Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник волохатий живіт, до чого сниться волохатий живіт уві сні

До чого сниться волохатий живіт? Бачення уві сні віщує достаток, досягнення успіху, визнання знайомих. Але такий символ також вказує на нестриманість, агресивність сплячого, його невміння спілкуватися — говорить сонник.

Постарайтеся спілкуватися делікатніше

Таке бачення уві сні уособлює нетактовність, неповага до оточуючих, нестриманість сплячого. Це негативно відбивається на іміджі. Треба намагатися проявляти співчуття, ввічливість, делікатність.

Приснився знак означає: ви не замислюючись ображаєте людей, а потім дивуєтеся, чому вони не хочуть підтримувати спілкування. Перед тим, як щось сказати, поставте себе на місце співрозмовника і подумайте: а хотіли б самі почути цю інформацію?

Треба змінити манеру поведінки

До чого сниться волохатий живіт жінці? Сонник пояснює: ви вживаєте занадто багато нецензурних слів, це тільки шкодить. Постарайтеся відмовитися від цього, а то вас стануть уникати навколишні.

Також бачення про волосся на животі уві сні застерігає сновидіння від агресивної поведінки і спілкування. Подібної манерою можна розполохати всіх знайомих і поспілкуватися буде ні з ким.

Інтимна сфера

Наснилося бачити чужий волохатий живіт? Це означає: той, хто лежить хотів би випробувати нові відчуття від сексу, але боїться зізнатися в цьому самому собі.

Якщо героєм сновидіння виступав ваш партнер — він дуже винахідливий в задоволеннях, ваше насолоду один одним довго буде приносити радість.

Щоб досягти успіху, треба потрудитися

До чого сниться власний великий волохатий живіт? Сонник повідомляє: сплячий — творча особистість, діяльна натура. У нього постійно народжуються нові задуми, які при належному завзятості можна зробити реальністю.

Таке бачення уві сні віщує достаток, сите життя. Але для цього доведеться потрудитися, багато і активно працювати. Крім того, слід пам’ятати про підтримку нужденних, тих, кому потрібна ваша допомога.

Наснилося бачити животик, покритий волоссям? Сонник обіцяє великий успіх. Але просто чекати, коли ж він прийде, не варто. Для досягнення результату спочатку треба докласти певних зусиль.

Деталі сновидіння

Тлумачення сну враховує і інші подробиці. Якщо живіт був:

 • Великий, товстий — визнання, гідна оцінка заслуг;
 • Худий, запалі — ви робите недостатньо, щоб досягти бажаного;
 • Неприродно роздувся — попереду неприємності, але ви їх подолаєте;
 • Ріс на очах — можливості для зростання є вже зараз.
 • Сонник Міллера: можете розбагатіти

  До чого сниться волохатий живіт? Наяву у сновидіння відмінні перспективи розбагатіти. Можливо, трапиться вигідна справа, яке принесе набагато більше, ніж було вкладено.

  Вдалі обставини, але постарайтеся їх не зіпсувати

  Бачити свій уві сні означає: сновидцу чекає переїзд. Можливо також, що людина кардинально змінить рід діяльності.

  Наснилося голити його? Сонник попереджає: чекають матеріальні втрати, можливо навіть банкрутство. Запланований переїзд не вдасться.

  Сновидіння про волосате животі вказує: обставини складуться вдало, тому при належній старанності людина підніметься по соціальних сходах і обзаведеться вигідними зв’язками.

  Сонник волохатий живіт, до чого сниться волохатий живіт уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: