Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник ворона стукає у вікно, до чого сниться ворона стукає у вікно уві сні

Уві сні ворона стукає у вікно? Це несприятливий ознака. Сонник повідомляє про хвороби, сумних новинах, небезпеки для близьких. Однак відігнати або вбити її обіцяє можливість впоратися з проблемами. Прояснити,, до чого сниться сюжет, допоможуть його деталі.

Небезпечне захворювання, шкода від пліток

Приснилося бачення віщує безліч неприємностей в різних життєвих сферах: особисте життя, роботі, здоров’я.

Бачили уві сні, як ворона стукає у вікно? Сновидіння означає: вам або найближчого родича належить небезпечне захворювання. Однак не можна падати духом — власний настрій на одужання або підтримка хворого родича допоможе подолати хворобу.

До чого сниться, ніби ворона ще й каркає при цьому? Сонник попереджає: чиїсь плітки або шкідливий рада можуть принести вам шкоду. Найближчим часом слід намагатися не давати приводів для пересудів, а чужі поради аналізувати.

Великі неприємності, погані вести

Наснилося, як цей птах б’є по вікну з усієї сили? Це попередження про навислої небезпеки. Можете отримати серйозну травму, втратити роботу, розлучитися з коханою людиною. Ведіть себе обачнішими, не ризикуйте даремно.

Бачити, ніби ворона стукає у вікно — передвістя уві сні вельми неприємних новин про близьку або дорогому сновидцу людині — стверджує сонник. Таку звістку серйозно порушить душевну рівновагу. Після такого сюжету треба бути готовим надати підтримку цій людині.

Стреси, потрясіння, біди

До чого сниться таке бачення жінці? Для неї незабаром настане час стресових ситуацій, сильних переживань, але згодом усе владнається.

Ця зловісна птиця стукала уві сні в ваше віконце? Сонник Фрейда вказує: почнуться біди і потрясіння, складності у відносинах, можливий навіть розвал сім’ї.

Подібне бачення є передвістям: будинок сновидіння можуть незабаром обікрасти. Бажано посилити заходи, щоб уберегти свої найцінніші речі.

Якою була птах?

Згадайте, яку ворону бачили:

 • Чорну — попередження про проблеми;
 • Білу — дізнаєтеся приємні звістки;
 • Велику — належить велика втрата;
 • Маленьку — дрібні неуряліци.
 • Сонник Міллера: сумні звістки

  Наснилося, як ворона стукає у вікно? Сновидіння вказує: незабаром дізнаєтеся про кого-то сумні новини.

  Загроза для вашого будинку і близьких людей

  До чого сниться, як у віконце б’ється чорний ворон? Вашому будинку загрожує небезпека. Потрібно багато молитися, щоб врятуватися.

  Уві сні чорний ворон довбав дзьобом віконну раму? Сновидіння пророкує серйозне захворювання або навіть смерть родичів. Однак прогнати його означає прогнати смерть або узяти гору над хворобою.

  Наснилося, ніби ви намагалися відігнати її від свого вікна, але вона вас не боялася? Сонник стверджує: зі своїм супутником вам доведеться розлучитися.

  Чи зможете уникнути проблем, перемогти ворогів

  Є і сприятливе тлумачення сну: якщо вам вдалося прогнати її — зможете уникнути майбутніх проблем, впоратися з недугою.

  Якщо змогли уві сні вбити цього птаха — ви переможете своїх ворогів, подолаєте неприємні обставини. Хворим сюжет віщує одужання.

  Сонник ворона стукає у вікно, до чого сниться ворона стукає у вікно уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: