Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник волосся — до чого сниться?

Сімейний Сонник

Якщо вам сниться, що у вас красиві довге волосся, то вас чекають радісні звістки, віддана дружба і благополуччя. Чоловікові такий сон пророкує, що він у вирішальний момент злякається або буде обдурений жінкою. Якщо волосся уві сні мають чистий, здоровий, доглянутий вигляд, то ваші справи налагодяться, і навпаки. Бачити лисого чоловіка уві сні — до радості, здоров’я і благополуччя, і жінку без волосся — до нужді, фальші і невиконання бажання. Коси бачити — до розчарувань, колотнечі і засмучення. Їх винуватцями є люди з вашого оточення, які плетуть навколо вас хитрі інтриги. Дивіться тлумачення: Коси.

Чорні та завиті, але коротке волосся у кого-то — до печалі і втрат через обман і зрада. Якщо уві сні ваше волосся потемніли і стали довшими, ніж насправді, то вас чекає багатство і добробут; якщо волосся стали рідше і коротше, то бідність і страждання не за горами. Причісувати волосся уві сні — хороший знак для дівчат, тому що скоро хтось запропонує їм руку і серце. Такий сон іноді також попереджає жінок про те, що вони можуть пошкодувати про свій легковажному поведінці. Заміжній жінці такий сон обіцяє подарунок від чоловіка або коханого. Чоловікам такий сон пророкує інтриги, обман, борги та інші заплутані справи, а іноді і тюремне ув’язнення. Дивіться тлумачення: Брюнетка.

Причісувати когось уві сні означає, що ви набридає своїми порадами якійсь людині. Якщо чешете уві сні волосся і не можете прочесати їх, то вас чекає важка робота або якесь заплутане справу. Продавати волосся уві сні віщує нещастя. Якщо уві сні ви пишаєтеся тим, що у вас гарне волосся, то вас чекає успіх і благополуччя у ваших справах. Бачити уві сні, що ваше волосся дуже швидко ростуть, — дуже добрий знак, що обіцяє вам швидке зростання доходів, щастя і благополуччя. Сон пророкує, що ваші природні здібності допоможуть вам зайняти високе і поважне становище в суспільстві. Бачити сон, в якому волосся виросло на вашій долоні, ви зістригли їх, а вони виросли знову, означає, що вас чекає отримання грошей від людини, на якого ви вже махнули рукою. Добре прибране волосся означають міцну дружбу або вдалий збіг обставин. Пишна зачіска і м’яке волосся означають любовні втіхи і щастя. Душити волосся — знак марнославства і пихатості. Сон попереджає вас, що ваше зарозумілість зашкодить вам. Побачити лупа в своїх волоссі — передвісник небезпеки, поранення і хвороби. Якщо уві сні ви бачите, що у вас на голові шерсть замість волосся, то остерігайтеся тривалої хвороби. Дивіться тлумачення: Запах, Мити.

Якщо уві сні ви бачите себе з довгою густою бородою, а хтось вириває її, то вам слід побоюватися нещасного випадку. Заплутане волосся бачити уві сні — до неприємностей і заплутаним справах. Колтун в волоссі бачити — знак невдалого шлюбу для неодружених і розлучення для одружених. Якщо одружений не розлучиться, то його життя перетвориться на тортури. Скуйовджене волосся уві сні — передвісник сімейного розбрату. Якщо чоловік бачить уві сні, що у нього на обличчі зовсім немає волосся, то сон пророкує, що сором’язливість завадить йому в справах і в любові. Випадання волосся у сні — знак втрат, збитків, бідності, страждань, домашніх негараздів, скандалів, сварок, розлуки з коханим.

Жінці вибілювати волосся уві сні — попередження про те, що вона своїм легковажним поведінкою може зашкодити своїй репутації, а якщо жінка уві сні побачить себе блондинкою, то її чекає хвороба. Чоловікам такий сон пророкує гарне становище в суспільстві і повагу оточуючих. А чоловікові побачити блондинку уві сні — до труднощів і перешкод. Біле волосся уві сні бачити — знак душевного спокою і радості; красиві чорне волосся віщують взаємність почуттів. Світле волосся уві сні — знак доброї надії, спокою. Руде волосся уві сні — знак обману. Але якщо людина, яку ви любите, уві сні раптом постане перед вами з рудим волоссям, переливаються на сонці як золото, то вас чекають хороші звістки і радості любові. Золотисте волосся вашого обранця означають його гідності. Бачити волосся на руці означає, що вам потрібно задуматися про майбутнє.

Бачити волосся на грудях віщує відмінне здоров’я і плотські задоволення. Обпалити волосся уві сні — передвісник неприємностей і збитків. Розпущене волосся бачити — знак тривог і хвилювань. Фарбувати волосся уві сні означає, що вас оточує порожнеча і ви самотні. Побачити уві сні, що у вас з’явився вихор на голові, означає, що вам належить виконати важливе завдання. Завивати волосся уві сні попереджає чоловіка про подружню зраду, а жінкам такий сон пророкує сімейні неприємності і сварки. Холостим сон віщує швидке одруження. Напомаджені і надто загладжені волосся бачити — знак швидких неприємностей і хвороби. Дивіться тлумачення: ароматичні речовини. Гладити чиєсь волосся — знак примирення після сварки. Самому вирвати або обстригти собі волосся — знак каяття у власній дурості і зрада коханця. Якщо ж волосся вириваються з працею, то ви зробите все можливе, щоб вирватися з бідності. Квіти в волоссі бачити — знак терпіння, мужності, які знадобляться вам для подолання перешкод. Дивіться тлумачення: квіти. Якщо уві сні ви побачите, що ваше волосся посивіло, то скоро ваші обставини зміняться на гірше. Вас чекає втрата коханої людини і стану. Дивіться тлумачення: Сивий.

Побачити уві сні, що ваше волосся гірше виглядають, — передвісник прикрощів і бідності. Якщо уві сні ви побачите, що ваше волосся двох або більше відтінків, то вас мучать докори сумління або сумніви. Бачити своє волосся палаючими — знак того, що вас викриють в нечесному вчинку і ви можете поплатитися за скоєне своєю репутацією. Дивіться тлумачення: Лисий.

Сонник Міллера

Якщо жінка уві сні розчісує свої чудові волосся — це обіцяє їй легкодумство у вчинках, в якому вона пізніше покається. Чоловіка, який побачив уві сні свою рідкого шевелюру, наяву невиправдане великодушність приведе до неуспіху і бідності. Посивілі власне волосся — сумний знак. Бачити себе покритим волоссям — обіцяє Вам прощення і милість. Якщо такий сон бачить жінка — вона перенесе всю свою увагу на свою особу і, можливо, стане потурати своїм примхам на шкоду моральності.

Якщо Вам сниться, що у Вас чорне кучеряве волосся — то це обіцяє Вам звабливу любовну пастку. Золотисте волосся — знак гідності та відваги Вашого обранця. Бачити свою улюблену рудою — передвіщає зміни в Ваших відносинах. Каштанове волосся віщують їх власникові службові невдачі. Красива зачіска уві сні — знак вдалого повороту Ваших справ, але якщо волосся підстрижене дуже коротко — це попередження: не бути марнотратним щоб уникнути нещасть. Пишна зачіска на пухнастих м’яких волоссі — до безмежного щастя. Якщо жінка в сні бачить на своїй голові одночасно темні і світлі волосся — це до великих сумнівів в майбутній вибір і до необхідності бути обережною.

Сплутані неприбрані волосся — до невдач. Бачити уві сні сивих людей теж знак неприємних змін, для закоханих це означає появу суперників. Також несприятливий сон про випадання волосся. У той же час білі як сніг, шевелюри обіцяють їхнім власникам втішливі звістки, поїздки і зустрічі. Гладити уві сні чиєсь волосся — до хорошого повороту в Ваших серцевих справах, до гідного коханого.

Квіти в Ваших волоссі — до наближення неприємностей, які, однак, не виведуть Вас з рівноваги і не злякають. Якщо жінка бачить, що вся її зачіска покрита білими квітами — їй наяву треба зміцнити свою волю і підготувати свій дух до різних важких випробувань, які, проте, не будуть тривати довго. Сиве волосся і молоде обличчя бачить сон обіцяють йому неприємності, можливі втрати і хвороби, якщо він не проявить обережність.

Ісламський Сонник

Якщо бачити уві сні у себе густі і довге волосся — то для людей молодих, жінок і військових це — до багатства, пошани, і довголіттю, а для інших — до горя і неспокою душевному. Якщо хто-небудь побачить уві сні, що волосся у нього на голові випали, однак не в тій мірі, щоб виявилася лисина, то він позбудеться від боргу, або звільниться від ка-кой-яких печалі й тривоги і буде відчувати достаток і радість. Якщо хто побачить у себе серед чорного волосся білий, матиме улюблене дитя. Але, якщо жінка побачить такий сон, то має бути їй випробувати через чоловіка свого занепокоєння і турботу.

Якщо хто побачить, що йому стрижуть волосся — позбудеться майна, даного йому в тимчасове користування (амонат). Якщо бачив такий сон бідний, то позбудеться від потреби. А якщо хто побачить, що він сам стриже своє волосся, це означає, що таємниці його виявляться, і від начальників своїх він буде знищений. Якщо жінка побачить уві сні, що волосся її не по-криті, то що знаходиться в відсутності чоловік її повернеться, а якщо вона чоловіка не має, то отримає його. Якщо ж побачить уві сні, що волосся на голові її стрижуть, це означає, що чоловік дасть їй розлучення. Якщо хто-небудь побачить уві сні, що волосся на голові дружини його обрізані — значить, дружина близька з іншим чоловіком.

Французький Сонник

В цілому побачити волосся — добру ознаку. Чорні кучеряве волосся сняться до смутку і невдачі; акуратно зачесане — знак дружби і завершення проблем; заплутане волосся сняться до турбот і страждань. Не зуміли розплутати волосся протягом довгого часу — попереду турботи, судові тяжби і довга робота. Чоловікові бачити у себе волосся, як у жінки, довгі — це означає, що його обдурять. Волосся були довші справжніх — значить, ваші почесті і багатство збільшаться.

Опинитися уві сні сивим — сон такого роду застерігає від нерозважливих витрат. Молода жінка без волосся сниться до голоду, нужді, хвороби; чоловік без волосся — до достатку, здоров’я. Побачити власне тіло повністю вкритий волоссям — зробите боягузливий вчинок, продемонструєте нездатність розпоряджатися своєю долею. Лиса стара віщує бідність, голод, хвороби; лисий старий — удачу. Чи не зуміти розчесати волосся і зламати гребінець — до неприємностей. Вам голили голову — значить, існує ризик втратити нажите багатство; можлива хвороба або втрата близьких. Випадання волосся сниться до клопотів і втрати майна.

Сучасний Сонник

Якщо жінка уві сні розчісує волосся — вона зробить легковажні вчинки, в яких в результаті покається. Якщо вона бачить себе покритою волоссям, це означає, що вона егоїстична і занадто багато думає про себе, що може привести до розриву з друзями і коханою людиною. Якщо уві сні у вас чорне кучеряве волосся, ви потрапите в пастку, яку влаштує вам ваш коханий. Золотисте волосся означають, що вашим обранцем буде гідний і смілива людина. Якщо чоловік бачить свою улюблену рудою, це говорить про те, що в їх відносинах настануть зміни. Побачити гарне волосся обіцяє успіх в сердечних справах, проте надто коротке волосся сняться до можливих нещасть внаслідок надмірної марнотратства. Пишні, пухнасті волосся означають щастя і процвітання, щасливу любов і міцний шлюб.

Сонник Хассе

Розчісувати — до хорошого заробітку; обстригти — в родині хтось помре; бачити зростання — проявіть розсудливість в справах; випадання — до втрати майна; продавати — до нещастя радіє руді — знак фальші; білі як сніг — чекає душевний спокій; розчесані — знак майбутньої симпатії; зростаючі на грудях — до здоров’я; скуйовджене — до сімейних неприємностей; красиві чорні — знак того, що ви улюблені; сплітати в косу — «сплете» з кимось відносини; фарбувати — до порожнечі і помилкам; довгі — ви шановані й улюблені; чесати іншому — будете весь час докучати комусь; на руці — думайте про майбутнє; обпалити — уникнете неприємностей; розпущене — до тривог; мити — до хвилювання; світлі — знак вашої поступливості і доброти.

Сонник Фрейда

Самі волосся в сновидінні є символом волосяного покриву на геніталіях, найчастіше жіночих, а ось всі дії, які з ними пов’язані: стрижка, миття або укладання волосся в зачіску, — є символом статевого акту. Довге волосся символізують вашу невпевненість в собі при сексуальних контактах. Навпаки, коротко стрижені волосся або наголо виголена голова символізує вашу впевненість у собі.

Складна або вигадлива зачіска символізує ваш комплекс неповноцінності і невдачі в сексуальній сфері. Якщо жінка розчісує своє волосся, то вона шкодує про втрачені можливості. Якщо чоловік розчісує своє волосся, то він готується до нового сексуального контакту.

Китайський Сонник

Випадають раптом волосся — віщує горе, пов’язане із загибеллю онука чи сина. Голова лиса, все волосся випало — віщує невдачу в справах. Дружина з розпущеним волоссям — значить, у неї є таємний зв’язок, коханець. Розчісувати волосся, миєш особа — пройдуть всі печалі й тривоги. Волосся посивіло або знову відростають — довголіття і велике щастя. Непокриті волосся і закрите обличчя — буде суперечка, судовий розгляд. Підстригати спереду волосся — нещастя в родині, пов’язане з домочадцями.

Сонник Менегетті

Волосся — це символ: для чоловіка — величі, для жінки — життєвої краси; позначають біологічне здоров’я, силу, чарівність. Побачити волосся з фігурою повністю — це вказівка ​​на значимість даної людини. Волосся немиті, засмальцьовані, заплутані, з паразитами, неприродного кольору або побачені окремо від людини — це означає психологічно негативний стан або порожній еротизм. Випадіння волосся сняться до втрати життєвої енергії.

Еротичний Сонник

Бачити уві сні красиві, пишні волосся — символ прийдешніх розваг і задоволень. Ви будете оточені увагою, Вас будуть домагатися численні представники протилежної статі. Якщо Ви бачите тьмяні і рідкого волосся, значить, Вам потрібно бути дуже уважним і розбірливим у виборі партнера. Остригати волосся уві сні — до втрат і розлуці.

Езотеричний Сонник

Довге волосся обіцяють його власникові захворювання. Розчісували, чесали — значить, людина видужає. Снилися сиві — попереду горе, втрата близьких; доглядати за чужими — будете доглядати за хворіють. Мити — все буде добре. Відрізати — навіки посваритися з кимось.

Сонник Цветкова

Довге волосся сняться до далекій дорозі; сиві — до турбот; чесати — до змін у житті або якийсь втрати; випадають — до втрати одного; заплітати — до клопотів, хвилювання; стригти — до зради, зради; завивати — до обману.

Сонник Мандрівника

В цілому, виходячи з їх зовнішнього вигляду здоров’я, сила, життєва енергія сплячого, його стан свідомості.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: