Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник волошки, до чого сниться волошки уві сні

Васильки уві сні — дуже неоднозначний символ. В сонник можна знайти кілька абсолютно різних інтерпретацій. Щоб правильно витлумачити, до чого сняться — обіцяють чи веселощі, роман, побачення або ж попереджають про ускладнення, хвороби — потрібно пригадати деталі бачення.

Мають відбутися зміни, труднощі

Приснився волошка часто провіщає марність надій сплячого. Також він, за сонником, символізує недовгу радість, невеликі приємні події, здатні на деякий час відвернути від повсякденної рутини.

Самі волошки уві сні уособлюють зміну в душі. Рвати їх обіцяє зміну ходу справ: якщо йдуть добре — відбудуться зміни на гірше, якщо погано — в кращу сторону.

Іноді сонник дає таке тлумачення сну про волошки: чекають труднощі в справах. Починання, які йшли відмінно, застопоряться.

Рвати — є великий ризик втратити свою роботу.

Боріться зі злістю

Топтати квіти ногами віщує безглузді спалаху гніву, злобу. Потрібно подібні прояви емоцій звести до мінімуму, оскільки може статися нервовий зрив.

Наснилося, ніби хтось вам їх подарував? Бійтеся: вас підстерігає серйозна хвороба з вини когось із родичів.

До чого сниться нюхати букет волошок? Сонник сповіщає: сплячий наяву усвідомлює, що його мрії нездійсненні, проте приносять багато радості, тому людина не може відмовитися від них.

Любов, душевні пориви

Самому складати букет з них уві сні — скоро відновиться колишнє знайомство. Дівчині бачити такі квіти віщує появу безлічі шанувальників. Букет волошок також може обіцяти швидке романтичне побачення.

Ці квіти іноді відображають душевні пориви сплячого. Треба пригадати, якими вони були: свіжими, красивими або ж зів’ялими, пошарпаними. А молодому подружжю такі квіти уві сні обіцяють швидке народження дитини.

Тонкощі відносин

До чого сниться кинутий на дорозі волошка? Сонник підкреслює: почуття сновидіння до своєї обраниці (обранцеві) не такі, як раніше. Однак коротка розлука здатна їх оживити, дати новий імпульс.

Волошкове поле уві сні часто означає: попереду веселощі, зустріч, пиятика з друзями, галасливою компанією. Слід уникати надмірностей, щоб веселощі не обернулося своєю протилежністю.

Наснилося бачити зростаючі в поле волошки і ромашки? Сонник стверджує: вам належить тривалий бурхливий роман з цікавою людиною. Він принесе масу позитиву, причому не на останньому місці виявиться секретність.

Значення за сонником Міллера

До чого сниться збирати волошки і ромашки? Ніщо не затьмарить щастя сновидіння вже зовсім скоро. Збирати волошки — незабаром належить довга розмова з коханою людиною.

Що з ними робили?

Пригадайте, що довелося робити уві сні з волошками:

 • Просто бачити — нагадування про обранця (обраниці);
 • Збирати — любовні стосунки у вас прості, але приносять велику радість;
 • Садити в саду — вас оклевещут;
 • Плести вінок — пощастить у дрібницях.
 • Якщо дівчина плела з них вінок — це означає зворушливі, ніжні відносини коханих. Можливо, обранець зробить пропозицію.

  Наснилося, ніби вони ростуть прямо в саду? Побережіть здоров’я: таке сновидіння попереджає про серйозну хворобу.

  Сонник волошки, до чого сниться волошки уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: