Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник війна — до чого сниться?

Сімейний Сонник

Війну бачити уві сні — до неприємностей, сварок, спалахів гніву, нервової напруги, ревнивим підозрами і страждань від насмішок брехливих друзів. Брати участь у військових діях — до перемоги над ворогами і успіху в справах, якщо тільки ви не були переможені, принижені або зганьблені. Бачити людей, які збираються на війну, означає, що очікується неприємна справа, яке викличе багато сварок і нарікань. Програти війну уві сні — до великих змін в суспільному і політичному житті країни. Сон також віщує народні лиха і страждання. Сон про перемогу означає зворотне і обіцяє удачі і щастя. Бачити військо уві сні — знак швидкого великої події в суспільстві. Дивіться тлумачення: Битва, Військовий.

Сонник Міллера

Побачити війну уві сні — знак важкого стану справ, а також безлад і чвари в будинку. Якщо молода жінка бачить уві сні, що її коханий йде на війну — це означає, що вона почує щось неприємне про його характер. Побачити уві сні, що Ваша країна зазнала поразки у війні — це знак того, що будуть страждання для народу від революції, від великих змін в бізнесі і політичної, життя. Якщо Вам присниться перемога — то наяву піде пожвавлення ділової діяльності, в сімейних відносинах настане гармонія.

Англійська Сонник

У більшості випадків сон про війну пророкує, що життя повернеться в несприятливий русло. Мир і спокій у вашому будинку порушаться якоюсь подією. У справах своїх зустрінетеся з підступами заздрісників або суперників. Підведе фізичне самопочуття, впевненість у фінансовій незалежності стане більш хиткою. Жінці сон про війну віщує зустріч з військовим людиною, яка вплине на подальше життя. Якщо жінка вагітна, то, швидше за все, у неї народиться гарний хлопчик.

Сонник Фрейда

Війна, як акт насильства, символізує статевий акт. Якщо ви берете участь у війні, то вас приваблюють радості групового сексу, причому з елементами, як садизму, так і мазохізму. Картини абстрактної війни, або війни за участю ваших знайомих або близьких, символізують ваші потаємні сексуальні фантазії, про які ви б не тільки не хотіли ні з ким говорити, а й боїтеся наяву зізнатися в них самому собі.

Еротичний Сонник

Якщо уві сні Ви берете участь у військових діях або бачите навколо себе руйнівні наслідки битви, це символ відкриття нових негативних рис у характері Вашого партнера, до сих пір майстерно приховуваних. Це завдасть Вам біль і розчарування. Якщо Ви виграли битву, значить, зможете полюбити його таким, яким він є, що зробить Ваші відносини гармонійними і взаємними.

Сонник Ванги

Побачити війну уві сні — дуже погана ознака, яке обіцяє голод і мор, важкі часи для дорослих і дітей, а особливо для молодих — їм воювати і вмирати. Якщо берете участь у війні, то такий сон означає, що біди торкнуться вас або ваших близьких, і якщо ви не встигнете сховатися — вам судилося пережити своє власне і загальне горе.

Сучасний Сонник

Війна уві сні — знак важкого стану справ, безладу і чвар в сім’ї. Перемога у війні обіцяє пожвавлення ділової діяльності, гармонію в сімейних відносинах. Якщо молода жінка бачить уві сні, що її коханий йде на війну, це означає, що вона зіткнеться з неприємними сторонами його натури.

Ісламський Сонник

Війна вказує уві сні на підвищення цін на товари (інфляція). Хто побачить, що жителі міста воюють між собою, то це означає, що ціни на необхідні товари зростуть. Якщо ж вони воюють з правителем, то ціни знизяться. А війна між правителями вказує на смуту або чуму.

Сонник Менегетті

Це відображення наслідків помилкових рішень, які кармічно спрямовані проти суб’єкта. Воно демонструє діючу агресивність навколишнього середовища, про яку людина думає як про позитивну.

Езотеричний Сонник

Війна — до неприємностей на роботі. Уб’ють або візьмуть в полон — програєте. Втечете, сховається — все заспокоїтися, але тільки на час. Переможете, вб’єте — вийдете переможцем.

Сонник Хассе

Війна — праця і напруженість нервів. Мають бути проблеми в справах, суперництво, якась неприємність.

Французький Сонник

Війна уві сні — це мирне життя, спокій і достаток наяву.

Сонник Цветкова

Сварка.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: