Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник воші в голові, до чого сняться воші в голові?

Сни дані людині як підказки з метою уберегти від небезпеки, що загрожує або направити енергію в правильне русло. Якщо вам сняться воші, то це досить незвичайний знак, який має різноманітні, нерідко, протилежні одне одному трактування, залежно від обставин. Детальніше, до чого сниться подібне сновидіння, можна дізнатися за допомогою нашого сонника.

Отже, для того, щоб розтлумачити цей сон і зрозуміти, до чого він сниться, слід проаналізувати сон, приділивши велику сюжету і своєму емоційному стану. Також велике значення має те, хто ви є.

Сонник воші в голові

Якщо довелося побачити вошей уві сні, не полінуйтеся їх порахувати. Хоча б приблизно: багато чи мало. Як ні парадоксально, але паразити, що приснилися у великій кількості, не є небезпечними. Навпаки, вони зазвичай віщують прибуток. А ось одна воша загрожує принести неприємності в реальному житті.

Якщо довелося бачити вошей уві сні, які не завдають вам ні найменшого дискомфорту, наприклад, повзають по комусь іншому, з великою часткою ймовірності очікується поліпшення матеріального становища в найближчому майбутньому.

Якщо довелося ловити уві сні вошей у невеликій кількості, це пов’язано з пропозицією додаткового заробітку. На перший погляд, вона може здатися дуже привабливою, тим не менш, не поспішайте її приймати. Навчіться цінувати свою працю гідно.

Якщо сняться воші в голові дівчині, яка незабаром вирушить під вінець, значить, як тлумачить сонник, їй потрібно поговорити начистоту зі своїм нареченим. Можливо, існують питання, вирішивши які у нареченої і нареченого з’явиться вагомий привід відмовитися від весілля. Задумайтесь: чи все у вас в порядку? Є щось, що ви намагаєтеся приховати від свого обранця? Сон попереджає, що краще обговорити всі «вузькі питання» зараз. Якщо ж у вас одне від одного таємниць нема, то сон, скоріш за все, є відображенням простих страхів, які є у всіх наречених перед одруженням.

Заміжній жінці уві сні бачити воші на голові, сонник тлумачить як наявність сумнівів з приводу вірності свого чоловіка. Якщо панянка домогосподарка, то дане бачення є відображенням бажання реалізувати свої творчі амбіції і таланти, вирватися з обридлого побуту.

Сонник воші в голові для самотньої дівчини або жінки трактує оптимістично: вас чекає швидке і успішне вирішення проблем інтимного характеру, а період самотності і пов’язаної з ним депресії залишиться позаду. Сновидіння віщує відновлення колишньої пристрасті або нове не менш захоплююче знайомство.

Сонник воші в голові для бізнесменів віщує швидке отримання солідного прибутку. Це може вказувати на необмежений розумовий потенціал і незвичайний підхід у веденні своїх справ. Велика кількість вошей обіцяє стабільне матеріальне благополуччя і можливість розширити сферу своєї діяльності і горизонти впливу. Якщо в реальній дійсності намічається подія, яка може принести прибуток, з великою часткою ймовірності можна вважати, що саме так і станеться.

Молодим митцям, яким сняться воші в волоссі, сон вказує на наявність оригінальних і креативних ідей, які не залишаться в тіні і будуть оцінені по достоїнству.

У деяких випадках комахи можуть провіщати не тільки позитивні зміни в житті людини, а й показувати негативні аспекти. Дуже часто сонник воші в голові тлумачить як провісників захворювання або вказує на реальну загрозу здоров’ю.

Нерідко воші уві сні пророкують приїзд нежданих гостей, які на тривалий час «осядуть» у вашому домі. Причому матеріальне і фінансове забезпечення цих родичів також ляже на плечі сплячої людини.

Якщо уві сні доводиться тиснути вошей на голові, сонник трактує як вдале позбавлення від дрібних неприємностей і врегулювання своїх фінансових негараздів. Дівчатам, таке сновидіння гарантує можливість висловлювати свою особисту думку без загрози бути незрозумілою і засудженою.

Якщо ж вам сняться лобкові воші (незалежно від того, хто ви є), сонник закликає бути обережнішим у любовних пригодах. Зараз ви ризикуєте не тільки підчепити щось подібне, але і ставите під загрозу власну репутацію.

Якщо ви уві сні давите вошей, сонник підтверджує підозри сплячого з приводу нехороших чуток, які розпускають за його спиною заздрісники і недоброзичливці. Сновидіння закликає подбати про свою репутацію, щоб не давати приводу заздрісникам.

Сонник воші в голові у дитини

Воші в голові у дитини

Воші в голові у дитини сняться з різних причин, тому тлумачень цього сновидіння декілька і вони, нажаль, протилежні одні до одного. Для когось цей сон означає хороше, а комусь може принести неприємності. Отже, якщо вам наснилося, що у вашої дитини воші, то це може означати наступне.

Ще деякі більше детальні варіанти трактування цього сну ви можете прочитати зі статті Якщо сняться воші в голові. Там також є цікава інформація.

Якщо вам приснилися воші в голові у дитини це означає, що вас, можливо, очікує турбота з приводу здоров’я сина або дочки. Якщо ваша дитина маленька, то приділяйте більше уваги їй на протязі найближчого тижня, так ви зможете уникнути неприємностей із здоров’ям.

Воші в голові у дитини уві сні для люблячих батьків часто символізують надмірну турботу і опіку.

Ви давите вошей уві сні, але їх стає все більше? Тоді трактування сну однозначне — ви занадто опікуєтеся над дитиною, їй потрібно більше самостійності. Зайвий тиск та опіка заважає дитині розвиватися самостійно, часто робить її безвольною, безхарактерною.

Вичісування вошей уві сні

Український сонник пов’язує це бачення уві сні з грошима, отриманням прибутку. Чим більше було паразитів в волоссі, тим більшим виявиться дохід, аж до великого багатства. Сновидіння обіцяє вдалий хід справ, які принесуть хороший прибуток. Якщо ви працюєте на себе, вам у найближчому часі випаде шанс отримати вигідну довготривалу угоду.

Сонник воші в голові іншої людини

Сонник воші в голові

У разі, якщо видно воші в голові у інших, значить, в житті сплячої людини настала біла смуга. Сновидіння свідчить про швидку нормалізацію матеріального становища, а також успіхам у будь-яких починаннях і легке подолання складнощів.

Якщо володарем вошей в голові став знайомий чоловік, значить, той, кому наснився сон, буде приймати не останнє значення в матеріальному і моральному становленні знайомого. Цілком можливо, що в майбутньому доведеться надавати допомогу і піднімати моральний дух цієї людини, що в решті решт призведе до покращення вже вашого фінансового становища.

Якщо дівчина або жінка бачить воші у голові суперниці, сонник віщає перемогу над ворогом в рівному бою.

Ну і сонник воші в голові не може не сказати про тлумачення цього сновидіння від Ванги. Отже, за Вангою, воші є провісниками несподіваної проблеми, швидке вирішення якої принесе сплячому виняткову вигоду. Як то кажуть, не було б щастя, та неприємності допомогли.

Ванга також радить звернути увагу на кольори і відтінки, щоб зрозуміти, до чого сняться воші. Білі комахи-паразити віщують суцільні збитки. Якщо ж вони темного кольору, можете розслабитися: отримати бажане вдасться без особливих клопотів.

Сонник воші в голові, підсумки

 • Одна воша — дрібні прикрості у житті — це може бути прорвана труба у ванній, або ви згубите не дуже дорогу річ і тому подібне;
 • Кілька вошей — скоріш за все, вас очікують клопоти, пов’язані з хворобами;
 • Безліч вошей уві сні — переживання, смуток для всієї родини (сон попереджає, що потрібно приділити максимум уваги здоров’ю у найближчі дні);
 • Вичісувати воші уві сні — звільнення від клопоту, вирішення якоїсь проблеми, вдале завершення важливої справи;
 • Воші і гниди — те саме, що і у попередньому варіанті.
 • Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: