Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник варити яйця, до чого сниться варити яйця уві сні

Якщо уві сні вам довелося варити яйця, то з усією відповідальністю поставтеся до тлумачення цього бачення. Знання того, до чого сняться подібні сюжети, допоможуть уникнути неприємностей і не упустити можливість поліпшити ситуацію, підказують сонники.

Сонник Міллера

Заглянувши в сонник Міллера, ви зрозумієте, що варені яєчка означають тривоги і переживання, причому не завжди обґрунтовані. А ось, з приводу того,, до чого сниться мрія, в якій ви самі варіть яйця, він дає таке пояснення: ви надзвичайно легковажна людина, і таке ставлення до життя може призвести до «хронічного» невдачі.

А якщо уві сні ви бачите величезні «яйчіща», варяться у великій кількості, то це може означати, що ви на шляху до виконання бажання.

Хто годувальниця?

А чи пам’ятаєте ви, чиї яйця варили уві сні? Ці знання здатні кардинально змінити тлумачення сну. Отже, вам наснилися яєчка:

 • Гуски — символ багатства і благополуччя;
 • Качині — до отримання довгоочікуваного звістки про близьку людину;
 • Крокодила або змії — до несподіваних наслідків ваших вчинків;
 • Курки — до підвищення або на посаді, або в зарплаті;
 • Страусині — знак переживань.
 • Легкий сніданок — знак протиріч, які увійдуть в життя

  Наснилося, що ви не знаєте, чим перекусити, тому зважилися варити яйця? Пригадайте, чи все у вас вийшло так, як ви задумали, рекомендує Східний сонник.

  Курячі яйця вийшли круто — чекайте труднощів у вирішенні якихось важливих для вас питань. Зварили курячі яєчка-мішечки або ж всмятку — не сподівайтеся на те, що вам зійде з рук недороблена робота — візьміть за звичку доводити справу, якщо не до досконалості, то хоч до кінця.

  Бачите, що ви варите курячі яйця-пашот, тобто, без шкаралупи? Дуже добре! Незважаючи на деякі хвилювання, ви все ж досягнете бажаної мети, запевняє Місячний сонник.

  Великодня писанка, як символ радості

  Цікаве пояснення того,, до чого сниться варити яйця на Великдень, мається на Слов’янському сонник. Якщо в реальності ви довгий час відчуваєте потребу чи у вас не виходить справитися зі справами, то наснилося мрія такого змісту означає настання періоду, коли печалі відійдуть у минуле.

  Бачите, що ви варите і прикрашати великодні писанки — це знак «душевного» настрою. Ви відчуєте легкість на душі і умиротворення.

  Зіпсоване страву, або Бережіть себе і дружбу

  Деякі народності звикли вживати в їжу те, що інші відразу ж викинули на смітник. Однак чого тільки не спробуєш уві сні.

  Якщо, наприклад, вам приснилося, що ви вирішили відварити протухнули яйця і з’їсти їх, то це говорить про те, що ви перебуваєте в сум’ятті. Щось мучить вас, а ви не знаєте, як з цим впоратися.

  Варити яйця уві сні, в яких знаходяться ембріони — символ неприємних пригод. А ось,, до чого сниться приготування зниклих яєчок і частування ними когось: ви сильно ризикуєте через своїх вчинків посваритися з людиною, яку ви годували уві сні «яєчним делікатесом», пророкує Циганський сонник.

  Сонник варити яйця, до чого сниться варити яйця уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: