Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник волосся іншого кольору, до чого сниться волосся іншого кольору уві сні

До чого сниться бачити у себе або у знайомого волосся іншого кольору, ніж зазвичай? Сонники звертають увагу, що якщо їх незвичайний відтінок уві сні запам’ятовується, він несе в собі цілком певні пророцтва.

Ознаки нездоров’я

До чого сняться волосся іншого кольору? В сонник Жовтого Імператора така невідповідність пояснюється внутрішнього світу людини його репутації. Якщо уві сні увагу привертав саме незвичайний колір, це говорить про проблеми зі здоров’ям, особливо несприятливо, якщо він був чорним, а рудий говорить про запальний процес.

Якщо ж волосся іншого кольору помітні, але не перебувають у центрі уваги, хворий сновидец незабаром видужає, якщо ж вона здорова — події будуть розвиватися сприятливо.

Шляхетний блонд

Жінці бачити себе з іншим кольором волосся — знайти надію на зміни. Якщо вона уві сні раптом постала блондинкою, їй пора придивитися до оточуючих чоловікам — її уваги шукає гідний, відважний претендент на руку і серце.

Наснилися знебарвлені до білизни — вони провіщають поїздки і радісні зустрічі. Сонник Для стерви пророкує прекрасні відносини з друзями.

Фатальні пристрасті брюнетів

Незвичні для сновідіци чорні локони уві сні свідчать про неутоленного бажанні — і не відмовляйтесь! Ось тільки любовний зв’язок, яка чекає попереду, може виявитися справжньою пасткою — піддатися їй легко, а безболісно розлучитися не вдасться — так інтерпретує сновидіння сонник Для Закоханих. Про всяк випадок, як радить Жіночий сонник, остерігайтеся відвертих ловеласів.

До чого сняться чорні, як смола, кучері хлопцю? Він готовий до любовних пригод — підкорювати, володіти і шукати нову жертву.

Рудий вогонь

Бачити волосся незвичайного кольору у коханого хлопця — це так заманливо. Наснилася руда вогненна копиця — знак прийдешніх змін у відносинах, абсолютно непередбачуваних. Але не треба забувати і про те, що рудий колір говорить про непостійність.

До чого сниться мідно-каштановий відтінок бізнесменові — це застерігає його від необдуманих кроків, інакше вони приведуть до краху. Якщо ж чоловік бачив рудої свою партнерку, то вона буде підозрювати його в зраді.

Сонник Міллера про сивині

Ще ніхто не зрадів, побачивши уві сні ознаки старіння. Сонник Міллера зазначає: бачити у себе проседь — передвістя сумних подій, але зовсім біла шевелюра обіцяє комфорт, приємні зустрічі і легкі подорожі. Наснитися собі юним і сивим — попередження про важку хворобу. Раптово посивілий знайома людина уві сні — знак, що у закоханої сновидіння з’явиться суперник.

Різнобарвні пасма

Побачити уві сні не просто волосся іншого кольору, а різнокольорові, має особливе тлумачення. У дівчини темні і світлі пасма говорять про її нерішучості у виборі нареченого — їй слід проявляти обережність при прийнятті важливого рішення. Ухилення від вибору стане причиною самотності.

За Ісламському сонником, чоловікові знайти у себе в темних пасмах одну білу волосинку — до народження улюбленої дитини, а жінці — доведеться переживати за благополуччя чоловіка.

Прагнення до змін

До чого сниться перефарбувати волосся в інший колір? Якщо чоловік пофарбував їх уві сні, значить, він прагне змінити своє життя. Якщо їх перефарбувала дівчина — вона знайде новий модний образ. Ще одне тлумачення: наснилося пофарбувати волосся в інший колір — до нового роману.

Сонник волосся іншого кольору, до чого сниться волосся іншого кольору уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: