Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник вогонь пожежа, до чого сниться вогонь пожежа уві сні

Вогняна стихія уві сні є результатом сильного емоційного сплеску, і часто може бути передвісником кардинальних змін в реальному житті, шаленою пристрасті, неконтрольованих емоцій. Щоб розібратися, до чого сниться вогонь і пожежа, слід згадати своє сновидіння до найдрібніших деталей і подивитися його значення в сонник.

У давні часи вогонь забезпечував тепло і затишок в домі, з його допомогою готується їжа, висвітлювалося приміщення, але він же був причиною нещасть — в пожежах нерідко гинули люди, тварини, урожай. Полум’я одночасно вважалося даром богів і покаранням за гріхи. Тому тлумачення сну — вогонь (пожежа) має як позитивний, так і негативне значення.

Щоб зрозуміти,, до чого сниться вогонь (пожежа), слід пригадати сюжет сновидіння, візуальні характеристики полум’я і всіх дійових осіб уві сні. У більшості випадків сонник дане сновидіння тлумачить як прийдешні позитивні зміни в житті сновидіння, і є символом того, що старе повністю згорає, і на його місці буде зводитися щось нове. Причому це може стосуватися як професійної діяльності, так і любовних відносин.

Бачити уві сні пожежа, вогонь якого дуже ясний і не виділяє густого диму, тлумачиться сонником як хороший знак, що передвіщає починання відносин або можливість взяти участь в новому перспективному проекті. Якщо під час лиха, були жертви, значить, не виключено, що в родині сновидіння хтось захворіє.

Пожежний уві сні показує людині необхідність контролювати свої емоції і пориви. Одруженим чоловікам, сон, де пожежа і вогонь гасять пожежники, свідчить про те, що потрібно уникати спокус і не подаватися скороминущим почуттям, які на ділі виявляться помилковими і безглуздими. У бізнесі також варто зробити паузу в пошуку нових джерелом доходів, постачальників і партнерів, найкраще взяти тижневу відпустку і відпочити далеко від дому на природі.

Молодим дівчатам, корисно знати, до чого сняться люди, які гасили згарище (або пожежники). Це знак того, що варто навчитися приймати самостійні рішення і взяти на себе відповідальність за власні слова і вчинки.

Інші сонники

За сонником Міллера побачити уві сні пожежа і вогонь, символізує очищення від минулого і підсвідому готовність сплячої людини почати своє життя з нової глави. Палаючий будинок — до переїзду, ремонту, перестановці в житло.

Більш глобально пояснює подібне бачення сонник Ванги, пророкуючи про лісових спека побачивши палаючої папери або береста. Якщо палаюче полум’я знаходиться в небі, то обіцяє проходження метеорита або комети, а також обіцяє небезпека народам у вигляді холоду, голоду, страшних днів. Якщо ліс горить, то потрібно готуватися до посухи і аномальної спеки.

Сонник Фрейда пожежа (вогонь) інтерпретує як любовні взаємини між чоловіком і жінкою, нестримна пристрасть, вираз прихильності. Проблеми зі здоров’ям сечостатевої системи, ось,, до чого сниться гасити пожежу або вогонь.

Опинитися в епіцентрі всіх подій, тлумачиться сонником, як невпевненість сплячої людини в своїх силах, привабливості і привабливості. Палаючий об’єкт є символом пристрасті, вугілля — згасаючі почуття. Спостерігати за язиками полум’я уві сні — оголювати свої потаємні сексуальні фантазії.

Сонник вогонь пожежа, до чого сниться вогонь пожежа уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: