Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник волосся на грудях, до чого сниться волосся на грудях уві сні

Тлумачачи, до чого сняться волосся на грудях, сонник розглядає найбільш важливі життєві аспекти. Подробиці сюжету, побаченого уві сні, допоможуть передбачити ситуацію на любовному фронті, матеріальне становище, рівень репутації сплячого в найближчому оточенні.

Тлумачення Міллера

Сонник Міллера пояснює, до чого сняться волосся на грудях, якщо вона жіноча. Бачити уві сні такий непорядок означає серйозне суперництво для сновідіци. Для чоловіка бачити уві сні, що його груди більш волохата, ніж наяву, означає несподіване збагачення.

Багатство і влада не за горами

Найчастіше волохата чоловіча груди уособлює високе положення в суспільстві і сексуальну енергію. Тлумачення сну має значення, якщо сновидцу запам’яталася саме ця подробиця.

Сновидіння також свідчить про фінансове благополуччя сплячого. Чим довше і густіше волосся на грудях чоловіки, тим більше матеріальних благ обіцяє йому сонник.

Якщо пощастило бачити, як ростуть волосся на грудях чоловіки, попереду кар’єрний зліт.

До чого сниться представникам сильної статі волохата жіночі груди? Сонник Фрейда вважає, що сновидець перебуває в стані пошуку ідеальної жінки.

Чи готові ви до суперництва?

У деяких сонниках волосся на грудях жінки тлумачаться позитивно. Якщо наснилася власна волосатість, це символ здоров’я, впевненості, наполегливості. Правда, у таких чудових якостей є і зворотна сторона — егоїзм, який може відштовхнути оточуючих.

В сонник знайдеться пояснення,, до чого сниться чужа жіночі груди, покрита рослинністю. Сновидицей слід бути готовою до зустрічі з сильною конкуренткою на роботі або в особистому житті.

Це не єдина інтерпретація,, до чого сниться кошлатий торс іншої дівчини. Східний сонник попереджає, що навколо сновідіци плетуться інтриги.

Якщо уві сні дівчата фігурує чоловічі груди, покрита волоссям, вона мріє про мужню супутнику.

Якщо приснився напрочуд волохатий торс чоловіка, в сім’ї настане злагода та любов і будинок повна чаша.

Зовнішній вигляд волосків

Найбільш яскраві подробиці сприяють точності передбачення:

 • Чорні густі кучерики обіцяють любовні пригоди;
 • Якщо наснилася брудна рослинність, ви повні заздрости і вірите хибним чуткам;
 • Сиві шматки символізують страх перед старістю;
 • Безліч завитків говорить про те, що ви вправний маніпулятор;
 • Демонстрація зарослого бюста свідчить про готовність до нових відносин;
 • Якщо уві сні ви раді волоссю на грудях, наяву вас не особливо турбують моральні підвалини.
 • Особливі прикмети

  Чим густіше і довше волосяний покрив на грудній клітці, тим міцніше виявиться ваш авторитет в соціумі. Якщо приснилися ріденькі тоненькі волосішкі, тлумач Мандрівника застерігає від негативних впливів ззовні.

  Якщо уві сні виросли волосини на грудній клітці, символ говорить про достаток життєвої енергії.

  Способи депіляції

  Іноді в сновидінні трапляється висмикувати собі непотрібні волоски на верхній частині тулуба. Коли приснилося, що ви це робите у ванній, остерігайтеся афер і незнайомців.

  Якщо довелося висмикувати себе волосинки з бюста, ви незабаром звільнитеся від чогось непотрібного і відчуєте полегшення.

  Якщо ви вирішили збрити рослинність з тіла, на ранок можете виявити, що недавно зробили помилку, яка приведе до незначних збитків, зате подарує безцінний досвід.

  Сонник волосся на грудях, до чого сниться волосся на грудях уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: