Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник ворона — до чого сниться?

Сонник Ванги

Ворона прийнято вважати сумним вісником. Прикрощі та нещастя обіцяє не тільки його крик, але і сама поява. Кружало в повітрі зграя ворон віщує, що незабаром трапиться військовий конфлікт, постраждає безліч людей, трупами застелить земля, і не будуть живі встигати ховати мертвих, настане бенкет для воронів і траур для людей. Людина, що кричить ворон означає, що над вашим будинком нависла смерть; моліться — і вам прийде порятунок.

Якщо уві сні ворони займалися пристроєм на деревах гнізд, то це передвістя такої хвороби, що буде поширюватися і серед людей, і серед худоби, тому людина перестане вживати в їжу м’ясо тварин. Спасіння прийде з боку води, трав, молитов і милосердя. Якщо зграя ворон суцільно покрила поле або іншу землю, то це обіцяє неврожайний рік, дорожнечу хліба. Птахи не зможуть знайти їжу і будуть масово гинути, якщо не врятуються польотом на врожайний південний схід.

Якщо уві сні ви вбили ворона, наяву близької людини ви не зможете вберегти від смерті через невиліковного недугу. Як би ви не сподівалися на ліки і на допомогу лікарів, одне тільки співчуття і терпіння у одра вмираючого людини зроблять останні дні в цьому світі легкими і світлими. Уві сні ви вбиваєте чорного птаха, тобто смертельну хворобу, бачачи в ній джерело страждань. А тим часом в дійсності смерть для хворого служить полегшенням, і він це знає; вам доведеться змиритися з цією думкою.

Сучасний Сонник

У сновидіннях ворон є вісником катастроф, серйозних проблем, краху планів. Найсильніших неприємностей слід очікувати, якщо уві сні людині снилася каркає ворона або ціла зграя птахів: вони накликають на будинок біду і нещастя. Уникнути проблем не допоможуть навіть надзвичайна обережність і підвищена пильність. Людина повинна розцінювати цей період як «чорну» смугу, яку потрібно просто перечекати-пережити. У снах важливий також колір птиці. Чорний ворон сниться до того, що близька людина захворіє. Якщо снилася птах білого кольору, то потрібно очікувати одужання.

Якщо уві сні вами довелося побачити вмираючого ворона, то наяву ви знайдете нового друга. Бачення на вівторок, в якому вам снилися ворони, провіщає хороший період. Сни на неділю — провісники важливих змін в любовних відносинах, які можуть кардинально змінити протягом всього вашого життя. Сон на понеділок віщує далеку дорогу; можлива закордонне відрядження. Ніяк не реагує на вашу присутність ворон сниться до прийдешньої зраді вашого супутника життя.

Каркає ворона сниться до страждань, смерті. Сновидіння з воронами на вівторок пророкують, що в реальному житті людини виникнуть такі проблеми, подолати які буде досить важко. Якщо ці птахи снилися в ніч на середу, це віщує можливість отруєння зіпсованими продуктами харчування.

Сонник Фрейда

Наснилося ворона або ворон є відображенням етапу ваших стосунків на сьогоднішній день. Для вас зовнішнє затьмарює внутрішню сутність. У ліжку вам добре, але ви не можете зрозуміти, які почуття, крім пристрасного потягу, об’єднують і роблять ваш союз настільки привабливим для обох. Тверезо поміркувавши, ви поступово приходите до висновку, що тільки в ліжку ваші стосунки гармонійні, а в решту часу ви ледь знаходите теми для розмов. Найімовірніше, вас насправді пов’язують тільки інтимні стосунки.

Французький Сонник

Ворон з’явився уві сні — наяву наближається печаль. Розпростерте над вами крило ворона сниться до неминучої небезпеки. Приснився каркає ворон — чекайте втрат. Брати участь в полюванні на птахів — до багатого врожаю. Снилися зграї ворон на рівнині — значить, буде голод і інші лиха. Мертва птиця — відмінне ознаку. Летючі ворони означають, що того, до кого вони летять, чекає смертельна небезпека. Чоловік перетворився на ворона — будете сумувати.

Англійська Сонник

Сновидіння про ворон вважається поганим: наближається біда або хвороба або страждання від чиєїсь несправедливості, від потреби і інших проблем. Настає час печалі. Закоханих людей воно попереджає, що обранець надійде віроломно; потрібно поставитися до цього з більшою тверезістю.

Сонник Міллера

Ворона уві сні — зазвичай до сумних подій. Почути їх каркання — означає несприятливий вплив на Вас і в результаті — помилкові вчинки. Молодих чоловіків цей сон попереджає про хитрощах і інтригах проти них представниць прекрасної статі.

Сонник Хассе

Побачити ворон — до втрати; сумним новин, тузі і захворювання; почути крик — до біди; бачити кружляють над будинком — до смерті; бачити, як щось крадуть, — відчуєте смертельний страх; лякати птахів — вистежити злодія або шахрая.

Еротичний Сонник

Якщо молодому чоловікові сниться ворона, це означає, що жінки будуть плести інтриги проти нього. Почути вороння каркання означає потрапити під поганий вплив, який матиме на вас коханий.

Ісламський Сонник

Ворона вказує на те, що сновидець розлучиться з улюбленими йому людьми і виявиться на чужині. Вона також вказує і на війну і поховання мертвих.

Езотеричний Сонник

Ворона — наклеп, яким не можна вірити. Дохла — не буде шкоди. Каркають — буде дуже прикро. Багато ворон — будуть схиляти публічно.

Сонник Цветкова

Бачити ворона — втрата, нещастя; чути каркання — недобрі вісті; багато літаючих — до похорону.

Сонник Мандрівника

Неприємності; погані новини; чаклунка, наведена порча; каркає до біди.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: