Сонник ворушіння дитини в животі, до чого сниться ворушіння дитини в животі уві сні

До чого сниться ворушіння дитини в животі? Сонник підозрює, що якась ідея, яка довго і успішно зріла, ось-ось з’явиться на світ. Особливо вдалим подібне явище уві сні вважається для чоловіків, проте у нього є і інші тлумачення.

Інтерпретація Міллера

Пан Міллер, наприклад, стверджує: якщо приснився подібний сюжет, то настав найбільш сприятливий період для втілення якихось планів. Якщо на даному етапі ви не відступите і не виявите малодушність, то досягнете досить значущих результатів.

Чекайте дива!

Сонник рекомендує починати розшифровку того, що довелося бачити або відчувати уві сні, з тлумачення головного образу.

Вагітність є відображенням як реального, так і символічного стану. Перший варіант слід трактувати як провісник швидких пологів і цілком благополучного їх перебігу.

У другому — тлумачення сну більш цікаве, адже вагітність може приснитися кому завгодно, в тому числі і чоловікові. Тому основне значення образу — це чудо, яке готове статися, навіть якщо ви того і не бажаєте.

Пам’ятайте!

До чого сниться вагітність? Сонник впевнений, що ви готові дати «життя» тому, над чим давно і плідно працювали. Це може бути ідея, якийсь проект, власний розвиток, творчий потенціал та інше.

Однак важливо пам’ятати, що цей же образ може обіцяти і негативні зміни. Наприклад, скоро проявиться приховане досі захворювання.

Або ж сновидец піддається уві сні зовнішньому або сновидному впливу, внаслідок чого буде підпорядкований чужій волі. У будь-якому окремому випадку станеться щось таке, про що ви навіть не мріяли або не підозрювали.

Хто сновидец?

Для більш точної інтерпретації сонник радить врахувати той факт, кому саме приснилося ворушіння дитини в животі.

 • Бідному — до багатства.
 • Багатому — до розорення, розчарування.
 • Одруженому хлопцеві — до розлучення.
 • Неодруженому — до весілля.
 • Незаміжньою дівчині — до ганьби, сорому.
 • Сімейної панночці — до радості, гордості.
 • Літній жінці — до смерті.
 • Прибуток або борги?

  До чого ще сниться ворушіння дитини в животі? Якщо уві сні трапилося відчувати рух всередині, то чоловікові гарантована прибуток, але тільки якщо він відносно бідний.

  Жінці це ж сонник обіцяє набуття нової надії і велику радість. Іноді відчувати ворушіння в животі — погано. Це означає, що ви захворієте або ж влізете в борги.

  Готуйтеся!

  Бачити і відчувати явне рух живота — до знайомства з людиною, який, на думку сонника, стане ідеальною парою для вас.

  Уві сні це також натяк, що ви несерйозно поставитеся до якоїсь події, але в підсумку воно надасть доленосний вплив на подальше життя.

  Успіх або невдача?

  До чого ще сниться ворушіння дитини в животі? Сонник вважає, що вас чекають дуже значні зміни, причому самого несподіваного характеру.

  Якщо уві сні ви відчули негативні емоції або фізичний дискомфорт, то готуйтеся до невдач. Наснилося, що ворушіння малюка викликало почуття радості, то і в реалі буде успіх.

  Бачити або відчувати ворушіння не одного плоду, а відразу декількох означає, що ви будете або купатися в щасті, або переживете один з найскладніших періодів.

  Сонник ворушіння дитини в животі, до чого сниться ворушіння дитини в животі уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: