Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник вмивати обличчя, до чого сниться вмивати обличчя уві сні

Якщо уві сні вам довелося вмивати обличчя водою, то, на переконання деяких сонників, має відбутися несподівана подія. Але це далеко не єдине роз’яснення,, до чого сниться це дія. Сновидіння може вказувати на невідкладні справи або викривати сновидіння в лицемірстві.

Готуйтеся до нових вражень!

Залежно від особистості сплячої людини і стану рідини, сонник намагається дати пояснення,, до чого сниться вмиватися. так:

 • Молодій людині, вмиватися чистою водою — до зустрічі з прекрасною особливої, яка підкорить серце сновидіння;
 • Незаміжньої жінки приснилося дію обіцяє приємне побачення з можливим продовженням;
 • Хворому такий сон сповіщає про одужання;
 • Якщо після вмивання в чистій рідині, вона стала брудною — готуйтеся до наклепів, ганьби;
 • Прохолодна прозора водиця уві сні обіцяє нові враження, позитивні зміни.
 • Будьте пильні з оточуючими

  Нескладно розтлумачити,, до чого сниться вмиватися брудною водою. Дворянський сонник порівнює приснилося дію з загрожує хворобою, нездужанням. Езотерики сенс такого сновидіння бачать в напруженій обстановці в робочому колективі або сім’ї сновідящего.

  Дівчині, уві сні вмивати обличчя в брудній водиці — до морального або емоційного спустошення. Заміжній жінці приснився сюжет віщає про конфлікти і непорозуміння у взаєминах з другою половинкою. Бізнесменам такий образ означає, що в реальній дійсності є великий ризик постраждати від підступів конкурентів.

  Щирість або лицемірство

  Сучасний суміщений сонник недвозначно пояснює,, до чого сниться вмивати обличчя іншої людини. Приснився сюжет означає, що незабаром відкриється лицемірство і брехня побаченої персони. Бачити уві сні невідому вам особу, значить, доведеться дізнатися неприємну правду про близьку людину з вуст чужих людей. Вмивати обличчя дитини — обіцяє радість, безмірне щастя.

  Бачити свого обранця, вмивати обличчя в чистій водиці, говорить про щирість і добродушність персонажа. Якщо рідина була каламутною, значить, коханий не до кінця відкрився сновидицей або має приховані мотиви в стосунках.

  Будьте уважні до свого здоров’я

  Повний сонник Нової Ери ототожнює умивання з прагненням очиститися від поганих думок і забобонів. Якщо дійство відбувається на річці, значить, за версією снотолкователя для всієї родини, вас чекає велика кількість турбот, які потребують багато часу і зусиль. Робити водні процедури в бурхливому водоймі — до ймовірності переохолодження, захворювання застудою.

  Умивання в темних, митних водоймах може бути підказкою настання депресії, занепаду життєвих сил. Сонник Фрейда таке сновидіння розтлумачує необхідністю позбутися взаємин, що не приносять задоволення і стали тягарем для сновідящего.

  Тлумачення сну по Міллеру

  Вмивати обличчя уві сні, на думку психолога Міллера, віщує щастя, багатство, разючі зміни, нові емоції та враження. Бачити, що після водних процедур, особа сновидіння залишилося неумитим, то, в реальній дійсності сплячій людині доведеться витратити масу зусиль, щоб довести свою правоту, чесність або невинність.

  Сонник вмивати обличчя, до чого сниться вмивати обличчя уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: