Сонник волосся на ногах, до чого сниться волосся на ногах уві сні

Волосся на ногах уві сні є знаком, що вказує на стійкість матеріального становища людини, його надійність і життєву незалежність. Щоб розібратися, до чого сниться подібне бачення, варто дуже ретельно, в найдрібніших подробицях пригадати сновидіння, його сюжет і емоційну окрасу, скомпонувати все в одну смислове картинку і подивитися роз’яснення в сонник.

Безліч сонників абсолютно неоднозначно тлумачать, до чого сняться волохаті ноги.

Сонник Міллера, подібне сновидіння тлумачить як передвісника швидкого подорожі або поїздки. Якщо уві сні, на ногах довге волосся, значить, дорога в реальному житті не буде гладкою, доведеться пережити чимала кількість неприємних хвилин і зіткнутися з неприємностями ніс до носа.

Дівчатам, дане сновидіння згідно сонником Фрейда, говорить про те, що в сімейних відносинах вона буде лідирувати і командувати чоловіком. Якщо сняться волосся на ногах чоловікові, значить, по сонником, молодій людині доведеться починяться в роботі жінці.

Сонник Дмитра та Надії Зими, тлумачить дане сновидіння як невиправдано високу думку про себе, яке може вплинути на ділову репутацію сновідящего. Також, волосся на ногах уві сні, говорять про те, що людина сильно захоплюється власною персоною, тому йому складно сфокусуватися на будь-якому іншому питанні.

Жінці волосся на ногах (чоловічих) уві сні, символізують представників протилежної статі, які перебувають в близькому оточенні і дуже трепетно ​​і тепло ставляться до сплячого людині. Для чоловіка, побачити волосся на ногах у жінки, сонником трактується як досягнення успіхів в навчанні, любовні пригоди, успіхи на діловому терені.

Щоб дізнатися до чого сняться волосся на ногах, слід пригадати колір волосків і інші незвичайні нюанси уві сні. Якщо рослинність білий або попелястий колір, значить, спляча людина надто зациклена на думках про старість і смерть. Слід не піддаватися поганому настрою і жити справжнім днем. Якщо ж волосинки мають завитки, то, за сонником, сновідящій незадоволений своїми інтимними стосунками, які не виправдовують його сексуальних бажань і можливостей.

Дівчині, побачити уві сні кучеряві, довгі і чорне волосся на ногах, є попередженням, що наяву, найближчим часом вона може стати жертвою чиїхось інтриг і злих жартів. Чоловікові подібне бачення віщує запаморочливий успіх на любовному фронті, яскравий і незабутній роман.

Руде волосся на ногах уві сні, прогнозують для жінки про довгоочікуваної вагітності або поповнення в родині, для чоловіка даний образ позначає необхідність стежити за своїм зовнішнім виглядом, інакше той ризикує перестати користуватися популярністю у протилежної статі.

Збривати волосатість уві сні

Якщо при вигляді власних волохатих ніг, сновидец відчуває велике бажання їх поголити, значить, найближчим часом всі надії і мрії людини не будуть здійснені.

Деякі сонники, підвищену волосатість на нижніх кінцівках уві сні, пояснюють підсвідомим почуттям захищеності і безпеки людини, збривати їх — вийти зі звичної для себе зони комфорту або необхідність нестандартного підходу до ситуації, що виникла.

Нераціональне ставлення до життя, лінощі і надмірне себелюбство, заважають сновидцу досягти високого статусу в житті, отримання нової посади ось,, до чого сниться голити волосся на ногах. Як тільки сплячий буде серйозніше ставитися до власних обов’язків, то успіх і визнання в життя забезпечені.

Сонник волосся на ногах, до чого сниться волосся на ногах уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: