Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник ворота, до чого сниться ворота уві сні

Приснилися ворота символізують сонником своєрідну межу, перетнути яку уві сні позначає перейти на новий етап в житті або досягти іншого рівня відносин. В основному, то, до чого сниться подібний образ, передрікає зміни. А ось якими вони будуть — позитивними або негативними, залежить від сюжету сновидіння.

Особливі характеристики

За тлумаченням сонника Міллера закриті ворота означають успішне подолання труднощів, що виникли. Бачити старі зламані ворота обіцяє невдачу і виникнення суперечливих зобов’язань.

Сонник Медеї відкриті ворота пояснює можливостями, що відкривають перед сплячою людиною. Також приснилося бачення може символізувати кордон між двома світами — Ада і Раю. Зламані врата попереджають про втрачений шанс, великі з красивою аркою обіцяють успіх і згоду.

Нескладно здогадатися,, до чого сниться подібне сновидіння по сонником Фрейда. Образ воріт є символом жіночих статевих органів. Для жінки бачити, що вони відкриті віщує відповідну реакцію її сексуальних прагнень. Чоловік же, побачивши таку картинку, не може пробачити своїй коханці того, що він у неї не перший.

Бачити уві сні нові, красиві ворота віщає про те, що Ви переоцінюєте свою сексуальну привабливість. І навпаки, якщо вони старі або зламані — Ви сумніваєтеся в своїй красі.

За версією сонника Дмитра та Надії Зими, приснився прохід позначає зміну занять, перспективу відкласти стару справу, для того, щоб почати нове. Нерідко таке бачення передрікає зміну обстановки. Красиві, добре змащені ворота позначають хороші можливості в будь-яких починаннях, закриті — застерігають від реалізації задуму, якщо вони розбовтані, поламані або впали, значить, плановані діла не доставлять Вам особливої ​​радості.

З чого зроблена огорожа

Побачені уві сні залізні ворота уособлюють силу і перспективи, що відкриваються. Ще одна версія,, до чого сниться залізна хвіртка, мається на Загальних тлумачі і пояснюється тим, що від Вас щось наполегливо приховують оточуючі. Розкриті залізні Воротіще віщують можливість в реальному житті знайти вихід з важких обставин.

Дерев’яні ворота вважаються ознакою закостенілих поглядів на окремі речі, упертість, небажання розвиватися. Золоті ж, на думку англійського тлумача, є причиною серйозних випробувань, втрати власності, матеріальних і фінансових проблем.

Що робити?

За версією Сонника від А до Я, відкривати ворота означає усувати наяву кривдника, закривати їх уві сні — знайти порятунок від кредиторів за допомогою своїх друзів.

Новітній сонник Іванова трохи по-іншому тлумачить,, до чого сниться відкривати ворітця. Приснилося сновидіння сигналізує втрати, занепад в справах, сімейні негаразди. Закривати уві сні ворота — до завершення якогось важливого справи.

Знесли ворота уві сні — усуньте всі перешкоди на шляху до заповітної мети. Доводиться перелазити через огорожу — візьмете участь в сумнівному підприємстві. Спостерігати, як хтось перелазить — ризик потрапити під вплив людини, який насправді не бажає Вам добра.

Фарбувати уві сні ворота, на думку Ісламського сонника, обіцяє зміна намірів, життєвих пріоритетів. Мити їх — позбавлятися від непотрібних речей, знайомств і відносин.

Ігрові ворітця

Грати уві сні в футбол і забити гол в футбольні ворота — ознака того, що спляча людина має здатність згуртувати людей і привести колектив до бажаного результату.

Сонник ворота, до чого сниться ворота уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: