Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник вино — до чого сниться?

Сонник Нострадамуса

Вино — символ мирного життя, господарства, благополуччя, пороку. Бачити на столі вино серед інших продуктів і поруч зброю — це символ того, що світ буде зберігаємо до тих пір, поки в державі буде процвітати традиція предків — гостинність. Бачити блідо-рожеве вино в прозорому келиху — сон передвіщає підступ, обман, вбивство через отруєння, яке буде санкціоновано офіційними службами і підлаштовано знайомими людьми так, щоб ніхто нічого не запідозрив, особливо варто побоюватися «приємних» знайомств з протилежною статтю.

Бачити величезні виноградники і приготування вина сильними чоловіками з рудим волоссям — цей сон свідчить про кровного зв’язку з Німеччиною та можливості відправитися жити на історичну батьківщину, де чекають успіх і благополуччя, матеріальний достаток і процвітання при дотриманні місцевих традицій. Бачити великі старовинні амфори, наповнені вином, — означає, що вам доведеться поламати голову, перш ніж ви зважитеся відповісти на питання, який незабаром заполонить ваш розум і душу, але можливо це лише в разі підтримки зв’язку з представниками попередніх поколінь і знання родоводу.

Бачити, що людину отруїли вином, — символ успіхів, які принесе вам ця людина. Будьте готові до великої кількості «випадкових» везінь. Бачити річку вина, з якої п’ють дикі і домашні тварини і падають без сил на її берегах, — знак того, що в літній час настане на рідкість милостива пора для підприємництва, тому що самі різні люди будуть налаштовані дуже миролюбно і зможуть прийняти компромісні рішення.

Якщо уві сні ви п’єте вино з золотого кубка — наяву ви будете настільки захоплені своїми ілюзіями, що втратите зв’язок з реальним світом. Бачити уві сні, як ви проливаєте вино собі на одяг, — приймати необдумане рішення, яке позначиться на ваших відносинах з людиною, від якого залежить ваше матеріальне благополуччя. Тонути у вині — вимушена самотність. Якщо уві сні вас пригощають вином — зайва відвертість принесе вам тільки шкоду, а вашим недоброзичливцям дасть привід позлорадствовать.

Сімейний Сонник

Бачити вино уві сні — знак провини. Пити його уві сні віщує, що вам слід подбати про своє здоров’я і не перевантажувати свій організм. Побачити уві сні келих з вином і пити з нього — до радісної зустрічі. Якщо ви випили трохи вина з невеликої чарки, то вас чекає благополуччя, а якщо багато, то чекайте невдач або нещасного випадку. Випити уві сні трохи вина, але у великій компанії — до сварок і неприємностей. Випити вино по якомусь урочистої нагоди добре тільки для багатих, а бідним сон пророкує невдачі і неприємності. Пити уві сні каламутне вино — до досади і дурних звісток. Напитися уві сні червоного солодкого вина допьяна означає, що якийсь впливовий покровитель полюбить вас і доб’ється для вас почестей і багатства. Пити вино на самоті — до поганих известиям. Дивіться тлумачення: Напої, П’яний.

Продавати вино — до сварки. Виноторговця зустріти — попередження про те, що ви можете потрапити в погану компанію і ваша репутація може постраждати. Якщо уві сні вас пригощають вином, то скоро ви почуєте звинувачення на свою адресу. Зливати вино в одну ємність — до примирення і задоволення. Переливати вино з однієї судини в іншій означає витрату часу на порожні розваги. Розлити вино уві сні — до досади, нещастя, іноді означає, що ви самі зашкодить своєму щастю. Іноді жінкам такий сон пророкує шлюб за розрахунком, який буде невдалим. Розбити пляшку з вином — знак позбавлення від тривог. Закоханим такий сон пророкує неприборкану пристрасть. Дивіться тлумачення: Пляшка, Бокал, Скло.

Облитися вином і вмочати щось в вино — знак провини. Дивіться тлумачення: Одяг. Наливати біле вино — до радості, червоне — до розбратів, каламутне — до печалі. Вмиватися вином або митися — до втрат і збитків. Пригощати вином — до сумних подій, похорон. Яблучне вино бачити уві сні — на жаль. Бачити уві сні, як роблять вино, — до успіху в справах.

Ісламський Сонник

Вино — це багатство, зароблене забороненим в Ісламі, засуджує шляхом. Хто ж уві сні побачить винну річку, що пролягає через незнайому йому зелене поле і якщо він вип’є з неї або ж увійде в неї, той на тому світі удостоїться Рая. А якщо, побачивши цю річку, що не вип’є з неї або не ввійде в неї, то його осягнуть життєві випробування і смути. А також, вино означає оману і гріх. Хто уві сні побачить, що сам готує вино (або інший алкогольний, п’янкий трунок), той буде служити правителю і з ним пріключатся великі справи і випадки. Вино уві сні, також, вказує на смуту, шкода, ворожнечу і злобу. Інший раз воно вказує на непомітне зникнення розуму за допомогою божевілля або постійних тривог і турбот.

Сонник Міллера

Бачити уві сні, як ви п’єте? Вино, віщує Вам радість і міцні дружні стосунки. Розбити пляшку з вином — означає, що Ваша любов і пристрасть перейдуть усі межі. Бачити бочки з вином — віщує велику розкіш. Переливати вино з однієї судини в іншій — знак різноманітних насолод, розваг і подорожей по відомих місцях. Розливати вино — означає, що Ваша робота буде добре оплачуватися. Для молодої жінки бачити в сні, що вона п’є вино — передвістя того, що вона вийде заміж за багатого і шляхетного людини. Спускатися уві сні в льох, повний пляшок і бочок з вином — це обіцянка Вам найприємніших вражень.

Англійська Сонник

Пили в сновидінні вино — будете багаті, здорові всю свою довгу і мирне життя. Пили вино в гарній компанії, радіючи, — відбудеться радісна подія, можливо, і весілля. Нежонатому сон пророкує щасливий шлюб з давно коханою жінкою. Сімейним — дружні, теплі стосунки зі своїми дітьми, які будуть для нього розрадою і опорою. Зайнятому в торгівлі — успіхи, прибуткові угоди. Сім’ї, де оселилися біди або розбрати, можуть розраховувати на те, що всі складнощі скоро закінчаться, поступившись місцем тривалого періоду миру і спокою.

Сонник Фрейда

Вино зазвичай пов’язане з вагітністю і народженням дітей. Струмінь вина символізує сім’явиверження. Пляшка вина символізує жіночі статеві органи, вагітність. Якщо ви наливаєте вино, то ви прагнете до сексуального контакту. Якщо ж вино наливають вам, то ви стали об’єктом пильного інтересу. Якщо ви п’єте вино, то це символізує для чоловіка прагнення до встановлення гармонійних сексуальних відносин, а для жінки — прагнення до одностатевого кохання.

Еротичний Сонник

Пити вино уві сні — прекрасний знак. Він віщує різноманітні задоволення, розважальні заходи, які можуть покласти початок новому етапу у Вашому особистому житті. Молода дівчина може вдало вийти заміж. Якщо Ви розливаєте вино або розбиваєте повну пляшку — Ваша любов і пристрасть перейдуть всі мислимі межі!

Сучасний Сонник

Взагалі сюжети з вином уві сні віщують радість і чудові дружні стосунки. Молода жінка, що п’є вино уві сні може сподіватися на шлюб із заможним і шляхетну вдачу.

Сонник Хассе

Пити уві сні вино — тебе охопить тривога, червоне — завжди мати гарний настрій, біле — отримати задоволення, яблучне — скромні радості. Розлити — розіб’єш своє щастя.

Французький Сонник

Бачити вино — це до кровопролиття. Пили чисте, гарне вино — ви будете здорові, сильні, енергійні; сон до вигоди в справах. Пити вино погане — до чиєїсь невірності або нечесності.

Сонник Мандрівника

Бачити червоне — радість, дружба, любов, успіх; біле — якась духовна сила, натхнення. Пити біле неприємності. Пити солодке — виконання бажань.

Езотеричний Сонник

Вино — Червоне, густе — до палкого кохання. Пити — бути п’яним любов’ю. Біле, рідке — ви самообольщаться або, якщо п’єте, хто обманює іншого.

Сонник Менегетті

Це напій, який пов’язаний з застіллям і викликає розташування, приємне збудження; символ причастя і позитивного несвідомого.

Сонник Цветкова

Пити — веселощі; пригощати — похорон; розлити — до нещастя радіє пити одному — погані вісті; продавати — сварка.

Китайський Сонник

У високому теремі п’єш вино — віщує приїзд багатого і знатного людини.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: