Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник варити суп, до чого сниться варити суп уві сні

До чого сниться, що довелося варити суп? Уві сні це явне знамення того, що ви зможете самостійно вершити власну долю. Сонник підкаже, на що варто звернути увагу для правильної інтерпретації образу.

Пророцтво Міллера

Сонник Міллера впевнений: якщо уві сні дівчина варила рідке гаряче, то в майбутньому їй не доведеться займатися домашньою роботою. Вона вдало вийде заміж і буде мати прислугу.

Чого ви хочете?

До чого взагалі сниться, що уві сні трапилося варити суп? Будучи перший стравою, супчик обіцяє початок значних змін в житті. Причому їх характер повністю залежить від виду і смаку страви.

Для жінок приготування асоціюється з бажаннями, пов’язаними з коханою людиною, але здійсняться вони тільки в тому випадку, якщо ви точно зможете визначитися, чого бажаєте.

Розшифровка до смаку

Сонник радить згадати загальні смакові якості готового блюда і деякі свої дії.

 • Смачний — приємна суєта.
 • Несмачний — засмучення, неприємні клопоти.
 • Пересолений — запаморочлива любов.
 • Пригощати супом — до вдалого заміжжя.
 • Пролити — до втрат.
 • Розігрівати — поліпшення ситуації.
 • Уві сні ви розповідали рецепт і вчили інших, як варити суп? Сонник впевнений, що ваше існування залежить тільки від правильності ваших дій і вибору. Подальше тлумачення сну базується на основних продуктах страви.

  Не запізніться!

  До чого сниться гороховий супец? Це знак того, що в справах намітилися затримки. До того ж сонник підозрюєте, що ви пропустіть свій шанс або просто не встигнете кудись.

  Наснилося, що ви наварили гороховий суп із зеленого горошку? Буде успіх. З консервованого — мрії здійсняться не скоро, з сухого — належить шкодувати і каятися.

  Уві сні ви готували гороховий суп і пригощали ним інших? За удачею піде смуга непорозумінь і помилок.

  Побачення або криза?

  Наснилося, що ви займалися цим першого з капусти? Сонник думає, що власна дитина принесе масу проблем і прикрощів.

  Іноді бачити юшку з капусти — до швидких фінансових труднощів, але це ж бачення гарантує побачення з коханою людиною.

  Уві сні довелося варити суп з капусти? Будьте готові до обману, брехні і зради. Крім того доведеться виконувати нудну і одноманітну роботу.

  Чекайте щастя!

  До чого сниться, що трапилося варити юшку з рисом? Сонник гарантує незначне підвищення по службі.

  Бачити, як рисовий суп готує хтось інший — означає, що у вас з’являться незвичайні обов’язки, які допоможуть зробити життя щасливим і повним.

  Наснилося, що рисовий суп вийшов густий немов каша? Наяву посварився з родичами або домочадцями.

  Готуйтеся до ремонту!

  Що означає, якщо уві сні довелося варити суп з грибів? У реальності ви запідозрили близької людини в малоприємне вчинок.

  Наснилося, що ви варили юшку з грибів? Сонник обіцяє грандіозні домашні зміни, наприклад, великий ремонт.

  Бачити, як хтось відварює грибочки для щей — до нездорових бажань, образам і відкриття ганебної таємниці.

  Час починань!

  До чого сниться, що довелося варити суп з риби? Це вірна ознака того, що ви збираєте матеріальні блага, які вам, по суті, не потрібні.

  Свіжоприготовлений рибний супчик знаменує новий, і цілком успішну справу. Якщо приснилося, що рибний супец готував інший персонаж, то неприємності друзів і родичів побічно торкнуться і вас.

  Сонник варити суп, до чого сниться варити суп уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: