Все про сновидіння на SONNYK.COM.UA

Сонник вовченята, до чого сниться вовченята уві сні

Вовча зграя — символ ворогів і великих неприємностей, а ось їхні малюки, побачений у сні, часто не несуть в собі ніякої небезпеки. Хочете знати, до чого сняться вовченята в тій чи іншій ситуації, обов’язково загляньте в сонник. Адже треба знати, чого слід чекати від подібних сновидінь.

Маленький вовченя або Любов стукає в двері

Бачити уві сні маленького вовченя, який треться об ваші ноги — знак того, що в житті незабаром може з’явитися людина, яка буде вам симпатичний, пророкує сонник Міллера.

Для жінки вовченя-підліток або дуже молодий вовк означає початок нового роману. Причому чим світліше шерсть тварини, тим більше щастя цей роман принесе.

Якщо дорослий вовченя приснився чоловіку — обраниця буде вірною і відданою супутницею життя.

Якщо сниться багато вовченят і так само багато людей — таке сновидіння може передвіщати швидке весілля, особливо якщо серед вовченят є тварини чорного і білого забарвлення, пророкує сонник Цвєткова.

Піклуватися уві сні про тварину — чекайте успіху і визнання

Сниться, що ви врятували від неминучої смерті новонародженого цуценя, якого кинула вовчиця, і несете його на руках до себе додому — вас чекає заслужений успіх на роботі. Ви не дарма попрацювали, начальство відзначить ваші старання.Наснилося, що ви годуєте цуценят вовків — незабаром у вас в колективі з’явитися працівник набагато молодший за вас, і вас призначать наставником, обіцяє Місячний сонник.

Купати вовченят, брати їх на руки і чистити вушка — в реальному житті вам належить підвищення по службі або вам доручать дуже складну, але фінансово вигідну роботу.

Дресирувати уві сні дзиги — ваш авторитет буде визнаний усіма беззаперечно, радує Східний сонник.

Врятувати вовченя від ворога — наяву допомога буде потрібна кому-то з друзів або близьких людей. Надати її буде вам під силу.

Укуси і дряпання — небезпека десь поруч

Наснилося, що вас укусив дзига — будьте обережні, можливо, комусь не подобатися те, що ви досягли успіху, і він плете проти вас інтриги і будує підступи.

Побачити уві сні кров на місці укусу або подряпини — вас може обдурити або зрадити близька людина, попереджає сонник Ванги.

Убити в сні маленького вовченя — поганий знак, що означає великі проблеми і неприємності.

Якщо уві сні ви вбили молодого вовка чорного забарвлення — будьте готові до того, що всі плани і надії впадуть, засмучує Жіночий сонник.

Сон, в якому ви б’єте вовченят, підказує, що потрібно позбавлятися від жорстокості, яка в вас є, інакше життя не складеться, і все те, чого ви так довго домагалися, зникне відразу.

Веселі бешкетники — знак дружніх відносин

Сниться, що ви граєте з вовчими малюками — до нових знайомств з веселими людьми, обіцяє сонник міс Хассе.

Бігати з дзигою одна за одною — до веселого проведення часу в компанії хороших друзів і приятелів.

Наснилося, що ви тримаєте вовченя на руках і легенько дуеті на мордочку — найближчим часом хтось із друзів впаде в зневіру, а вам випаде можливість відвернути його від сумних думок. Можливо, ви разом підете на відпочинок.

Дражнити вовченя, мнучи його за хвіст, — незабаром у вас з’явитися «хвостик». Друг буде слідувати за вами по п’ятах, залучаючи на себе увагу кожну вільну хвилинку.

Сонник вовченята, до чого сниться вовченята уві сні


Зараз ви знаходитесь тут:


Схожі записи: