Сонник вовченята, до чого сниться вовченята уві сні

Вовча зграя — символ ворогів і великих неприємностей, а ось їхні малюки, побачений у сні, часто не несуть в собі ніякої небезпеки. Хочете знати, до чого сняться вовченята в тій чи іншій ситуації, обов’язково загляньте в сонник. Адже треба знати, чого слід чекати від подібних сновидінь.

Маленький вовченя або Любов стукає в двері

Бачити уві сні маленького вовченя, який треться об ваші ноги — знак того, що в житті незабаром може з’явитися людина, яка буде вам симпатичний, пророкує сонник Міллера.

Для жінки вовченя-підліток або дуже молодий вовк означає початок нового роману. Причому чим світліше шерсть тварини, тим більше щастя цей роман принесе.

Якщо дорослий вовченя приснився чоловіку — обраниця буде вірною і відданою супутницею життя.

Якщо сниться багато вовченят і так само багато людей — таке сновидіння може передвіщати швидке весілля, особливо якщо серед вовченят є тварини чорного і білого забарвлення, пророкує сонник Цвєткова.

Піклуватися уві сні про тварину — чекайте успіху і визнання

Сниться, що ви врятували від неминучої смерті новонародженого цуценя, якого кинула вовчиця, і несете його на руках до себе додому — вас чекає заслужений успіх на роботі. Ви не дарма попрацювали, начальство відзначить ваші старання.

Наснилося, що ви годуєте цуценят вовків — незабаром у вас в колективі з’явитися працівник набагато молодший за вас, і вас призначать наставником, обіцяє Місячний сонник.

Купати вовченят, брати їх на руки і чистити вушка — в реальному житті вам належить підвищення по службі або вам доручать дуже складну, але фінансово вигідну роботу.

Дресирувати уві сні дзиги — ваш авторитет буде визнаний усіма беззаперечно, радує Східний сонник.

Врятувати вовченя від ворога — наяву допомога буде потрібна кому-то з друзів або близьких людей. Надати її буде вам під силу.

Укуси і дряпання — небезпека десь поруч

Наснилося, що вас укусив дзига — будьте обережні, можливо, комусь не подобатися те, що ви досягли успіху, і він плете проти вас інтриги і будує підступи.

Побачити уві сні кров на місці укусу або подряпини — вас може обдурити або зрадити близька людина, попереджає сонник Ванги.

Убити в сні маленького вовченя — поганий знак, що означає великі проблеми і неприємності.

Якщо уві сні ви вбили молодого вовка чорного забарвлення — будьте готові до того, що всі плани і надії впадуть, засмучує Жіночий сонник.

Сон, в якому ви б’єте вовченят, підказує, що потрібно позбавлятися від жорстокості, яка в вас є, інакше життя не складеться, і все те, чого ви так довго домагалися, зникне відразу.

Веселі бешкетники — знак дружніх відносин

Сниться, що ви граєте з вовчими малюками — до нових знайомств з веселими людьми, обіцяє сонник міс Хассе.

Бігати з дзигою одна за одною — до веселого проведення часу в компанії хороших друзів і приятелів.

Наснилося, що ви тримаєте вовченя на руках і легенько дуеті на мордочку — найближчим часом хтось із друзів впаде в зневіру, а вам випаде можливість відвернути його від сумних думок. Можливо, ви разом підете на відпочинок.

Дражнити вовченя, мнучи його за хвіст, — незабаром у вас з’явитися «хвостик». Друг буде слідувати за вами по п’ятах, залучаючи на себе увагу кожну вільну хвилинку.

Сонник вовченята, до чого сниться вовченята уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: