Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник вовк — до чого сниться?

Сонник Нострадамуса

Вовк — символ жорстокості, хоробрості, відкритої боротьби не на життя, а на смерть, волелюбності і незалежності. Бачити вовка в бійці з лисицею — символ відкритого протистояння, яким завершиться довголітня, прикрита пристойностями ворожнеча між Росією і Україною, воно вибухне після лютого 2006 року. Бачити вовка з чорною шерстю — цей сон передвіщає пришестя людини-перевертня, який порушить спокійне життя багатьох і змусить звернутися за порятунком і допомогою до Бога.

Бачити вовка в червоному ковпаку — значить сумнівне положення, яке займе Росія на нараді країн в кінці 2018 року, це буде виражатися в відсутності вагомих доказів і матеріальної підтримки. Бачити вовка, накритого овечої шкурою, — це символ прихованої підлості, яку готує віроломний союзник. Особливо цього варто побоюватися в рік Півня. Вовк, що бере їжу з рук людини, означає, що маніяк, довго тримає в страху тисячі людей, буде засуджений і ізольований.

Сімейний Сонник

Вовк уві сні — символ ворога, злого і нещадного. Бачити його уві сні — знак того, що у вас є підступний ворог і що ваш близький друг може зрадити або обікрасти вас. Якщо вовк в вашому домі, то один зрадить вас. Багато вовків бачити уві сні — передвісник того, що скоро хтось викличе сильний спалах вашого гніву. Якщо уві сні вас переслідує вовк (або вовки), то чекайте сутички з ворогом не на життя, а на смерть. Те ж саме означає сон, в якому ви ловите вовків.

Перемогти або вбити його уві сні — знак перемоги над труднощами або сильними ворогами в реальному житті. Якщо уві сні вовк нападе на вас, то остерігайтеся підступу і помсти ворогів. Якщо уві сні ви бачите, що у вас голова вовка, то найсміливіші ваші бажання здійсняться. Вовчу зграю бачити уві сні — до пограбування або збитків. Вовче виття уві сні означає, що вам загрожує небезпека через таємної змови ваших ворогів і збитки. Дивіться тлумачення: Тварини.

Сонник Лоффа

У снах вовк часто є символом самотності або поведінки хижака. Якщо вам сниться вовк, то, ймовірно, вам не вистачає дружніх або товариських відносин. Інший сценарій полягає в тому, що ви відчуваєте, що для отримання особистої вигоди інші вимагають щось у вас або ви вимагаєте щось у інших. З’являється чи вовк поблизу і з гарчанням або ви помічаєте його на великій відстані, загнаним в безвихідне становище?

Сонник Міллера

Бачити уві сні вовка — говорить про те, що серед Ваших, співробітників є безтурботний людина, яка видає виробничі секрети і здатний на крадіжку. Вбити вовка — означає, що Ви впораєтеся з хитрими ворогами, які прагнуть спаплюжити Вас. Чути виття вовка — значить, що Вам вдасться викрити таємну змову, спрямований проти Вас, і чесно вийти переможцем у конкурентній боротьбі.

Езотеричний Сонник

Вовк — Бачити — найближчим часом небезпеки обійдуть вас стороною. Агресивний хижак — ваші страхи марні. Впадає, рве тіло — ви страждаєте від своєї беззахисності. Годує вас або вовченят — ваша воля зміцніє, ви досягнете своєї мети, отримаєте підтримку від сил природи.

Французький Сонник

Приснився вовк — це сон-застереження: відбудеться швидка угода з жорстоким і віроломним людиною. Вовк покусав уві сні — до хвороб і втрат. Перемогти тварина — чекає величезний успіх і багатство. Зграя вовків сниться до того, що ви будете довгі роки страждати.

Ісламський Сонник

Вовк — це гнобить ворог і часто врущій злодій. І хто побачить у своєму будинку вовка, то в цей будинок увійде злодій. А хто просто побачить вовка, той буде підозрювати в чому-небудь людини, який не причетний до того, в чому його підозрюють.

Сучасний Сонник

Сни, в яких з’являється вовк, попереджають про те, що серед ваших колег є людина, яка здатна на зраду і крадіжку. Вбити вовка означає, що ви викриєте недоброзичливців, які прагнуть спаплюжити вас.

Еротичний Сонник

Якщо дівчині сниться вовк, значить, хтось з її оточення намагається очорнити її перед людиною, в якого вона закохана. Вбити вовка уві сні означає перемогу над наклепниками і злими людьми.

Китайський Сонник

Лютий вовк сидить нерухомо — щаслива зустріч з офіційною особою. Вовк пожирає м’ясо на нозі — говорить про неблагополучне становище.

Сонник Хассе

Вовк — це уособлення хижого ворога; можете готуватися до неприємностей, зради і брехні.

Сонник Мандрівника

Хвороба, ворог; хижа, інстинктивна частина самого сплячого.

Сонник Менегетті

Сон з більш негативним значенням, ніж сон про собаку.

Сонник Цветкова

Ворог.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: