Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник вовк нападає, до чого сниться вовк нападає уві сні

Щоб точніше витлумачити, до чого сниться, як вовк нападає, сонник бере до уваги особистість сплячого. Для жінки побачений уві сні символ означає бурхливий роман, для бізнесмена конкурентну боротьбу, для вченого блискуче відкриття.

Звірячий укус

Якщо приснилося, як хижак кусає вас під час нападу і зав’язалася боротьби, сонник вважає побачене уві сні передвісником неприємностей і втрат.

За характером того, як кусає звір, можна передбачити заздалегідь можливі неприємності. Будь укус уві сні символізує небезпеку, що загрожує. Якщо ікла вп’ялися в руку, бути скандалу.

Іноді сюжет, в якому кусає дика тварина, закликає збалансувати свої цілі з інтересами оточуючих, вирішити спірне питання цивілізовано.

Все на одного

Більшість тлумачень стверджує, що напад вовчої зграї, обіцяє матеріальну шкоду. Численні подробиці битви віщує серйозний конфлікт.

Це не єдине пояснення,, до чого сниться напала на вас зграя. Сновидіння говорить про те, що наяву ви нерідко використовуєте інших людей в особистих інтересах.

Якщо молодій жінці наснилося, що її атакує вовча зграя, сновидицей очікує заміжжя з пишним весіллям.

Видовище

Коли уві сні трапляється бачити, як вовк нападає на абстрактну фігуру, наяву доведеться мати справу з нерозумним і безвідповідальною людиною, який, тим не менш, може заподіяти чимало шкоди своїми незграбними вчинками.

Коли трапляється бачити, як вовк нападає на безпорадну жертву, наяву допомоги чекати нізвідки, покладайтеся тільки на себе.

Сонник пропонує вельми цікаве тлумачення,, до чого сниться бачити з боку атаку хижака. Підступний і нещадний агресор — це ви.

Світлі і темні

Якщо приснилося, як атакує білий звір, ви переглянете свою думку про одну людину. Не виключено, що ставлення до нього зміниться на прямо протилежне.

Якщо дівчині на виданні приснилося, як білий вовк нападає на неї, незабаром їй доведеться почути довгождану пропозицію про заміжжя.

Тлумачачи, до чого сниться, як нападає чорний вовк, Велесов сонник пропонує двояку інтерпретацію. Приснився образ часом виявляється передвісником хвороби.

Сонник попереджає про можливе зіткнення з безпринципним перевертнем або з окультних впливом.

Коли уві сні чорний вовк нападає і здобуває перемогу, в реальному житті сплячому нікуди не дінеться від своєї природи, в тому числі і від її темного боку.

Повалений агресор

Якщо в сновидінні пощастило вбити вовка, снотолкователь обіцяє абсолютну перемогу і успіх в реальній дійсності.

Якщо вдалося вбити вовка-агресора уві сні, сонник обіцяє, що і в реальному житті ви досягнете свого, подолавши всі інтриги і підступи. Засмутить лише той факт, що виходили вони від того, кому ви раніше довіряли.

Нападаючий вовк — символ безкомпромісного, відваги, відкритого протистояння, волелюбності і незалежності. У найближчому майбутньому вам дуже знадобляться ці якості. Сюжет, в якому вам не вдалося перемогти, є не страшилкою, а нагадуванням про те, кому все дістається в цьому житті.

Сонник вовк нападає, до чого сниться вовк нападає уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: