Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник виноград — до чого сниться?

Сучасний Сонник

Виноград в сновидіннях молодих жінок обіцяє їм багато хороших змін у долі. Якщо в снах дівчина потрапляє в зарослий бур’янами виноградник і бачить над собою стиглі грона, то сон пророкує їй вдале рішення всіх розпочатих і задуманих справ. Сон пророкує, що вона досягне успіху незалежно від висоти поставленої планки. Незаміжня дівчина, якій сняться виноградні грона, в реальному житті витягне «щасливий» квиток і відмінно відповість на випускних або вступних іспитах або зустріне свою долю і, можливо, зв’яже себе узами Гіменея. Заміжнім жінкам виноград сниться до підвищення активності і приливу життєвої енергії. Хвиля бадьорості буде настільки сильною, що жінка, прагнучи до успіху, зможе перевернути гори.

Якщо людині снилося, що він їсть зіпсовані виноградні грона, то в реальному житті йому доведеться відбиватися від страхів і сумнівів, які будуть постійно долати його. Сон віщує, що виграш залишиться за сплячим. Якщо в снах ви їсте чорний виноград, то наяву вам вдасться налагодити контакти з цікавлять вас людиною. Цей зв’язок дозволить згодом отримувати стабільні доходи. Якщо ви їсте зелений виноград, сниться це до невдачі в досягненні намічених цілей. Якщо уві сні ви п’єте виноградний сік або вино, то удача і щастя вже чекають вас. Сновидіння, в яких ви збираєте виноград, пророкують, що вам вдасться поговорити з начальством або партнерами, торкнутися їх душевні струни і переконати в правильності обраної вами позиції. Вони переймуться до вас довірою і приймуть вашу точку зору. Якщо уві сні ви їсте чорний виноград, готуйтеся до веселого святкуванню; зелений передрікає прикрі помилки, необачні вчинки.

Сонник Міллера

Є виноград — сон говорить про те, що якісь великі клопоти зроблять вас більш сильною людиною. Бачити рясні грона, що висять в листі, — це означає, що найближчим часом ви займете видатне положення в суспільстві і будете здатні робити щасливими інших. Для молодих жінок таке сновидіння — одне з найбільш багатообіцяючих, оскільки обіцяє виконання найпалкіших бажань. Скакати на коні через виноградники, зривати виноград і є його — сон до виконання мрії і прибуткової роботи. Ви їли виноград, і його смак вам не сподобався — значить, стан справ буде вселяти вам страх і сумніви, і все ж душевний спокій потроху до вас повернеться.

Сонник Фрейда

Виноград — це символ насолоди, хтивості. Пригощалися виноградом — сон говорить про те, що сексуальному аспекту відносин ви надаєте в своєму житті дуже важливу роль. Все знаходиться за межами ліжку вас не турбує, всі складнощі в сім’ї ви звикли вирішувати тільки через ліжко. Поки цей метод працює справно, але прийде час, коли він набридне партнерові або партнерці. Залагоджувати конфлікти доведеться новими способами.

Французький Сонник

Побачити виноград — сон пророкує, що ви будете жити благопристойної, забезпеченим життям. Їли зрілі ягоди — попереду у вас радість, задоволення, прибуток, насолоду; незрілі — отримаєте великий прибуток, вистоїте перед тяжкими випробуваннями. Ізюм побачити — попереду втрати і клопоти. Тиснули виноград — наяву роздавите своїх ворогів.

Ісламський Сонник

Білий і червоний виноград, якщо його побачити в свій сезон, то цей сон означає допомогу в мирському житті прийде завжди. А якщо побачити його не в сезон, то це означає хвороба. Хто ж побачить, що вичавлює сік винограду, той стане правителю прислугою. Є уві сні стиглий виноград — обіцяє здоров’я і щасливе життя, і навпаки.

Езотеричний Сонник

Сон попереджає, що хтось забирає вашу енергію. Снився червоний виноград — поміряйте собі тиск. Зелений — це попередження: якщо не припините вампіризм, ризикуєте тяжко захворіти.

Сонник Хассе

Виноград сниться до здоров’я, прибутку, удачі і радості. Гілки винограду обіцяють щасливе кохання. Бачити кущ без ягід — брехня.

Сонник Менегетті

Це символ переважання милостивого і невичерпного достатку жіночності та сексуальності, яка з нею пов’язана.

Сонник Цветкова

Є уві сні виноград — сльози, виноградні червоні китиці — переляк (для жінки). Отримає в подарунок — знайомство.

Сонник Мандрівника

Бачити кисть винограду успіх, любовні відносини.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: