Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник вогнепальне поранення, до чого сниться вогнепальне поранення уві сні

Вогнепальне поранення уві сні свідчить про бурхливі майбутні події. Швидка зміна видів діяльності не дозволить зосередитися на важливій справі. Щоб зрозуміти,, до чого сниться кров, куля і зброю одночасно, слід пригадати найдрібніші подробиці сновидіння. Традиційні сонники рекомендують стати в найближчі дні максимально обережним і пильним.

Що говорить сонник Міллера

Бачити або отримати самому вогнепальне поранення:

 • В руку — до розчарування в друзях;
 • В ногу — до далекій дорозі;
 • В голову — до докори сумління;
 • В живіт — до зміни партнера на любовному терені;
 • В спину — до зради близьких.
 • Приснився вогнестріл з кров’ю — будьте готові до зустрічі з родичами, яких давно не бачили. Тлумачення сну не зводиться тільки до неприємних моментів. Вогнепальне поранення сниться тим, кому належить потрапити в гущу подій, іноді вельми цікавих і ведуть до позитивних змін.

  Довгоочікувана любов

  Пропущений постріл в живіт або в груди означає раптову закоханість і душевні страждання. Сонник Фрейда попереджає про появу палкого шанувальника. Вогнестріл в живіт з кров’ю і болем — до бурхливого любовного роману, який принесе чимало нових відчуттів і різкий сплеск почуттів.

  Наснилося, що довелось отримати кулю в руку, особливо в праву — не поспішайте довіряти найкращому другові важливу справу. Сонник Цветкова попереджає — один може підвести в самий важливий момент і не зробити справу в термін, або взагалі від нього відмахнутися.

  Будьте пильні

  Бачити уві сні вогнепальне поранення в ногу — до тривалої подорожі, несподіваним перельотів. Біль, що віддає в ногу, сниться людям, яким належить пройти чималий шлях, перш, ніж досягти мети.

  Про легковажних рішеннях доведеться пошкодувати тим, хто уві сні отримав кулю в голову. Вчасно залікувати рану — до великої удачі і справедливому результату справи. Постріл в голову сниться тим, хто перестав бути обережним і надмірно захопився непорядними думками.

  Поштовх до рішучих дій

  Смертельний результат не завжди означає неприємності. Навпаки, сонники кажуть про переродження почуттів і новому, якісному повороті життя. Якщо до цього, ви йшли неправильним шляхом, то нарешті з’явиться шанс виправити колишні проступки і почати все з чистого аркуша.

  Надавати уві сні допомогу людині з вогнестрілів — до придбання нових друзів. Наснилося, що рани стали кровоточити — забудьте про старих переживаннях, прийшов час простити кривдника, відпустити біль і прийняти нову любов.

  Поранити когось — перехопити ініціативу

  Якщо приснилося, що ви нанесли вогнепальне поранення ворогові — це хороший знак. Як і бачити себе на дуелі, що стріляє в суперника. Сон говорить про те, що ви повністю готові нести відповідальність за майбутні події. Сонники стверджують: ви зможете і самі вибратися з халепи, і витягти з них друзів і близьких людей.

  Сонник вогнепальне поранення, до чого сниться вогнепальне поранення уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: