Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник волосся на голові, до чого сниться волосся на голові уві сні

Розкішна, густа шевелюра, побачена уві сні, згідно сонником, вважається символом життєвої сили, ідей і мудрості. Тлумачачи, до чого сняться волосся на голові, потрібно відштовхуватися від зовнішнього вигляду, кольору і стану пасом, а також дій сновидіння по відношенню до них.

Колір локонів

Бачити у себе чорне кучеряве волосся на голові, за версією сонника Міллера, обіцяє звабливу любовну пастку. Золотиста шевелюра уві сні є ознакою гідності і благородства коханої людини.

Молодій людині приснилося руді кучері у коханої, прогнозують кардинальну зміну у відносинах. Те, до чого сняться каштанове волосся на голові, застерігають про невдачі на службовому терені їх власникові.

Сиві локони на главах оточуючих, віщують неприємні зміни. Закоханим людям, подібне бачення пророкує появу сильних конкурентів. Ще один варіант до чого сняться сиві, як сніг локони, мається на сонник Медеї, пророкуючи сновидцу втішні новини, приємні зустрічі, поїздку.

Сивочолі жінки уві сні сповіщають про появу суперниць, які будуть всіма силами зазіхати на Вашого обранця. Приснилася дівчина або хлопець з сивиною — до втрати.

Жінці, бачити меліровані кучері уві сні, пророкує сонником Закоханих труднощі з вибором супутника життя між декількома кандидатами. Будьте обачні, і більше звертайте увагу на дії молодих людей, ніж на слова.

Зовнішній вигляд кучерів

Наснилися неохайні, всколоченние волосся на голові — чекайте неприємностей. Можливо, Ваша безпосередність і відкритість сприймається оточуючими як виклик, викликаючи відповідну реакцію.

Красива, пишна зачіска уві сні — символ успіху і особистого благополуччя. Довгі і густі волосся на голові, згідно сонником Медеї, говорять про силу і здоров’я сплячої людини. Короткі прядки попереджають про надмірної марнотратства.

За версією сонника Дмитра та Надії Зима, волосся на голові символізують думки, ідеї. Якщо вони густі, значить, сновидец володіє плідними ідеями і здатністю їх втілити в реальність. Бачити рідкісні волоссячко уві сні, віщує нездійсненність Ваших витівок.

Наснилося, що локони ростуть на очах — до великого прибутку. Побачити уві сні, як у дівчини пасма швидко виросли — до нездійсненною мрією або спілкуванню з дурними людьми. Якщо вони виросли у Вас — до фінансового прибутку.

Неприємні казуси

Наснилося, що випало все волосся на голові — готуйтеся до важкого періоду. Постарайтеся мінімізувати свої витрати і наберіться терпіння. Бачити людей, у яких випадають волосинки — до негараздів на роботі.

Для чоловіка, побачити уві сні, що випали або випадає волосся на голові, відповідно до Жіночому сонником, віщує невдачі і злидні через власне добросердя.

Прекрасної дами, сновидіння, в якому у неї випали всі волосинки на чолі, пророкує період життєвого застою, через невдоволення власним зовнішнім виглядом.

Незважаючи на тривожні обставини бачення, то, до чого сняться палаючі волосся на голові, вважається сприятливим знаком. На думку Малого Велесового Сонника такий образ оповіщає сновідящего про легке додатковий заробіток.

Дівчині, побачити, як кучері обранця горять — до зміни в стосунках. Найчастіше, подібний образ вказує на швидке пропозицію руки і серця. Молодій людині спостерігати за тим, як горять прядки у коханої, говорить про марних спробах відстояти свою думку в суперечках з коханою.

Дії

Стригти волосся на голові віщує Малим Велевсовим Сонником обман або зраду, яка понесе за собою велику грошову втрату і моральну виснаженість. Збривати їх — до перспективи вплутатися в згубні підприємства, рвати на собі — до гіркої втрати.

Те,, до чого сниться бачення, в якому доводиться голити волосся на голові знайомої особи, передрікає ситуацію, в якій персонаж буде потребувати підтримки сновідящего.

Збрити віскі уві сні — до турбот, які будуть марними і не принесуть бажаного прибутку, морального задоволення. Виривати у себе сиві волосинки пояснюється тривогами, пов’язаними зі станом здоров’я близьких людей.

Мити шевелюру уві сні, відображає сонником підсвідоме бажання сновидіння, звільниться від чогось: думок, нав’язаних рад, непотрібних або набридлих відносин.

Сонник волосся на голові, до чого сниться волосся на голові уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: