Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник волохаті ноги до чого сняться волохаті ноги уві сні

У стародавні часи у багатьох цивілізацій, гоління, або навіть проста стрижка волосся вважалася поганим символом. Згадати лише біблійну історію про Самсона і Далиле, де найсильніший в світі чоловік, який міг голими руками побороти лева, втративши волосся, втратив всю свою силу. Тому, волосся уві сні, якщо вони здорові і густі, частіше пророкують багатство і щастя. А тоді до чого сняться волохаті ноги? Про це розповість наш сонник.

Для початку розглянемо, як інтерпретує сон, де у вас волохаті ноги, сонник Міллера. Якщо таке сновидіння сниться жінці, то в сім’ї вона буде тримати чільне місце, незважаючи на всі заперечення защемленого чоловіка.

Якщо ж жінка побачила лише одну неголену ногу, то через її деспотичності сім’я може розпастися. Сонник дає пораду: їй потрібно подумати над своєю поведінкою, не тиснути на другу половинку, нехай чоловік приймає деякі рішення самостійно, і тоді руйнування сімейного вогнища вдасться уникнути.

За тлумаченням дворянського сонника, бачити уві сні волохаті ноги, які дуже швидко обросли густими кучерявими волоссям — дуже хороший знак для заміжньої даму. У найближчому майбутньому вона отримає значні кошти, швидше за все це буде спадок від далекого родича.

До чого сняться волохаті ноги молодій дівчині? Тлумачення цього сюжету уві сні залежить від деталей сновидіння. Якщо уві сні волоски на гомілках кучеряві і довгі, то сновидицей часто переоцінює свої сексуальні можливості, і нерозбірлива у виборі статевих партнерів.

А, до чого сниться сюжет, де волосинки білі, або сиві? Сонник трактує це або як дику боязнь смерті і старості, або як зародження в сновидицей екстрасенсорних здібностей, які сильно допоможуть їй в життєвому шляху.

За прогнозом дворянського сонника, побачити уві сні волохаті ноги незнайомого чоловіка — недобрий знак. Цей тип переслідує вас, і доведеться докласти багато зусиль щоб позбутися від непотрібної уваги.

Так само, багато що залежить від емоційного забарвлення сновидіння. Якщо дивитися на чоловічі кінцівки було огидно, то скоро вам можуть набриднути відносини з друзями і приятелями, але закінчити відносини буде не так то просто, адже вас пов’язують не тільки почуття, але і грошові справи.

Так само, іноді дається чисто фізичне тлумачення снів про волохаті ноги. Можливо, вночі ви скинули з себе ковдру, відчули холод, вам захотілося теплоти, і підсвідомість так відреагувала на це бажання.

Тлумачення чоловічих снів про неголені ніжки

Для чоловіка, який знаходиться на шляху створення власного бізнесу, сновидіння про волохаті ноги сонник інтерпретує як дуже сприятливий, за умови, що це його кінцівки. Зовсім скоро все його сподівання виправдаються, він досягне бажаної мети, і знайде добробут і фінансову незалежність.

Зовсім інше трактування дається сонником, якщо неодружений чоловік бачить жіночі неголені ноги уві сні. На його життєвому шляху незабаром з’явиться жінка, яка завдяки своєму сильному характеру, зможе приборкати його вдачу, але залишатися з нею чи ні вирішувати тільки сновидцу.

Негативну трактування для холостого хлопця таїть сон про волохаті ноги незнайомої жінки, які йому довелося голити. Сонник віщує погані зміни в житті, які будуть пов’язані з втратою матеріальних цінностей, крадіжкою.

Навпаки, те,, до чого сниться такий сюжет одруженого чоловіка, інтерпретується сонником як хороший знак. Чоловік почне грати роль справжнього глави сім’ї, так як в фінансовому плані він стане набагато багатший.

Сонник волохаті ноги до чого сняться волохаті ноги уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: