Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник ворота — до чого сниться?

Сонник Фрейда

Ворота є символом жіночих статевих органів. Якщо уві сні перед вами зачиняються ворота, або ви їх закриваєте, то це говорить про те, що ваш сексуальний партнер або ви самі зловживаєте перерваними статевими актами. Входити в ворота — прагнути до статевого акту. Виходити з воріт — піддаватися можливим сексуальним домаганням. Якщо жінка бачить відкриті ворота, то її сексуальні прагнення зустрінуть прихильний прийом. Якщо чоловік бачить відкриті ворота, то він не може пробачити своїй партнерці того, що він у неї не перший.

Бачити закриті ворота — ваш намічений або реальний сексуальний партнер до вас холодний, ви йому байдужі. Якщо ви уві сні не можете відкрити ворота, то це говорить про наявність у вас проблем в особистому житті, ви ніяк не можете реалізувати свої сексуальні бажання. Бачити уві сні старі або ламані ворота — ви сумніваєтеся в своїй фізичній і сексуальної привабливості. Бачити уві сні нові і красиві ворота — ви переоцінюєте свою привабливість і сексуальність. Якщо ви робите уві сні ворота або дивіться, як їх роблять інші, то ви не задоволені своїм статевим життям або її відсутністю, і прагнете змінити ситуацію; можлива поява нового партнера.

Сонник Лоффа

Ворота є деякий прохід, пролом, в КОРДОНІ або доступ на територію, що охороняється, вхід куди зазвичай заборонений. Ворота відкриті або закриті? Чи довелося вам їх відкривати або вони вже були відкриті для вас? Відповіді на ці, питання покажуть, наскільки вам доступні можливості вирішення окреслених ситуацій. Що ви знайшли за воротами? Будівля: священне і заборонні чи безпечне і спокійне? Можливо, ви потрапили за ворота разом з людиною, яка прийшла, щоб допомогти зробити якийсь ритуал.

Пройти через ворота з ким-небудь — значить перейти на якісно нову стадію відносин (хорошу чи погану). Ви розгубилися перед обличчям можливостей, що відкрилися або відчуваєте, що вас щось стримує на шляху до досягнення наміченої мети? Ворота можуть символізувати потенційний прогрес або, щонайменше, надію на нього — в залежності від того, куди вони вас призвели.

Сімейний Сонник

Ворота бачити уві сні — до перешкод. Якщо вони закрилися перед вами, то ваші надії не здійсняться; якщо самі відкриваються, то сон означає зворотне. Якщо ворота закрилися за вами, то ви опинитеся в становищі, коли ваша свобода пересувань буде обмежена і ви не зможете вільно розпоряджатися собою і своїм часом. Стояти біля церковних воріт — знак розради в печалі і горе. Відкрити ворота самому — знак успіху в справах і забуття образи. Ворота зламалися уві сні — знак нещастя в родині. Закривати ворота означає, що вам вдасться врятувати небезпечне становище. Проходити через ворота — до поганих известиям. Бачити уві сні, як вітер ворушить стулку воріт, означає, що ви пустили ваші справи на самоплив або ж несприятливий збіг обставин принесе вам неприємності.

Сонник Лонго

Заходити в сновидінні в ворота: означає, що скоро вам доведеться робити щось вам абсолютно невластиве. Ви до сих пір вважали, що ніколи, наприклад, не зможете малювати або танцювати. Найближчим часом ви можете відкрити в собі новий творчий талант. Не пропустіть можливість зробити свій внутрішній світ цікавіше і багатше. Бачити, як хтось перелазить через ваші ворота: ви ризикуєте найближчим часом потрапити під вплив людини, який не бажає вам добра. Ви навіть не відчуєте, як почнете робити тільки те, чого хоче ваш маніпулятор. Постарайтеся бути більш обережним у відвертій (адже саме з їх допомогою здійснюється вплив на людину), особливо з людьми, кого ви не дуже добре знаєте.

Сонник Міллера

Бачити уві сні, що Ви проходите через ворота, пророкує тривожні новини. У діловій сфері можливі непорозуміння і помилки. Бачити закриті ворота — означає, що Ви не подолаєте виникли труднощі. Закрити ворота — означає успішні підприємства, хороших друзів. Розбиті старі ворота обіцяють невдачу і суперечливі обставини. Намагатися пройти через ворота або відкрити їх — означає, що Ваша праця зазнають невдачі. Розгойдуватися на воротах — пророкує, що Ви будете залучені в даремні суєтні пригоди.

Китайський Сонник

Велика і високі двері, ворота — віщує багатство і знатність. Ворота в палацовий місто перекриті, заблоковані — віщує сварку, словесну суперечку. Ворота або двері зроблені з каменю — віщує довголіття. Ворота відкриваються самі собою — у дружини можуть бути зв’язку на стороні. Виходити за ворота — щастя. Дракон стоїть перед воротами — велике щастя, процвітання. Ламаються, приходять в непридатність двері, ворота — віщує велике нещастя. Чиниш або міняєш двері або ворота — віщує щастя.

Еротичний Сонник

Бачити уві сні закриті ворота означає, що ви зустрінетеся з труднощами, в результаті чого втратите коханого. Самому закривати ворота сниться до знайомства з людиною, який буде не проти зав’язати ближчі відносини з вами. Розгойдуватися на воротах — до безглуздих відносин і безперспективним знайомствам.

Ісламський Сонник

Ворота уві сні символізують глава сімейства. Зняття воріт, поломка і т. п. означають осягнення відповідних негараздів главу сімейства. А оновлення, прикраса воріт вказує на благо, яке торкнеться голови сімейства.

Сучасний Сонник

Бачити уві сні, що ви проходите через ворота, пророкує тривожні звістки, можливі непорозуміння і помилки в діловій сфері.

Сонник Хассе

Замкнені — повинен бути енергійним; відкриті — життя твоє до кінця буде щасливою; відчиняє з силою — доб’єшся успіху.

Езотеричний Сонник

Ворота — Відкриті — вільна дорога до задуманому. Закриті — уявні перешкоди, яких насправді немає.

Сонник Цветкова

Ворота уві сні означають перешкода, якщо вони зламалися — в родині нещастя.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: