Сонник волохаті пахви, до чого сниться волохаті пахви уві сні

До чого сняться волохаті пахви? Цей досить несподіваний сюжет має масу різноманітних тлумачень. Сонник допоможе знайти правильну відповідь, розшифрувавши все, що довелося бачити уві сні.

Трактування Міллера

Тлумач Міллера стверджує: свої зарослі пахви обіцяють вам надійних партнерів або ж навпаки непримиренних конкурентів. Іноді бачення попереджає, що не варто йти проти тих, хто безмежно відданий вам.

Чекайте змін!

До чого сняться волохаті пахви? На жаль, незважаючи на численні старання, вам так і не вдасться зайняти бажаного положення. Сонник також пророкує непередбачені зміни в задуманих планах.

Сталося уві сні побачити чужі пахвові западини з рослинністю? Вас чекають неприємності і гіркі розчарування. Власні пахви з волоссям можуть наснитися до достатку і навіть превеликий багатства.

Чи не трусьте!

До чого сняться жінці моторошно волохаті пахви? Сонник впевнений, що жінка хоче здобути незалежність і частенько йде наперекір громадській думці. Для чоловіка уві сні це ознака мужності, влади і цілеспрямованості.

Наснилося, що пахвові западини покрилося рідкісними волосками? Тлумачення сну негативний. Є ймовірність, що ви зробите боягузливий вчинок або ж не зумієте грамотно використовувати випав шанс.

Вам щастить!

Уві сні трапилося бачити волохаті пахви і дуже густу рослинність на всьому тілі? Ви — везунчик і улюбленець долі.

Однак сонник нагадує: якщо волохатим було виключно місця під руками, то це означає душевну дисгармонію і навіть часткову деградацію.

Наснилося, що під руками все заросло чорними кучерявим волоссям? Ви явно переоцінюєте власні сексуальні можливості і керуєтеся тваринними інстинктами. Рослинність білого кольору передрікає відкриття пророчого дару.

Двоїстість образу

До чого сняться вкрай волохаті пахви чоловікові? Скоро він заслужить милість і прощення коханої. Це ж бачення має зовсім інше значення. Ви пристрасно вдаєтеся порочним бажанням, що веде до того, що ви станете ізгоєм.

Для дами цей же сюжет означає, що вона надмірно примхлива і норовлива, живе заради особистого задоволення і забуває про моральні норми поведінки.

Дівиці уві сні довелося бачити волохаті пахвові області свого коханого? Сонник вважає, що йому не можна довіряти.

Конкретні деталі

Сонник радить згадати колір і якість волосків. Це допоможе відшукати більш точну розшифровку образу.

 • Густі — гроші.
 • Рідкісні — втрати.
 • Довгі — розчарування.
 • Короткі — марнотратство, потреба.
 • Сиве — біда.
 • Темні — любов, пристрасть.
 • Світлі — добрі відносини.
 • Руді — насмішка, обман.
 • Різнокольорові — благополуччя, гармонія.
 • Якщо приснилося, що волосся раптом почали випадати, то готуйтеся до великої біди. Якщо ж пахви на очах заростають, то вам забезпечена довге життя.

  Будьте м’якше!

  До чого сняться волохаті пахви, які ви задумали поголити уві сні? Сонник вважає, що настане час, коли ви будете керувати власним життям.

  Наснилося, як хтось збриває волосся під руками — до дивним збігом обставин, які в підсумку принесуть удачу. Жінці голити цю зону собі означає, що їй не дістає напору і рішучості.

  Сонник волохаті пахви, до чого сниться волохаті пахви уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: