Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник вовки до чого сняться вовки уві сні

Ніхто зараз не забобонний настільки, щоб боятися страшних снів. Але як цікаво буває погортати сонник, знайти, наприклад, до чого снився великий вовк, від пильного погляду якого досі мурашки біжать по шкірі. Ці дивні сновидіння чимось обумовлені — переживаннями, страхами, подіями з минулого. Іноді вони нез’ясовним чином можуть розповісти про майбутнє.

Можна вірити чи ні пророцтвам, але прислухатися до застережень ніколи не завадить — як правило, вони не суперечать здоровому глузду і допомагають звернути увагу на проблеми, про які зазвичай мало хто замислюється.

Вовчі сліди в знаменитих сонниках

Знаменитий сірий хижак — тварина незвичайне, тотемна. Деякі зі слов’янських племен вважали його своїм прабатьком. І не тільки слов’янських. Багато народів, що населяють нашу землю, відчувають особливу зв’язок з цим сильним звіром, мають багаті перекази про його звички, могутність, мудрості. З яких древніх глибин нашої свідомості приходить він в наші сни? Про що хоче попередити? Тлумачення сонників часом так суперечливі.

В сонник Міллера сам вовк і те, що відбувається з його участю трактується з точки зору бізнес-процесів і перспектив кар’єри. Події, що відбуваються в сновидіннях, перегукуються з «вовчими законами» бізнесу. Згідно Міллеру, якщо уві сні з’явився цей хижак, то він уособлює небезпека, яка виходить від власних співробітників. Хтось із них готовий продати ваші комерційні секрети конкурентам.

Якщо ви почули, як вовк виє, тоді нічого страшного — підступні інтриги конкурентів будуть розкриті. Сонник Міллера обіцяє, що буде зрадник покараний, справедлива конкуренція відновлена.

Особливо добре все складеться, якщо в сновидінні проявіть зухвалість, спритність і вб’єте вовка, який нападав на вас. Тоді перемога над суперниками буде забезпечена, репутація фірми відновлена. Якщо ви поки рядова співробітниця, то прихильну увагу начальства і стрімкий кар’єрний ріст не змусять себе чекати. Якщо ж ви злякалися звіра, з цього сонником вам загрожує нещасний випадок, травми. Міллер вважає, що подібне сновидіння завжди відображає недобре передчуття, яке має під собою грунт. Будьте обережні, бережіть себе.

Провидиця Ванга в своєму сонник обережно обійшла сни про ці хижаків стороною. Але зате вона відкрила нам секрет, до чого сняться вовки перевертні. Таке моторошне сновидіння попереджає, що життя зведе вас з лукавим людиною, який обманом заволодіє найціннішим, що є у вас — вашою душею.

Може бути, це пов’язано з ще одним повір’ям, що вовки уві сні уособлюють душу самовбивці, не що дістала спокою і приречену на вічні поневіряння. Єдиний порятунок від такого пророцтва — перемогти звіра, тоді ні шахраї, ні потойбічні сили не зможуть вам нашкодити.

Іноді наша підсвідомість оцінює людей точніше, ніж логіка. Якщо в сновидінні один з близьких знайомих виявився вовком перевертнем, вас чекають важкі випробування. Крім того, це означає, що насправді ви не довіряєте цій людині. Як би тепло не складалися ваші стосунки, ви сумніваєтеся в його щирості і боїтеся отримати удар в спину. Однак слід зауважити, самому цьому персонажу, періодично приміряє вовчу шкуру, везе — бути уві сні хвостатим, вже за іншими джерелами, сонником Міллера, хороша прикмета — довго жити буде.

Нострадамус у своїх прогнозах — тлумаченнях сну про вовків політизований і сумний. Є у нього позитивні сюжети, але на кримінальну тему. За його сонником, бачити уві сні вовка — символ волелюбності і незалежності — і приручити цього вовка, означає, що незабаром стане відомо про затримання страшного злочинця, маніяка, і укладення його під варту. Хижак, що бере з рук їжу, символізує злобного, жорстокого, гордовитого людини, який принижений і морально знищений утиском своєї незалежності.

Сонник Нострадамуса дає цікаве тлумачення сну про вовка в червоному ковпаку — у Россі буде незавидна позиція на нараді впливових країн, вона не зможе пред’явити вагомі доводи, щоб отримати політичну і матеріальну підтримку від світової спільноти. Ви зрозуміли натяк Нострадамуса? Досить вже всім нам з року в рік дивитися один і той же сон.

Сонник також пояснює, що означає, якщо сниться вовк в овечій шкурі — це символ віроломства і підлості, яку готує ненадійний союзник держави. Тлумачення сну про вовка, що б’ються з лисицею — до того, що довгий, прикрите пристойністю протистояння, завершиться відкритим конфліктом.

В сонник Фрейда вовк розглядається, як символ тваринної пристрасті. Якщо уві сні ви злякалися звіра, значить, інтимне життя останнім часом втратила яскраві фарби. Все стало буденно, понуро і холодно. Нові відчуття стали рідкісними гостями в вашої спальні. Але це сновидіння все змінить. Вас чекає феєрверк пристрасті, гаряче насолоду.

Якщо ж злісний хижак завдасть вам рани, то це, по Фрейду, до розчарування в коханні. Ви занадто ідеалізували свого партнера, а він інший, ніж представлявся в фантазіях і мріях. Якщо бачите рани, отримані від звіра іншою людиною — придивіться до нього в житті, ви неуважні до його гарячим почуттям, любовних страждань. Цим приносите йому незатухаюче душевний біль. Проявіть трохи милосердя і участі.

Символ відваги і людських пороків

Якщо ви побачили вовків в лісі — це сигнал до того, щоб проаналізувати всі сторони свого Я. Має бути важкий процес самопізнання, без якого немає перспектив прогресу. Самокопання буде болісним, можна виявити в собі багато такого, на що воліли б закрити очі, але як без цього вдосконалити себе і своє життя? Не соромтеся відкрилися вашому погляду вад, якщо ви їх мужньо визнали, значить, зможете подолати.

Подібні сни застерігають нас про наближення небезпеки. Зазвичай це відображення тривоги, яку ми женемо від себе в житті. Тому багато виявляють уважне, серйозне ставлення до того, що побачили уві сні вовка.

Цей звір уві сні — символ ворога, з яким належить сутичка. Це може бути і ваш конкурент, і колега, який робить кар’єру, крокуючи по головах. Тому важливо знати,, до чого сниться напад вовків.

Зіткнення буде серйозним, якщо ви побачите багато вовків, цілу зграю. Так часто буває і в житті. У протистоянні обставинам і недоброзичливцям в умовах, коли сили нерівні, необхідно проявляти кмітливість і відвагу. Ухилятися від конфлікту, все одно що тікати уві сні від вовків. Хочеться уникнути небезпеки, але якщо йти таким шляхом замучать докори сумління і невдоволення собою. Тікати уві сні від небезпеки — до втрат і примарним надіям.

Іноді це відображає ваше нестабільне становище, відсутність постійної роботи, необхідність поспішати в пошуку і виконанні разових доручень. Якщо вовки женуться за кимось іншим, значить, він знаходиться в небезпеці. Вам загрожує горе, загибель одного, на якого ви завжди могли покластися.

Втеча від цих звірів уві сні — це всього лише віддзеркалення вашої життєвої позиції. Не можна весь час ухилятися від протистояння, треба вирішувати складні проблеми, а не чекати, коли вони вирішаться самі собою. До чого сниться напад вовків, залежить від обставин сну. Якщо ви надаєте звірові опір, безстрашно вступаєте в сутичку, це відображає вашу готовність постояти за себе в житті.

Крім того, боротися уві сні з вовком означає, що ви відчуваєте потяг до людини, підступному, жорстокому. Попереду вас чекає розлучення і появу розставання. Незважаючи на глибоку внутрішню драму постарайтеся зрозуміти, що цей розрив необхідний і сприятливо позначиться на вашій долі.

Якщо уві сні битися з декількома вовками — це до неприємностей. Забавно, але якщо боротися уві сні з вовком доводиться довго, то сонники прогнозують багато гостей, затяжне присутність в будинку родичів. Мабуть, досвід людства показує, що самі підступні плани нерідко можна підозрювати з боку близьких.

Якщо уві сні вам вдалося перемогти хижака — це до перемоги над ворогами і в житті. Попереду чекає величезне багатство і слава. Вбити вовка уві сні під час полювання — значить відкрити змова, уникнути завдяки цьому великих проблем, вчасно припинити небажаний розвиток подій. Не дивно, до чого сняться мертві вовки — до того, що обставини складаються сприятливо.

Цей сірий хижак часто символізує один з найнеприємніших вад — жадібність. Таке сновидіння може попереджати, що серед ваших працівників є ті, хто здатний на крадіжку. Сонники говорять, що вовк уві сні означає можливість угоди з жадібним, віроломним людиною. Це застереження від необачного рішення. Годувати уві сні вовка — значить стати об’єктом глузувань.

Несподіване тлумачення цікавих обставин

До чого сняться злі чи добрі вовки? Якщо злі — найближчим часом вам усміхнеться фортуна, якщо добрі — то вас обійдуть більш успішні конкуренти, і все тільки тому, що нічого не бачите у себе під носом.

Якщо побачите одного у вигляді вовка — незабаром недруги розлучать вас з близькими.

Якщо звір кусає — остерігся спілкуватися з незнайомцями, кусає дитини — до новини від кого-то з далеких родичів. Вовк кусає за руку — до змін в особистому жізні. Сни, в яких бачите рани — погана ознака. По Фрейду, ви не визнаєте існування духовного світу і позбавлені підтримки божественних сил. Якщо бачите на собі рану, це до розчарування в коханні.

Сонники одностайно пояснюють,, до чого сниться виття вовка — до небезпеки, що загрожує, нужді і самотності. Його гарчання — до радісної події у кого-то з ваших друзів.

Побачити уві сні голову вовка — це застереження від нерозбірливості в друзях. Якщо наснилася схожа на вовка собака — до серйозної хвороби.

Забарвлення приснився звіра теж має значення. Рудий вовк — до пригод і змін, сірий вовк — до невиправданих страхів. Приємно дізнатися,, до чого сниться білий вовк. Ви будете стійко протистояти життєвим труднощам, зберігаючи здоров’я і духовну чістоту. Вас може стривожити питання,, до чого сниться чорний вовк — цей сон обіцяє вам матеріальні блага, отримати які можна без особливих зусиль.

Вовк, особливо вовча зграя, уособлюють собою турботу про сімейне благополуччя. Тому так сприятливо пояснення,, до чого сниться вовк молодій дівчині. Якщо вона побачить зграю хижаків напередодні весілля, її чекає щасливий шлюб, без сварок і зрад.

Таким чином, якщо уві сні приснився вовк, це необов’язково привід до тривоги. Багато що залежить від вашого сприйняття. Якщо вам запам’яталося, що він був злим і агресивним — це одне, а якщо розглядали колір його шерсті — це говорить вже про інше емоційному стані, і, відповідно, тлумачення сну теж виявиться іншим.

Сонник вовки до чого сняться вовки уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: