Сонник вовчиця, до чого сниться вовчиця уві сні

Побачена уві сні вовчиця може стати героїнею як доброго гарного бачення, так і кошмару. Варіанти прогнозів,, до чого сниться це дика тварина, досить різноманітні. Сонник пропонує численна кількість тлумачень.

Пророцтва для жінок

Якщо дівчині приснилася вовчиця з вовченятами, то її сімейне життя протягом десятиліть буде складатися добре. Сонник пророкує якісні сексуальні взаємини з чоловіком і взаєморозуміння з синами і дочками.

Якщо побачена уві сні вовчиця була не одна, то дівчина незабаром вийде заміж. Агресивно налаштована зграя вовків віщує боротьбу з власними болісними страхами. Сучасний сонник рекомендує подивитися прямо «в очі» своїм кошмарів, а після цього розпрощатися з ними назавжди.

Якщо представниці прекрасної статі сниться, що вона вступила в сутичку з вовчицею і при цьому звірюка явно виявилася сильнішою, то близькі люди стануть з’ясовувати стосунки, причому в досить агресивній формі.

Тлумачення сну для чоловіків

Чоловікові бачити уві сні білу вовчицю з вовченятами — до туги за рідною домівкою. Мандрівник передрікає болісні спогади про матір, про місце, в якому сновидец народився і дорослішав. Якщо є можливість, краще відправитися до батьків якомога швидше.

Якщо біла вовчиця, яка здавалася ласкавою і нешкідливою, раптово виявила агресію, то в реальному житті сновидец намагається оточуючим здатися більш доброю людиною, ніж є насправді. Універсальний сонник рекомендує почати вже жити своїм власним життям.

Самому вбивати

Вбивати уві сні вагітну чорну вовчицю — до великої біди. Якщо сниться, що на ваших руках кров, то опинитеся наяву вплутаним в небезпечну справу, про що незабаром станете шкодувати. Якщо приснилося, що над твариною знущався хтось інший, а вам вдалося врятувати вовчицю з вовченятами, значить, зможете виправити всі свої помилки.

Чути виття

Наснилося, що сіра зграя вовків видавала несамовитий виття? Скоро в реальному житті трапиться подія, яка змінить вашу подальшу долю. Сонник Езопа радить в цей період не поспішати з відповідальними рішеннями і добре обдумати наслідки кожного свого вчинку.

Якщо почутий уві сні виття змусив прокинутися, то поточні життєві події поміняються кардинальним чином.

Бачити смерть

Бачити, як вовки розривають на шматки білу ручну вовчицю — поганий знак. Не виключено зрада з боку дорого людини. Сонник Пір року рекомендує завчасно підготуватися до непростого періоду в своїй долі.

Якщо сниться, що ви змогли врятувати нещасну ручне тварина, то «чорна смуга» закінчитися досить оперативно. Головне, не заважайте подіям йти своєю чергою, і все владнається само по собі. Наснилося, що дивіться на понівечене тіло, не подає ознак життя? Не намагайтеся нічого змінити. Неминуче все ж трапиться.

Сонник вовчиця, до чого сниться вовчиця уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: