Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник волосся на обличчі, до чого сниться волосся на обличчі уві сні

До чого сняться волосся на обличчі? Для представників різної статі подібне бачення сонник трактує по-різному. Це може бути передвістям поліпшення добробуту, кар’єрного зростання, народження сина. Однак подібний сюжет уві сні також попереджає про сварки, неприємності, невдоволення собою. Важливо згадати все приснилися деталі сновидіння, щоб вірно його витлумачити.

Кому наснилися

До чого сняться волосся на обличчі? Сонник розглядає такий знак в залежності від того, кому приснилось, ніби вони там виросли — чоловікові або жінці. Чоловікові таке бачення уві сні віщує підвищення його авторитету, ваги серед колег, родичів, знайомих.

Також для нього цей знак сонник пояснює як передвістя значної фінансової прибутку, яку незабаром принесуть ретельно сплановані справи, проекти. Треба розпорядитися нею розумно, вигідно вклавши, щоб отримати нові доходи — тоді добробут зміцниться.

Якщо приснилося: волосся на обличчі ростуть у жінки — для неї це вказує: вона хоче стати лідером скрізь. Причому, іноді використовує негідні методи. Потрібно підкоригувати свою поведінку, зрозуміти, що важливіше, щоб уникнути протидії оточуючих.

Дії з ними

До чого сниться голити бороду уві сні чоловікові, що носить її наяву? Він щирий, відкритий, іноді навіть занадто і не до місця, тому може піддатися нападкам з-за цього. Сонник підказує: постарайтеся не розкривати душу всім знайомим і незнайомим людям.

Також подібний сюжет обіцяє бородатому сновидцу неприємності по службі, кар’єрні невдачі. Особливо, коли волосся на обличчі було багато або вони довгі, а збрив він їх начисто — положення дуже складне.

Виривати волосся на обличчі уві сні — сонник обіцяє виконання бажань або отримання мудрої поради від літньої людини. Сюжет може передрікати зустріч з впливовою особою.

Стригти собі волосся на обличчі — сплячого очікують втрати, що стосуються грошових справ, особистому житті. Вискубувати їх з підборіддя — очікує боротьба з багатьма неприємностями або серйозні сварки.

Родина

До чого сниться жінці незнайомець, у якого росте волосся на обличчі (борода)? Якщо він до того ж виглядає потворно, відштовхуюче — сонник Міллера обіцяє їй скандали, розлад у родині. Мабуть, причиною є невдалий вибір супутника життя, а також неприйняття думки оточуючих, яке суперечить її власним. Така ситуація може зашкодити репутації.

Наснилося, як волосся на обличчі виросли у жінки? Найчастіше їй подібний сюжет уві сні віщує народження сина. Якщо ж вона вагітна, а сновидіння побачила вночі між суботою і неділею — значить, син народиться неодмінно.

Взаємовідносини

До чого сниться бачити волосся на обличчі у себе — іноді сонник інтерпретує їх так: сновидец заплутався в інтимних зв’язках, зазнає труднощів через особистих взаємин. Можливо, потрібно взяти тайм-аут, щоб розібратися, вирішити, що робити далі.

Таке бачення уві сні означає: ви незадоволені собою або відношенням до вас інших. Наснилося, ніби вони були у дівчини? Сонник вказує: ви побоюєтеся пліток про себе. Тому намагайтеся поводитися обачно, не давати приводу для них.

Бачити уві сні волосся на обличчі у жінки — для неї самої означає: вона знаходиться під сильним впливом чоловіків. Це має свої позитивні і негативні сторони. Добре, коли за тебе вирішують складні питання, але надмірна опіка, необхідність звітувати за кожен крок з часом починає дратувати. Слід відразу окреслити рамки цього впливу.

Інші тлумачення

До чого сниться дівчині, ніби виросло волосся на обличчі? Деякі події її минулого, які хотілося б приховати, несподівано стануть відомі. Вони принесуть безліч клопотів, завадять запланованому.

Якщо чоловік бачив уві сні, ніби він неголений — наяву відбудеться неприємна ситуація. За сонником Міллера, про його слабкості, пороках дізнаються друзі. А приснився йому чужа людина з волоссям на обличчі віщує лицемірство, байдужість близьких людей — при виниклі труднощі вони не допоможуть.

Вискубувати брови уві сні — прийшла пора позбутися старих переживань. Досить жити минулим, треба рухатися вперед. Хоча сумно розлучатися з чимось або кимось, що викликають приємні спогади, проте слід більшу увагу приділити справжньому, адже минуле повернути неможливо.

Сонник волосся на обличчі, до чого сниться волосся на обличчі уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: