Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник ворона, до чого сниться ворона уві сні

Побачена уві сні ворона часто є передвісником біди і нещастя. Однак іноді, до чого сниться цей птах, можна витлумачити і в позитивному ключі. Для того щоб правильно розшифрувати побачений уві сні сюжет, слід ретельно пригадати всі обставини сновидіння, його емоційну наповненість і закінчення.

Прояв агресії

Якщо уві сні ворона нападає на людину, то несподівані звістки обрушаться на голову, які будуть дуже неприємні сновидцу.

Наснилося, що птахові вдалося перемогти? Це означає, що чиїсь злі підступи приведуть до розставання з коханою людиною.

Якщо ворона клює уві сні обличчя — ви почуєте слова, які зачеплять за живе, не слід засмучуватися їм, а краще зробіть висновки і якщо треба змінитеся.

До чого сниться агресивний чорний ворон, розповідає Езоп. Сонник Езопа вважає, що якщо перната створення нападає, то це передвістя злих підступів недоброзичливців. Якщо уві сні вдалося відбитися — це добрий знак, який обіцяє перемогу в робочій сфері або на любовному фронті.

Залетіла в житло

Сон, в якому ворона залетіла в будинок, на думку Міллера, має два тлумачення. Перше — неждані гості (чорна — неприємні особи, біла або іншого кольору — хороші люди). Друге тлумачення — в ваш будинок вхожий чоловік, який має погані наміри і чорну душу.

До чого сниться аналогічний сюжет, розповідає і Міллер. Сонник Міллера повідомляє, що ворона в будинку, означає особисті переживання та емоції людини. Найімовірніше, ви не впевнені в собі і в своїх силах.

Сон, в якому ворона залетіла у вікно, позначає отримання звістки. Якщо вона чорна — слід чекати поганих звісток, якщо зелена або біла, то Сучасний сонник обіцяє добрі вісті.

Каркає або говорить

Дізнатися, до чого сниться говорить ворона, можна по тому, яку саме мова вона вимовляє. У ряді випадків минулого птиці може виявитися пророчим. Наприклад, якщо приснилася, що ворона попереджає про небезпеку, постарайтеся наяву бути більш обачним.

Також цей сон може трактуватися як передвістя зустрічі з людиною, яка зможе стати хорошим наставником, і не лякайтеся, якщо ця персона буде вам не по душі.

Наснилося каркання ворон? Це вплив на вас «поганого» людини, яке в результаті призведе до плачевних наслідків. Східний сонник вважає, що для молодих чоловіків подібний сюжет — провісник появи в житті жінки, яка зробить нещасним.

Сонник Гришиной також розшифровує сновидіння з каркаючим вороном негативно. Тлумач вважає, що чим голосніше було почуте каркання, тим більша біда чекає в реальності.

Різні тлумачення

Якщо приснився ворон вугільного кольору, готуйтеся отримати погані звістки. Універсальний сонник попереджає про можливу хвороби і численних неприємності.

Якщо сниться зелене оперення — отримаєте добрі вісті, жовте або біле — будете відзначені начальством по заслугам.

Убити в сні ворону (також мертва ворона) — це повна перемога над ворогом і початок нового етапу в житті.

Наснилося зграя воронів віщує неминучу смерть або похорон когось із близьких. Якщо було багато ворон, це може означати групу змовників, котра об’єдналася проти вас — будьте пильні на роботі і краще нікому не довіряйте.

Сюжет, де ворона клює щось — це попередження. Сонник Странніков повідомляє, що для того, щоб правильно витлумачити подібне, слід звернути увагу на те, що саме клює птах і дізнатися тлумачення даного символу.

Годувати перната створення означає, що всі хитросплетіння і інтриги недругів проти вас не матимуть належного результату, а тільки підштовхнуть до успіху.

Сонник Езопа попереджає, що такі нічні марення — передвістя сумних подій.

Сонник ворона, до чого сниться ворона уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: