозних супротивників. Сучасний сонник попереджає — недоброзичливці стануть боротися з вами нечесними способами і всіляко руйнувати плани. Приготуйтеся дати серйозну відсіч і завчасно заручитися підтримкою союзників.

Може присниться, що дерево впало на будинок, але серйозно його не зашкодило. У цьому випадку можете бути абсолютно спокійні, підступи конкурентів і заздрісників не заподіють великих неприємностей. Якщо присниться, що будинок впав через те, що його придавив астероїд, готуйтеся до подив.

Бачити уві сні, як літак впав на будівлю — до переїзду. Сонник Езопа передрікає зміну місця проживання. Якщо сниться цей сюжет, то доведеться почати нове життя зовсім в іншому місці і, не виключено навіть, що в іншій країні.

Постраждати від руйнувань

Бачити уві сні, як ви лежите на боці, придавлений стіною що впав вдома — до хвороб. Якщо сниться, що стіна практично вас роздавила, то захворювання буде дуже важким. Якщо обрушилася стіна лежить поруч і не стосується вас, то недуга вийде перемогти досить швидко і легко.

Сонник Фрейда свідчить, що примарилося похилена дах будь-якого будови — знак, що в душі сновидіння твориться хаус. Якщо приснилося подібне і наяву не вийде найближчим часом самостійно привести в порядок свої думки, то варто звернутися до фахівця, який займається вирішенням подібних питань.

Ще кілька передбачень

Тлумачення сну досить різноманітно. Є і позитивні, і негативні прогнози.

 • Що стоїть поруч великий будинок несподівано звалився — похитнеться матеріальний стан.
 • Амбар впав, а ви намагаєтеся його відновити — до участі у важливій справі.
 • Самому уві сні руйнувати житло — до пошуку нового робочого місця.
 • Опинитися під завалами будинку і відчувати біль і страх — до біди.
 • Сонник впав будинок, до чого сниться впав будинок уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: