Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник волохаті руки, до чого сниться волохаті руки уві сні

Іноді уві сні можна побачити неймовірні речі, які, тим не менш, дають сновидцу підказку про його майбутнє або сьогоденні. До чого, наприклад, сняться волохаті руки? Сонник дасть вичерпні розшифровки цього сновидіння.

Як правильно тлумачити

Все тлумачення, які дають зрозуміти, до чого сняться волохаті руки, умовно діляться на два напрямки: матеріальна і любовна сфера життя. Найчастіше сонник вважає такі сни позитивними, однак значення може варіюватися в залежності від деталей бачення.

Також сонник радить врахувати, ніж наяву займається сновидец. Якщо ваші думки цілком присвячені роботі, то не варто шукати в тлумаченні натяк на романтичну зустріч. У той же час незаміжнім дівчатам і неодруженим чоловікам сон, в якому їм вдалося бачити волохаті руки обіцяє швидкий шлюб.

Матеріальна сфера

Отже, бачити уві сні свої волохаті руки — до достатку і матеріального благополуччя. І чим густіше і симпатичніше буде «шерстка», тим відповідно вдаліше все буде складатися.

Якщо приснилося, що у жінки руки раптом стали м’язистими і волохатими, то вона успішно подолає всі труднощі і впоратися з непростою роботою. І у жінки, і у чоловіка рясна рослинність на тильній стороні долоні гарантує надійних партнерів по бізнесу.

Однак сонник попереджає, конкурентів і заздрісників у вас буде не менше. Не важко зрозуміти до чого сняться випали волосся — відразу ви можете втратити і своєї улюбленої справи, і всього, що з цим пов’язано.

Любов і романтика

Якщо ж робота у вашому житті не є пріоритетним напрямком, то волохаті руки будуть символізувати романтичну сторону життя. Наснилася довга пасмо на руках? В недалекому майбутньому вас чекає цікаве знайомство, яке буде мати продовження.

Чи не складно зрозуміти,, до чого сниться стригти свої волохаті руки. Ймовірно, ви власними вчинками зруйнуєте любов. Наснилося, що це робить хтось інший?

Запам’ятайте його риси та особливості поведінки. На думку сонника вони дадуть вказівку на реально існуючу особу. А ось дуже довге волосся на руках — не дуже хороший знак. Він говорить про переживання, тривоги і сумних вістях.

Час виконання

Дуже оригінальну розшифровку сонник дає сновидіння, в якому вам вдалося побачити волохаті руки з годинником. По можливості потрібно згадати, який саме час вони показували.

Взагалі, сни з годинником прийнято вважати віщими. І в більшості випадків вони вказують на момент виконання пророцтва. Тобто ту обставину, що символізує сон, збудеться або в день і годину, вказаний на циферблаті, або через той же проміжок часу.

Якщо вам не вдалося запам’ятати такі подробиці — не сумуйте. Ймовірно, ця інформація вам не потрібна або ж буде доступна в інших снах.

Спеціально для дівчат

Так як волохаті руки у жінки наяву зустрічаються досить рідко, то сонник рекомендує приділити особливу увагу тлумаченню такого сновидіння. До чого воно може снитися? Якщо уві сні дама милується руками з чорними волоссям, то її чекає приємне товариство і романтичні зустрічі.

Одна єдина пасмо вказує на тривалі відносини, характер яких сонник рекомендує оцінювати за кольором локонів. Якщо ж наснилося, що ви хочете їх зістригти, то союз вас явно не влаштовує.

Сонник волохаті руки, до чого сниться волохаті руки уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: