Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник вмиватися, до чого сниться вмиватися уві сні

Наснилося вмиватися? Значення у такого бачення уві сні неоднозначно. Залежно від подробиць воно може обіцяти вирішення проблем, подолання перешкод, успіх, щастя чи наклеп, безліч турбот, сльози, неприємності. Зрозуміти,, до чого сниться сюжет, допоможе наш сонник.

Приємні зміни, зміцнення здоров’я

Умивання прозорою прохолодною водою уві сні — сприятливий знак. Занепокоєння закінчиться, печалі підуть, все почне складатися найкращим чином.

Іноді бачення обіцяє набуття багатства, почестей від оточуючих. Також воно віщує отримання відповіді на якесь питання, давно хвилює сплячого.

Наснилося вмиватися холодною росою? Сонник обіцяє: ваше здоров’я, яке раніше залишала бажати кращого, тепер значно зміцниться.

До чого сниться вмиватися чистою холодною водицею? Життєва обстановка зміниться. Сновидіння також обіцяє придбання обновок.

Ви зможете подолати всі проблеми і перешкоди

Умивання чистою водою уві сні віщує: незабаром успішно вирішаться проблеми, які довго обтяжували, а навколишні стануть набагато краще думати про вас.

Крім того, вмиватися чистою водою обіцяє численні зустрічі з новими і вже знайомими людьми.

До чого сниться вмиватися святою водою? Сонник стверджує: людина зможе подолати будь-які перешкоди, що зустрічаються. Обливатися або навіть бризнути на себе святий водицею означає знайти міцне здоров’я, довголіття.

Бачити, ніби омиває святий вологою уві сні — покращиться душевний стан, з’являться умиротворення, спокій.

Обережніше: можете зробити непорядний вчинок

Наснилося вмивати обличчя? Сонник попереджає: вам доведеться вступити не кращим чином. Це призведе до душевних терзанням, жаль, що можуть спровокувати психологічний розлад. Поговоріть з ким-то, розкажіть все і постарайтеся знайти спосіб виправити свою помилку.

Після водних процедур для особи вода уві сні стала брудною? Сновидіння обіцяє наклеп, злісні наклепи недругів, які прагнуть за всяку ціну зганьбити сновидіння.

Бачили, як вмивалися з милом? Якщо при цьому не відчували, як стаєте чистіше — остерігайтеся ганьби.

Готуйтеся долати труднощі і боротися з хворобами

Умивання з милом уві сні також віщує лицемірні вчинки або спілкування сновидіння з кимось, готовність обманювати як оточуючих, так і самого себе.

Наснилося вмиватися в річці? Сонник попереджає: незабаром навалиться безліч турбот, які потребують маси зусиль.

Будь-які водні процедури в річці, якщо вона була брудною, віщують хвороби, значне погіршення самопочуття.

Сприятливий період, щастя

До чого сниться вмиватися з джерела? Сонник стверджує: такий сюжет — ознака щастя. Коли при цьому ще бачили сонце, що сходить — значення сновидіння посилюється.

Водні процедури в озері, коли воно було спокійним? Тлумачення сну наступне: всі неприємності вляжуться, почнеться спокійний період.

Вмивалися проточною водою з крана уві сні? Сюжет трактується як акт внутрішнього очищення, позбавлення від неприємних думок, звичок.

Якою була рідина?

Сонник рекомендує звернути увагу на те, чим вмивалися:

 • Струменем з крана — перекладати відповідальність на інших;
 • Солоної — лити сльози;
 • Молоком — мати близьких по духу або вірі друзів;
 • Снігом — сумний настрій зміниться радістю;
 • Льодом — відбудуться шокуючі події, які можуть привести до зміни світогляду;
 • Благодатним вогнем — велике щастя, успіх в житті.
 • Наснилося вмитися кров’ю (наприклад, тварини або інший)? Це означає: наяву потрапите в зовсім некеровану ситуацію, де переживете справжній жах.

  Сонник Міллера: відкриються нові перспективи

  До чого сниться вмиватися прозорою водичкою з джерела? Це добрий знак: хвора людина одужає, а перед здоровим відкриються нові перспективи, його буде супроводжувати удача.

  Сонник вмиватися, до чого сниться вмиватися уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: