Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник волосся мокре, до чого сниться волосся мокре уві сні

Розкішне волосся — прикраса не лише для дівчини, але і для будь-якої людини. Коли твоя зачіска акуратна, ти відчуваєш себе впевнено і комфортно. Немиті пасма, навпаки, викликають огиду не тільки в навколишніх, а й у самого господаря цього «шедевра», якщо, звичайно, господар нормальна розсудлива людина. Буває так, що шевелюру ми бачимо уві сні, іноді суху і причесаний, а іноді мокру і недоглянуту. Сонники, звичайно ж, знають, що це означає, а чи знаєте ви? Пропоную заглянути в відомі тлумачі сновидінь і дізнатися, до чого сниться, наприклад, якщо ваше волосся мокрі!

Красиві локони

Бачити уві сні свої мокрі локони чистими і красивими — вас чекає міцне здоров’я і удача у всьому, обіцяє сонник.

Сниться, що волосся мокре, бо ви їх недавно вимили і тепер чекаєте, коли вони висохнуть, ніяк їм в цьому не допомагаючи — пора переглянути свої погляди на власну значимість. Ви занадто строго до себе ставитеся, будьте більш лояльні, інакше оточуючі також вирішать, що ви займаєте не своє місце в соціумі.

Наснилися намоклі короткі кучері — чекайте швидких новин. Чистота волосся говорить про те, що новини будуть хорошими.

Сняться довгі намоклі коси — ви злегка заплуталися в своїх проблемах. Якщо в найближчі дні не впораєтеся з ситуацією самі, попросіть допомоги друзів.

Якщо вам приснилися гарні і ароматно пахнуть, але промоклі буклі — вам належить стати учасником хмільний вечірки у вузькому колі друзів.

Брудні сплутані пасма

Бачити уві сні немиті патли нагодовані вологою — поганий знак, попереджає сонник Міллера. Це сновидіння може означати хвороба і неприємності, будьте обережні.

Сниться, що ваші довгі коси сплутані і промоклі — ви маєте важка і копітка робота, яка не принесе нічого, крім даремно витраченого часу і сил. Сонник радить: будьте вибагливі, беручись за якесь завдання, щоб не розчаруватися в його результаті.

Побачити уві сні волосся мокре і вимазані брудом, які неможливо розчесати — почуєте про себе невтішні відгуки від колег, а можливо навіть і плітки. Тримайте свої слова і вчинки під контролем найближчим часом, радить сонник.

Наснилася шевелюра, намочена дощем і брудом — серед ваших друзів є «Іуда». Придивіться до своїх приятелів уважніше, особливо до знову придбаним.

Маніпуляції з шевелюрою

Бачити уві сні, як ви миєте брудні локони — до втрати грошей, чисті — до отримання.

Наснилося, що ви розчісуєте довгі мокре волосся — вас чекає далека дорога. Розчісувати короткі кучері — дорога буде не довгою і не стомлюючої, пророкує нам сонник.

Сниться, що ви стрижете мокрі і мильні волосся — в реальному житті вас чекає позбавлення від тяжкого вантажу на душі. Можливо, ви покаєтеся своїм друзям чи рідним в чомусь, що гнітить вас довгий час. А може чийсь секрет перестане бути таким і вам не потрібно буде більше мовчати про нього.

Якщо приснився сон, в якому ви витираєте промоклі кучері чистим рушником — він віщує вам якесь приємне подія, можливо романтичне побачення або вечерю. Якщо уві сні рушник був брудним — до неприємного інциденту. Сонник Міллера так трактує подібне сновидіння.

Сонник волосся мокре, до чого сниться волосся мокре уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: