Сонник вас вбили, до чого сниться вас вбили уві сні

Якщо приснилося, що вас убили уві сні, не поспішайте лякатися. З реальною небезпекою це сновидіння майже не пов’язано. Навпаки, це красномовний знак, який посилає вам підсвідомість. Розібратися,, до чого сниться такий сон, допоможе сонник.

Провісник хвороби

Сон, в якому вас вбили, часто сниться перед захворюванням або подією. Особливе, якщо вбивство було абсолютно ножем. В цьому випадку сонник рекомендує згадати, куди саме було завдано удару ножем.

Бачити рану в області живота — до загальних проблем з травленням, зачеплений конкретний орган — труднощі з ним, поранення в руку — до складнощів з виконанням будь-якої роботи, в ногу — до тяжкості і втоми. Якщо ж в нічному баченні вам перерізали ножем горло, значить найближчим часом ви сильно захворієте на ангіну.

Хто сидить в печінках?

Цікаве тлумачення сонник дає сновидіння, в якому вас вбили, потрапивши в печінку. Щоб зрозуміти, до чого воно сниться, досить згадати приказку — «сидить в печінках».

Це означає, що в реальному житті є людина (справа), який страшенно вам набрид. Причому немає різниці, вбили вас з пістолета або будь-яким іншим чином, трактування буде залишатися однаковою.

Але застосовувати її сонник рекомендує тільки, якщо вам вдалося побачити людину, яка скоїла вбивство. До речі, ситуація може стосуватися абсолютно будь-який сфери життя, починаючи від романтичних відносин і закінчуючи кар’єрою.

Прикрийте тили!

Сонник вважає, що сон, в якому вас застрелили з пістолета, вимагає особливого розгляду. Справа в тому, що вогнепальна зброя цього виду означає обман і зрада близької людини.

І якщо в нічному баченні ви бачили, що з пістолета вас вбили краще друзі, то в реалі постарайтеся «прикрити тили». Більш того, така дія обіцяє труднощі на роботі, невдачі в угодах і взагалі чорну смугу в житті.

Якщо ж наснилося, що друзі вбили вас якимось іншим способом, причому всі відразу, то наяву вас чекає гучна й весела вечірка.

За Міллеру

До чого сниться сон, в якому вас вбили за сонником Міллера? Він вважає, що це ознака печалі і тривоги. Більш того, якщо ви бачили, як в вас стріляють, значить вороги і недруги підготували вам серйозну пастку. Тому найближчим часом не погоджуйтеся на авантюри і сумнівні справи.

Як умертвили

Щоб зрозуміти, до чого сниться, що вас убили, слід розшифрувати метод, яким вас умертвили і згадати власні відчуття.

Так вбивство струмом може насправді означати як реальний серцевий напад, так і просто неприємну новину. Утоплення завжди символізує зміни на гірше і втрати. Наснилося, що вас повісили? Приготуйтеся до важких часів.

Але особливу обережність слід проявити, якщо в ночі вас отруїли або взагалі розчленували. Таке сновидіння явно вказує на небезпеку, що виходить ззовні.

Як тлумачити сон, в якому вас вбили вагітну? На жаль, всім далекосяжних планом збутися не судилося.

Головне — позитивні емоції

Сонник підкреслює, що всі наведені тлумачення актуальні, якщо уві сні ви відчули страх, розчарування, біль та інші негативні емоції.

Якщо ж наснилося, що вас убили, а ви при цьому відчули радість, то наяву гряде період повного тріумфу і щастя. Позитивні емоції зводять нанівець найгірше тлумачення.

Сонник вас вбили, до чого сниться вас вбили уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: