Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник ворушіння дитини в животі, до чого сниться ворушіння дитини в животі уві сні

До чого сниться ворушіння дитини в животі? Сонник підозрює, що якась ідея, яка довго і успішно зріла, ось-ось з’явиться на світ. Особливо вдалим подібне явище уві сні вважається для чоловіків, проте у нього є і інші тлумачення.

Інтерпретація Міллера

Пан Міллер, наприклад, стверджує: якщо приснився подібний сюжет, то настав найбільш сприятливий період для втілення якихось планів. Якщо на даному етапі ви не відступите і не виявите малодушність, то досягнете досить значущих результатів.

Чекайте дива!

Сонник рекомендує починати розшифровку того, що довелося бачити або відчувати уві сні, з тлумачення головного образу.

Вагітність є відображенням як реального, так і символічного стану. Перший варіант слід трактувати як провісник швидких пологів і цілком благополучного їх перебігу.

У другому — тлумачення сну більш цікаве, адже вагітність може приснитися кому завгодно, в тому числі і чоловікові. Тому основне значення образу — це чудо, яке готове статися, навіть якщо ви того і не бажаєте.

Пам’ятайте!

До чого сниться вагітність? Сонник впевнений, що ви готові дати «життя» тому, над чим давно і плідно працювали. Це може бути ідея, якийсь проект, власний розвиток, творчий потенціал та інше.

Однак важливо пам’ятати, що цей же образ може обіцяти і негативні зміни. Наприклад, скоро проявиться приховане досі захворювання.

Або ж сновидец піддається уві сні зовнішньому або сновидному впливу, внаслідок чого буде підпорядкований чужій волі. У будь-якому окремому випадку станеться щось таке, про що ви навіть не мріяли або не підозрювали.

Хто сновидец?

Для більш точної інтерпретації сонник радить врахувати той факт, кому саме приснилося ворушіння дитини в животі.

 • Бідному — до багатства.
 • Багатому — до розорення, розчарування.
 • Одруженому хлопцеві — до розлучення.
 • Неодруженому — до весілля.
 • Незаміжньою дівчині — до ганьби, сорому.
 • Сімейної панночці — до радості, гордості.
 • Літній жінці — до смерті.
 • Прибуток або борги?

  До чого ще сниться ворушіння дитини в животі? Якщо уві сні трапилося відчувати рух всередині, то чоловікові гарантована прибуток, але тільки якщо він відносно бідний.

  Жінці це ж сонник обіцяє набуття нової надії і велику радість. Іноді відчувати ворушіння в животі — погано. Це означає, що ви захворієте або ж влізете в борги.

  Готуйтеся!

  Бачити і відчувати явне рух живота — до знайомства з людиною, який, на думку сонника, стане ідеальною парою для вас.

  Уві сні це також натяк, що ви несерйозно поставитеся до якоїсь події, але в підсумку воно надасть доленосний вплив на подальше життя.

  Успіх або невдача?

  До чого ще сниться ворушіння дитини в животі? Сонник вважає, що вас чекають дуже значні зміни, причому самого несподіваного характеру.

  Якщо уві сні ви відчули негативні емоції або фізичний дискомфорт, то готуйтеся до невдач. Наснилося, що ворушіння малюка викликало почуття радості, то і в реалі буде успіх.

  Бачити або відчувати ворушіння не одного плоду, а відразу декількох означає, що ви будете або купатися в щасті, або переживете один з найскладніших періодів.

  Сонник ворушіння дитини в животі, до чого сниться ворушіння дитини в животі уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: