Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник волосся на тілі, до чого сниться волосся на тілі уві сні

Уві сні вам довелося бачити волосся на тілі? Це віще сновидіння, яке гарантуватиме отримання прибутку. До чого ще сниться настільки нестандартний спосіб? Сонник поділиться найоригінальнішими розшифровками.

За Міллеру

Сонник Міллера впевнений — підвищена волосатість означає, що скоро гроші посиплються буквально на голову.

На що ви здатні?

Бачити вкрите волоссям тіло — до безмежному, але явно несподіваного щастя. Це також вказівку на нездатність керувати власною долею.

Однак сонник попереджає, якщо всі його частини вкрилися волосками уві сні практично на очах, то ви зробите дуже негарний і боягузливий вчинок.

Конкретні приклади

До чого сниться сильно волохате тіло? Воно символізує внутрішню силу і життєвий достаток. Бачити своє волохате тіло означає, що іноді вам властиві нерозумні пориви і зайва емоційність.

Сонник пропонує кілька конкретних розшифровок, які дадуть точне тлумачення сну.

 • Волохаті руки можуть наснитися до діловим успіхам і прибутку.
 • Ноги видають в вас главу сім’ї.
 • Рослинність на грудях — до здоров’я.
 • На долонях — до неприємних подій.
 • У носі — до нестандартних і ризикованих підприємств.
 • Думайте!

  Наснилося, що уві сні було дуже багато густій ​​рослинності? Сонник обіцяє удачу і багатство. Якщо ж волоски були рідкі і рідкісні, то ви можете потрапити під чужий вплив і випробувати тривогу.

  До чого ще сняться волосся на тілі? Якщо їх було вкрай багато, то у вас всередині заховані величезні запаси життєвої енергії.

  Якщо ж волосатість спостерігалася на чужому тілі, то більше думайте про майбутнє. Нереально довгі волоски символізують при цьому почасти і повагу.

  Вас люблять!

  Сонник радить пригадати, якого кольору були волосся на тілі. Густі і чорні віщують щастя і одночасно попереджають про душевний безлад.

  Уві сні вони були чорні і кучеряве? Ви ризикуєте потрапити в любовну мережу. Якщо приснилися чорні кучерики на свою фігуру, то вас люблять, а ви у відповідь вміло маніпулюєте чужими почуттями.

  Не будьте егоїсткою!

  До чого сняться волосся на тілі жінки? Це вказівка ​​на егоїстичний характер, через якого ви можете розгубити всіх друзів.

  Рослинність під пахвами у жінки символізують її завзятість і вміння йти своїм шляхом. Якщо уві сні у жінки кудлатою виявилася груди, то їй уготовано гідне заміжжя.

  Якщо жінці довелося бачити свої волохаті ноги, то сонник впевнений, її чоловік виявиться підкаблучником, а ріденькі волоссячко на тільце дитини знаменують більшу радість.

  Шукайте відмінності

  Мрії, в яких волосся покривають фігуру чоловіка, більш природні. Сонник радить при їх тлумаченні звертати увагу на відміну від реальних обставин.

  Наприклад, надмірно кошлатий торс чоловіка уособлює мужність і сексуальну енергію, а ноги визначають вкрай владну натуру.

  Наснилося, що уві сні у чоловіка рясна волосатість спостерігалася виключно на руках? Значить, він звик думати тільки про себе.

  Мріяти шкідливо?

  До чого ще можуть снитися волосся на тілі? Щоб з’ясувати це, сонник рекомендує згадати, як вони з’явилися. Якщо волоссячко виросли дуже швидко, то вас чекає неодмінна підвищення по роботі.

  Наснилося, що вони виросли в вкрай дивних місцях? Сонник гарантує множення всіх благ. Якщо волосся росте не зупиняючись, то це символ нездійсненної мрії.

  До самодостатності

  Що значить голити уві сні волосся на тілі? Якщо ви зробили це самостійно, то вам уготовані випробування, які завершаться гідною нагородою.

  Голити уві сні себе самого означає, що ви самодостатня людина, здатний без підказок керувати життям. А ось збривати волоски тільки ділянками — до втрат і витрат.

  Не довіряйте!

  До чого знятися інші маніпуляції? Якщо уві сні трапилося висмикувати волоски і відчувати біль, але в реалі вас чекає хвороба.

  Пофарбувати їх — до омани та внутрішньої порожнечі. Стригти — до обману, пов’язаного з грошима. Якщо ж ви довірили стригти волосся комусь іншому, то вам доведеться діяти проти самого себе.

  Сонник волосся на тілі, до чого сниться волосся на тілі уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: